Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2021/22, WEiI PRz, Marzec-Czerwiec 2022 r., studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A61
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Borkowski Mariusz (ET)
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
F1
Borkowski Mariusz (ET)
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
--- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F2
Mazurkiewicz Adam (ED)
Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład
F2
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
F1
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
---
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.)
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, ( w_tyg. 1-7 oraz 9 czerwca 2022 r.)
-x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
F1
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
F2
Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
F2
Bolanowski Marek (ES)
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
-x- -x-
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2.
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2.
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
F1
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
F2
Trybus Bartosz (EA)
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
F2
Trybus Bartosz (EA)
Bazy danych (F2) - W30 Wykład
F3
Świder Zbigniew (EA)
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
F3
Świder Zbigniew (EA)
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład
T2
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład
T2
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład
F3
Świder Zbigniew (EA)
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem)
F3
Świder Zbigniew (EA)
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (termin rezerwowy - odrobienie wykładu ze środy - po uzgodnieniu z prof. Z. Świdrem)
#12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Strzałka Dominik (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
F1
Strzałka Dominik (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
FS1
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
FS1
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
F2
Leniowski Ryszard (EA)
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
F2
Leniowski Ryszard (EA)
Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład
T2
Dec Grzegorz (EA)
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
T2
Dec Grzegorz (EA)
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x-
F2
Kluska Jacek (EA)
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
F2
Kluska Jacek (EA)
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B107
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
E1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
E1-DU
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład
E1-DU
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład
E2
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
E2
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
F3A
Śnieżek Marek (EA)
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
F3A
Śnieżek Marek (EA)
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
E3/EN-L1
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
E3/EN-L1
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
#08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
#10:30-10:45
T2
Śnieżek Marek (EA)
Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład
T2
Śnieżek Marek (EA)
Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład
A2
Bednarek Marcin (EA)
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
A2
Bednarek Marcin (EA)
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
E2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
E2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
F3A
Węglarski Mariusz (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład
F3A
Węglarski Mariusz (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład
--- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
T2
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład
T2
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład
A3
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład
A3
Brański Adam (ET)
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
--- ---
E2
Wyderka Stanisław (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
E2
Wyderka Stanisław (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1.
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1.
A3
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
A3
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
-x- -x- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00
E1-DU
Piętal Michał (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - W15 Wykład
--- ---
A3
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
--- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- ---
A3-L3
Żabiński Tomasz (EA)
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
A3-L3
Żabiński Tomasz (EA)
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
--- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B300
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45
BN1
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład
BN1
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład
--- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
E1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
A1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
A1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
E2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
E2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7)
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7)
#08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
E1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
F3S, F3T
Bolanowski Marek (ES)
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
E3/P
Mazurkiewicz Adam (ED)
Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Zebrania Katedry Informatyki i Automatyki
Zebrania Katedry Informatyki i Automatyki
E2-C1
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
E2-C2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
E2
Mączka Mariusz (EP)
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
E2
Mączka Mariusz (EP)
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
E1
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
E1
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
M1
Gołębiowski Marek (ET)
Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - W15 Wykład
R.E3-C2-NapędElektr.
Mazurkiewicz Adam (ED)
Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
T1-C1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
--- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Orłowicz Antoni (MG)
Odlewnictwo i spawalnictwo (MP/DI) - W30 Wykład
Orłowicz Antoni (MG)
Odlewnictwo i spawalnictwo (MP/DI) - W30 Wykład
--- ---
E2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9)
E2
Mazur Damian (ET)
Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8)
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8)
--- ---
A2
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
A2
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
--- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B305
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- ---
T1
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
T1
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
--- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
T3
Potencki Jerzy (EU)
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład
T3
Potencki Jerzy (EU)
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład
T1
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - W30 Wykład
T1
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - W30 Wykład
F2
Dec Grzegorz (EA)
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
F2
Dec Grzegorz (EA)
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
BN2
Śnieżek Marek (EA)
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Śnieżek Marek (EA)
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
#08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
T3
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład
T3
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład
T1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład
T1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład
M1
Binkowski Tomasz (EE)
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
M1
Binkowski Tomasz (EE)
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
BN2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
T1
Nalepa Rafał (FM)
Matematyka II (T1) - W30 Wykład
T1
Nalepa Rafał (FM)
Matematyka II (T1) - W30 Wykład
F3T
Posiewała Witold (ET)
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład
F3T
Posiewała Witold (ET)
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W30 Wykład
E1
Borkowski Mariusz (ET)
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
E1
Borkowski Mariusz (ET)
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
BN2-C1
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia
BN2-C2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F2-DU
Piętal Michał (ES)
Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład
F2-DU
Piętal Michał (ES)
Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład
F3T
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład
F3T
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład
E1
Samolej Sławomir (EA)
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
E1
Samolej Sławomir (EA)
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
--- ---
E1
Kurzępa Bolesław (ZP)
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
T3
Kurzępa Bolesław (ZP)
Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład
--- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
--- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15
T1-DU-L1
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
T1-DU-L2
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
--- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
V18
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- ---
A1-DU, T1-DU
Woźny Artur (ZB)
Szkolenie BHP (A1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w środę 16 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa)
--- -x- -x-
E1-DU, F1-DU
Woźny Artur (ZB)
Szkolenie BHP (E1-DU) - W04 Wykład, (jednorazowo, w piątek 18 marca 2022 r.), (obecność obowiązkowa, gdyż wiąże się z wydaniem indywidualnego zaświadczenia uczestnictwa)
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- -x- -x- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00
Legia Akademicka Wykład, Część 1.
Legia Akademicka Wykład, Część 1.
--- --- --- ---
Legia Akademicka Wykład, Część 2.
Legia Akademicka Wykład, Część 2.
--- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
P.23(P-2.501)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- ---
F1
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
F1
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
--- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- ---
F1
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A111
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
T2-DU
Węglarski Mariusz (EU)
Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Węglarski Mariusz (EU)
Zintegrowane systemy mikroprocesorowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład
--- ---
E1-C1
Kuras Romuald (ET)
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
E1-C2
Kuras Romuald (ET)
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Binkowski Tomasz (EE), Malska Wiesława (EE), Prędka Edyta (ET)
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (oraz dr G. Hałdaś, dr P. Ptak i prof. L. Beňa)
Binkowski Tomasz (EE), Malska Wiesława (EE), Prędka Edyta (ET)
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (oraz dr G. Hałdaś, dr P. Ptak i prof. L. Beňa)
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A2-C1
Kapuściński Tomasz (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
A2-C1
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
T1-DU
Pawłowski Stanisław (ED)
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - W15 Wykład
T1-DU-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
F1-C3
Gerka Alicja (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C4
Gerka Alicja (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
E2/PE-DU
Binkowski Tomasz (EE)
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
E2/PE-DU
Binkowski Tomasz (EE)
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
A2
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
A2
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
T2-DU
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
M1-C1
Michalski Adrian (FM)
Matematyka II (M1) - C15 Ćwiczenia
M1-C1
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka II (M1) - C15 Ćwiczenia
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T2-DU
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
--- ---
F2A-DU
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (A) (F2A-DU) - W15 Wykład
F2S-DU
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (S) (F2S-DU) - W15 Wykład
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
T2-DU
Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Tabisz Roman (EM), Klepacki Dariusz (EU), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9)
T2-DU
Sabat Wiesław (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Tabisz Roman (EM), Klepacki Dariusz (EU), Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9)
T3S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
T3S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
F2A-DU-L1
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (A) (F2A-DU) - P15 Projekt
F2S-DU-L1
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (S) (F2S-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A112
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1A-DU
Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA)
Eksploracja danych (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA)
Eksploracja danych (F1A-DU) - W30 Wykład
M1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład
M1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład
E1/O-DU-L3
Suliga Mateusz (EE)
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2)
F2-DU
Marnik Joanna (EA)
Seminarium dyplomowe (F2-DU w EA) - C15 Ćwiczenia
F1S-DU
Mazur Damian (ET)
Społeczeństwo informacyjne 2 (S) (F1S-DU) - W15 Wykład
F1A-DU
Mazur Damian (ET)
Społeczeństwo informacyjne 2 (F1A-DU) - W15 Wykład
T3U
Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Górka Paweł (ED), Węglarski Mariusz (EU)
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt
T3U
Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Górka Paweł (ED), Węglarski Mariusz (EU)
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt
#08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1A-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - W30 Wykład
F2A-DU
Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA)
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
F2A-DU
Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA)
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
E3/EN
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
E3/EN
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
A1-DU
Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
A1-DU
Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
T3U
Węglarski Mariusz (EU)
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - W30 Wykład
T3U
Węglarski Mariusz (EU)
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - W30 Wykład
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x-
E1/O-DU-L3
Piętal Michał (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2)
F2A-DU
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
F2A-DU
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
M1
Jakubczyk Dorota (FF)
Fizyka II (M1) - W30 Wykład
M1
Jakubczyk Dorota (FF)
Fizyka II (M1) - W30 Wykład
F3A
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
F3A
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
T3S
Węglarski Mariusz (EU)
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład
T3S
Węglarski Mariusz (EU)
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład
#12:15-12:30
12:30-12:45 -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- ---
E1/O-DU-L3
Smoleń Andrzej (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2)
F3A
Prokop Jan (ED)
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
F3A
Prokop Jan (ED)
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- ---
E1/O-DU
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - W20 Wykład
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- ---
T2-DU
Hanus Robert (EM)
Seminarium dyplomowe (T2-DU w EM) - C15 Ćwiczenia
T2-DU
Potencki Jerzy (EU)
Seminarium dyplomowe (T2-DU w EU) - C15 Ćwiczenia
--- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A113
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A1
Strzałka Dominik (ES)
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
A1
Strzałka Dominik (ES)
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
E3/EN
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
E3/EN
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
F2-DU
Mazur Damian (ET)
Seminarium dyplomowe (F2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia
E1/O-DU
Mazur Damian (ET)
Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - W15 Wykład
F1A-DU
Salach Mateusz (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1)
F1S-DU
Salach Mateusz (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2)
F3
Gajdek Tomasz (CJ)
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat
F3
Gajdek Tomasz (CJ)
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (F3) - K30 Lektorat
#08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
#10:30-10:45
A1
Gamracki Mariusz (ET)
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
A1
Gamracki Mariusz (ET)
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
F2-C1
Wisz Bogusław (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C2
Wisz Bogusław (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
F1A-DU
Sadolewski Jan (EA)
Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Sadolewski Jan (EA)
Semantyka i weryfikacja programów (F1A-DU) - W30 Wykład
E3
Gajdek Tomasz (CJ)
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
E3
Gajdek Tomasz (CJ)
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
A1
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
A1
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
F1-C2
Drałus Grzegorz (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C1
Drałus Grzegorz (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
A1
Jędrzejec Bartosz (EA)
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
A1
Jędrzejec Bartosz (EA)
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
F1A-DU
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA)
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA)
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A1-C1
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-C2
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A1
Stec Artur (ZE)
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
A1
Stec Artur (ZE)
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
F1S-DU
Strzałka Dominik (ES)
Modelowanie i analiza systemów informatycznych (F1S-DU) - W15 Wykład
F1S-DU
Strzałka Dominik (ES)
Inżynieria systemów złożonych (F1S-DU) - W20 Wykład, (135 min. bez przerwy)
E1/O-DU-L3
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2)
T1-DU-L3
Tabisz Roman (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- ---
F1S-DU-L1
Strzałka Dominik (ES)
Modelowanie i analiza systemów informatycznych (F1S-DU) - P15 Projekt, (w sali D206a)
--- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A214
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A2
Wysocki Marian (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
A2
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
F1S-DU
Dymora Paweł (ES)
Administracja sieciowych systemów operacyjnych I (F1S-DU) - W15 Wykład
--- ---
BN2
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - W15 Wykład
--- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1S-DU
Lal Kazimierz (EA)
Zastosowania informatyki I (F1S-DU) - W20 Wykład
F1S-DU
Lal Kazimierz (EA)
Zastosowania informatyki I (F1S-DU) - W20 Wykład
E2-L3
Leśko Marcin (EE)
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
T1-DU-C2
Kuras Romuald (ET)
Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8)
T1-DU
Brański Adam (ET)
Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład
T1-DU-C1
Kuras Romuald (ET)
Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
M1
Szlachta Anna (EM)
Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład
M1
Szlachta Anna (EM)
Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład
T3S
Wojturski Jakub (EM)
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład
T3S
Wojturski Jakub (EM)
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład
A3
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
A3
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
T1-C2
Mączka Mariusz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Mączka Mariusz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
A3
Bożek Andrzej (EA)
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
--- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 ---
T1-DU-L1
Tabisz Roman (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt
F1-C2
Gerka Alicja (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C1
Gerka Alicja (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
---
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
Analiza danych pomiarowych (T3S) - W15 Wykład
F3
Mączka Mariusz (EP)
Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14)
F3
Mączka Mariusz (EP)
Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 4, 6, 10, 12, 14)
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- ---
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia i miernictwo przemysłowe (CC+CP-DI s.2.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia i miernictwo przemysłowe (CC+CP-DI s.2.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
--- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A312
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
M1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (M1) - W30 Wykład
M1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (M1) - W30 Wykład
F1-C4
Smoleń Andrzej (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C3
Smoleń Andrzej (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
--- ---
T1-DU-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
T1-DU-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
F1-C3
Drałus Grzegorz (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C4
Drałus Grzegorz (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
M1
Drałus Grzegorz (ET)
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
M1
Drałus Grzegorz (ET)
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
F1-C2
Smoleń Andrzej (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C1
Smoleń Andrzej (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
T1-C1
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia
T1-C2
Kossowski Tomasz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia
---
T1-DU-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
T3T
Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU)
Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (do 1 kwietnia 2022 r.)
T3T
Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU)
Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (do 1 kwietnia 2022 r.)
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1-DU
Piętal Michał (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (F1-DU) - W15 Wykład
T1-DU-L2
Tabisz Roman (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt
T1-C1
Olszowy Leszek (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Olszowy Leszek (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
A1-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład
T1-DU-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
T1-DU-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A1-C2
Borkowski Mariusz (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-C1
Borkowski Mariusz (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
T1-C2
Olszowy Leszek (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Olszowy Leszek (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
--- --- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A313
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F2-C4
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C3
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
T1-DU
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1)
T3U
Sztajmec Elżbieta (EE)
Energoelektronika (T3U) - C15 Ćwiczenia
A1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
A1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
T2-DU
Klepacki Dariusz (EU)
Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Klepacki Dariusz (EU)
Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
T3T
Samolej Sławomir (EA)
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład
T3T
Samolej Sławomir (EA)
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład
F3T
Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET)
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład
F3T
Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET)
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład
A1-C1
Gamracki Mariusz (ET)
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-C2
Gamracki Mariusz (ET)
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w_tyg. 1-8)
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
T3T
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - W15 Wykład
T3T-L1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - P15 Projekt
T3T
Gotfryd Marek (EU)
Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład
T3T
Gotfryd Marek (EU)
Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład
T2-C2
Pyt Patryk (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia
T2-C1
Pyt Patryk (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia
A1
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
A1
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T1-C2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
T3T
Gotfryd Marek (EU)
Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia
T3T
Gotfryd Marek (EU)
Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia
T1-DU
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład
A1-C2
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
BN3-SPEC1
Beňa Lúbomir (EE)
Przesył i akumulacja energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
T3T
Kamuda Kazimierz (EU)
Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (od 5 kwietnia 2022 r.)
T3T
Kamuda Kazimierz (EU)
Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, (od 5 kwietnia 2022 r.)
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B303
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Beňa Lúbomir (EE)
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
#07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1/O-DU
Malska Wiesława (EE)
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Malska Wiesława (EE)
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
F2A-DU
Ziemba Robert (ET)
Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
F2A-DU
Ziemba Robert (ET)
Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
E3/EN
Korkosz Mariusz (ED)
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
E3/EN
Korkosz Mariusz (ED)
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
T3S
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład
T3S
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 ---
E2/O-DU
Beňa Lúbomir (EE)
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - W20 Wykład
09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E1/O-DU
Mazurkiewicz Adam (ED)
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Mazurkiewicz Adam (ED)
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - W30 Wykład
F1A-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - W30 Wykład
E3/P
Mazurkiewicz Adam (ED)
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
E3/P
Mazurkiewicz Adam (ED)
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
E3/P
Korkosz Mariusz (ED)
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
E3/P
Korkosz Mariusz (ED)
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
--- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F2A-DU-L1
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium
F2A-DU-L1
Lal Kazimierz (EA)
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium
F1A-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia
F1A-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia
-x- -x-
E3/P
Korkosz Mariusz (ED)
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
E3/P
Korkosz Mariusz (ED)
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
E3/EN
Binkowski Tomasz (EE)
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
E3/EN
Beňa Lúbomir (EE)
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
#12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Mazurkiewicz Adam (ED)
Napędy elektryczne (MM/N-DU s.3.) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
Napędy elektryczne (MM/N-DU s.3.) - W30 Wykład
E2/PE-DU
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - W15 Wykład
E2/O-DU-L1
Grabowski Franciszek (ES)
Sieci złożone (E2/O-DU) - P15 Projekt
F1A-DU
Kapuściński Tomasz (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia
F1A-DU
Kapuściński Tomasz (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 ---
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2
Piętal Michał (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1)
--- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B304
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
E3/P
Sobczyński Dariusz (EE)
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
E3/P
Sobczyński Dariusz (EE)
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
E2/O-DU
Buczek Kazimierz (EE)
Seminarium dyplomowe (E2-DU w EE) - C15 Ćwiczenia
---
E2-DU
Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET)
Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca)
E2-DU
Masłowski Grzegorz (ET), Gołębiowski Lesław (ET)
Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (22 marca 2022 r. o godz. 10:30 w B304 zamiast 24 marca)
---
BN3-SPEC2-L2
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - P20 Projekt
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E2/O-DU
Strzałka Dominik (ES)
Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład
E2/O-DU
Strzałka Dominik (ES)
Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład
E1/O-DU
Gołębiowski Lesław (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Gołębiowski Lesław (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2
Suliga Mateusz (EE)
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1)
E1/O-DU-L1, E1/O-DU-L2
Smoleń Andrzej (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1)
E1-C2
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C2
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
---
BN3-SPEC2-L1
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - P20 Projekt
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
T3U
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład
T3U
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład
E3/P
Łatka Małgorzata (EE)
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
E3/P
Łatka Małgorzata (EE)
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
E3/EN
Mazurkiewicz Adam (ED)
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
E3/EN
Mazurkiewicz Adam (ED)
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
E1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
E1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
---
BN3-SPEC2
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T1-C1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
E3/P
Łatka Małgorzata (EE)
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
E3/P
Łatka Małgorzata (EE)
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
--- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- ---
BN3-SPEC2
Beňa Lúbomir (EE)
Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00
A2-DU
Świder Krzysztof (EA)
Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
A2-DU
Świder Krzysztof (EA)
Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
A2-DU
Rak Tomasz (EA)
Seminarium dyplomowe (A2-DU w EA) - C10 Ćwiczenia
--- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- ---
E3
Majkowska Ilona (CJ)
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
E3
Majkowska Ilona (CJ)
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
--- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F202
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1S-DU
Mazurek Mirosław (ES)
Systemy konwergentne (F1S-DU) - W30 Wykład
F1S-DU
Mazurek Mirosław (ES)
Systemy konwergentne (F1S-DU) - W30 Wykład
T3U
Błąd Grzegorz (EU)
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
T3U
Błąd Grzegorz (EU)
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
Zebrania Katedry Informatyki i Automatyki
Zebrania Katedry Informatyki i Automatyki
BN2-L1
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
BN2-L1
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
E3P-L1
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)
E3P-L1
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)
#08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
#10:30-10:45
A2-DU
Leniowski Ryszard (EA)
Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W15 Wykład
A2-DU
Leniowski Ryszard (EA)
Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Wysocki Marian (EA)
Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Wysocki Marian (EA)
Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład
--- ---
E2-C2
Sztajmec Elżbieta (EE)
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
E2-C1
Sztajmec Elżbieta (EE)
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
E1-C2
Żyła Gaweł (FF)
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
E1-C1
Żyła Gaweł (FF)
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E2/O-DU
Ruszel Mariusz (ZE)
Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - W20 Wykład
E2/O-DU
Ruszel Mariusz (ZE)
Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - W20 Wykład
A1-DU
Sęp Jarosław (MT)
Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład
A1-DU
Sęp Jarosław (MT)
Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład
A2
Trybus Leszek (EA)
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
A2
Trybus Leszek (EA)
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
A1-DU
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
A2
Wysocki Marian (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
A2
Wysocki Marian (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
BN2-L2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
BN2-L2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- ---
A2-L2
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
A2-L1
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
--- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F203
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
FS3-L3
Dymora Paweł (ES)
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
FS3-L4
Dymora Paweł (ES)
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
--- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
FS3-L1
Dymora Paweł (ES)
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
FS3-L2
Dymora Paweł (ES)
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
--- --- --- ---
E3/EN-L1
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
E3/EN-L2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
--- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
A1-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt, (w_tyg. 1-8)
A1-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt, (w_tyg. 1-8)
--- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- ---
FS2-L2
Dymora Paweł (ES)
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
--- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F402
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 -x- -x-
FS3
Strzałka Dominik (ES)
Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 5, 9)
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x- -x- -x-
T3T-L2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - P15 Projekt
--- ---
A1-C1
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x-
E2/PE-DU
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład
E2/PE-DU
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład
FS1-C1
Gerka Alicja (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia
FS1-C2
Gerka Alicja (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia
-x- -x- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x-
FS1-C3
Gerka Alicja (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E2-L2
Parfianowicz Kamil (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
E2-L1
Parfianowicz Kamil (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 ---
E2-L3
Parfianowicz Kamil (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- ---
E2-L1, E2-L2, E2-L3
Parfianowicz Kamil (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4)
--- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A208
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
T3S-L1
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium
T3S-L1
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium
BN2-L3
Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
---
M1-L2
Kubiszyn Piotr (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
M1-L2
Kubiszyn Piotr (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
T3S-L2
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium
T3S-L2
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
E1/O-DU-L3
Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium
E1/O-DU-L3
Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium
E1/O-DU-L1
Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium
E1/O-DU-L1
Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium
--- ---
BN2-L1
Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
BN2-L2
Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
M1-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
M1-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
E1/O-DU-L2
Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium
E1/O-DU-L2
Kubiszyn Piotr (EM), Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A209
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
T3S-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
T3S-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
--- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
T2-DU-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 1., (w tyg. 1, 3, 5, 7)
T2-DU-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 1., (w tyg. 2, 4, 6, 10)
--- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
T1-DU-L2
Tabisz Roman (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium
---
T2-DU-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7)
T2-DU-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 2., (w tyg. 2, 4, 6, 10)
--- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T1-DU-L1
Tabisz Roman (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium
---
T3S-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
T3S-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
--- ---
T1-DU-L3
Tabisz Roman (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium
--- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A210
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
T2-L4
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
T2-L4
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
--- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- ---
T3S-L2
Kowalczyk Adam (EM)
Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15 Laboratorium
T3S-L1
Kowalczyk Adam (EM)
Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- ---
T2-L3
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
T2-L3
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
--- ---
T2-L1
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
T2-L1
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
--- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- ---
T2-L2
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
T2-L2
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
--- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A211
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00
T1-L4
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L4
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1-L4
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L4
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- ---
F1-L8
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L8
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
T1-L2
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L2
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
F1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
T1-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
F1-L2
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L2
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
T3S-L1
Wojturski Jakub (EM)
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - L15 Laboratorium
T3S-L2
Wojturski Jakub (EM)
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - L15 Laboratorium
F1-L5
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L5
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- ---
F1-L6
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L6
Wilk Barbara (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
T1-L3
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L3
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T3S
Wojturski Jakub (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
T3S
Wojturski Jakub (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia i miernictwo przemysłowe (CC+CP-DI s.2.) - L15 Laboratorium
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia i miernictwo przemysłowe (CC+CP-DI s.2.) - L15 Laboratorium
E1-L2
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
E1-L2
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00
E1-L3
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
E1-L3
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- ---
F1-L3
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L3
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---
E1-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
E1-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45
F1-L7
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
F1-L7
Wilk Grzegorz (EM)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A212
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
A1-L1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
T3S
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
T3S
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
--- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
--- ---
T3S-L2
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium
T3S-L2
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
E2/PE-DU-L2
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
E2/PE-DU-L1
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
A1-L2
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L2
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
T3S-L1
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium
T3S-L1
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- ---
A1-L3
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L3
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00
T3T, T3U, T3S
Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
T3T, T3U, T3S
Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
--- ---
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
--- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- ---
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
--- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A213
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A300
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
T3S-L2
Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP), Ciura Łukasz (EP), Mleczko Krzysztof (EP)
Projekt inżynierski (T3 w EP) - P30 Projekt
T3S-L2
Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP), Ciura Łukasz (EP), Mleczko Krzysztof (EP)
Projekt inżynierski (T3 w EP) - P30 Projekt
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
T1-L1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
T1-L1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
--- --- --- ---
T1-L3
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
T1-L3
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
--- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
T2-DU-L2
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - L15 Laboratorium
T2-DU-L1
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T2-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L2
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L2
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L1
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L1
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T1-DU-L3
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L3
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-L2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
T1-L2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
FS3-L2
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
FS3-L2
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
FS3-L1
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
FS3-L1
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- ---
T1-L4
Mączka Mariusz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
T1-L4
Mączka Mariusz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium
FS3-L3
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
FS3-L3
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
FS3-L4
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
FS3-L4
Kusy Maciej (EP)
Nowoczesne metody uczenia maszynowego (FS0-DI s.6.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 5-14)
--- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- ---
F3
Kusy Maciej (EP)
Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt
F3
Hałdaś Grzegorz (EP)
Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (w tyg. 2, 8)
--- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A301
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A304
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- ---
T2-L3
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L3
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
E2-L1
Ptak Piotr (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
E2-L2
Ptak Piotr (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
--- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
E2-L3
Ptak Piotr (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
--- --- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- ---
T2-L4
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L4
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
T2-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- ---
T2-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
T2-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 3-12)
--- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A308
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- ---
T2-L4
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (9, 16, 23 i 30 marca, 13 i 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja, 1 czerwca)
T2-L4
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (9, 16, 23 i 30 marca, 13 i 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja, 1 czerwca)
--- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja)
--- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
T2-L1
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja)
T2-L1
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja)
--- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 ---