Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów
Plan zajęć dydaktycznych na semestr letni r. ak. 2021/22 na WEiI PRz - studia stacjonarne, marzec-czerwiec 2022

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
--- ---
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
F402
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
--- ---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
F402
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
--- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
A1
Historia idei i odkryć naukowych -p.w. (A1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A113
--- ---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A313
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
A113
---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
---
A1-C2
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Gamracki Mariusz (ET)
A313
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A113
--- ---
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
A113
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
Brański Adam (ET)
A313
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
A1
Ekonomia (A1) - W30 Wykład
Stec Artur (ZE)
A113
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x-
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A214
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A214
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
--- -x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
---
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A2-C1
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A111
A2-C1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
A111
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x- --- ---
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
#10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
D3a
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
--- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x-
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- ---
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
-x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A214
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A214
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Wysocki Marian (EA)
F104
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
---
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A2) - K30 Lektorat
Wawrzkiewicz Justyna (CJ)
V9
#08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
A2-C1
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A111
A2-C1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
A111
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A111
#10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
Bożek Andrzej (EA)
---
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)
D9
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA)
F202
--- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 ---
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- ---
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
F202
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 ---
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pakla Bartłomiej (ED)
B50
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- ---
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
B300
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
F202
--- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- --- --- --- ---
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
--- --- --- ---
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B107
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Brański Adam (ET)
B107
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A214
-x- #12:15-12:30
12:30-12:45 -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
--- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- ---
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
--- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Kamuda Kazimierz (EU)
A74
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
--- --- --- --- --- ---
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- ---
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
---
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 ---
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B107
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Brański Adam (ET)
B107
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
--- ---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A214
-x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- ---
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Śnieżek Marek (EA)
F105
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Ożóg Dominik (EA)
D109aut
--- ---
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F105
--- ---
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
A3
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
Stec Andrzej (EA), Samolej Sławomir (EA), Świder Zbigniew (EA), Sadolewski Jan (EA)
F102
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
--- --- --- --- --- ---
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (A3) - K30 Lektorat
Kania Katarzyna (CJ)
J003
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
---
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA)
B107
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Brański Adam (ET)
B107
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA), Śnieżek Marek (EA)
A214
--- ---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A214
-x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 ---
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
B107
--- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F102
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bachórz Olga (EA) - DD
D3b
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x-
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Żabiński Tomasz (EA)
B107
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
B107
--- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
--- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
---
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Żyła Gaweł (FF)
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- ---
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
---
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- -x- -x-
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kurzępa Bolesław (ZP)
B305
--- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- ---
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
--- ---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
---
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Żyła Gaweł (FF)
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
--- ---
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
---
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- -x- -x-
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kurzępa Bolesław (ZP)
B305
--- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
B107
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
--- --- ---
E1-C2
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Żyła Gaweł (FF)
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Stawarz Paweł (EA)
D3b
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
B17
---
E1-C2
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
E1-C2
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia
Szynal-Liana Anetta (FM), Pasławska-Południak Monika (FM)
B304
E1-C2
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Żyła Gaweł (FF)
F202
--- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B300
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Ziemba Robert (ET)
B210
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
B305
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1, E1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x-
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kurzępa Bolesław (ZP)
B305
--- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x-
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 ---
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
---
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 ---
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Ptak Piotr (EP)
A304
09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Szczupak Paweł (ET)
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2-C1
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-C1
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
F202
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
---
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4)
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- ---
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
---
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
B16
---
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 ---
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 10, 12, 14)
Ptak Piotr (EP)
A304
09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Szczupak Paweł (ET)
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2-C1
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-C1
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
F202
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 ---
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4)
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x-
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E2) - K30 Lektorat
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J304
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A214
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B107
E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
F202
E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mączka Mariusz (EP)
B300
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 8, 9, 11)
Ptak Piotr (EP)
A304
Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201)
Szczupak Paweł (ET)
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A111
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład
Mazur Damian (ET)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa L4)
Parfianowicz Kamil (EE)
A1
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- ---
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3/EN-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x-
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200
--- --- ---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
#07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x-
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
---
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)
B107
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Łatka Małgorzata (EE), Sobczyński Dariusz (EE), Wachta Henryk (EE)
B107
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x-
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Gotówko Łukasz (ED)
B100b
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Gotówko Łukasz (ED)
B100b
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A112
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A112
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
---
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
B18
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
B18
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B304
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B304
---
E3/EN
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
B303
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100a
---
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- ---
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
-x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3/EN-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x-
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200
--- --- ---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
#07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A113
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
---
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B16
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B16
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x-
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
B18
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
B18
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A112
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
A112
---
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, (135 min. bez przerwy)
Wachta Henryk (EE)
F203
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Daraż Mateusz (ED)
B50
11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100b
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100b
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B304
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B304
E3/EN
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
B303
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100b
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Krzywdzińska Krystyna (ED)
B100b
--- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- ---
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Parfianowicz Kamil (EE)
B17
--- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- ---
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
-x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3P-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x-
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
-x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
Napęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/P
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B304
E3/P
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B304
--- ---
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Gotówko Łukasz (ED)
B100b
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Gotówko Łukasz (ED)
B100b
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)
F202
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)
F202
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
---
E3/P
Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Mazurkiewicz Adam (ED)
B300
E3/P
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B303
E3/P
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B303
E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
E3/P
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
E3/P
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)
B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Korkosz Mariusz (ED)
B57
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E3/P
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
E3/P
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B16
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
--- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3P-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x-
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E3
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt
Mazur Damian (ET)
B200
--- --- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Napęd elektryczny (E3P) - P15 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
Układy energoelektroniczne (E3/P) - P15 Projekt
Sztajmec Elżbieta (EE)
B16
E3/P
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B304
E3/P
Układy energoelektroniczne (E3/P) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B304
--- ---
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
Układy energoelektroniczne (E3/P) - L30 Laboratorium, (kilka zajęć w sali B5)
Sobczyński Dariusz (EE), Pawłowski Piotr (EE)
B17
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Korkosz Mariusz (ED)
B100a
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt
Korkosz Mariusz (ED)
B100a
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Gotówko Łukasz (ED)
B100b
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - L25 Laboratorium
Gotówko Łukasz (ED)
B100b
---
E3/P
Napęd elektryczny (E3P) - C15 Ćwiczenia
Mazurkiewicz Adam (ED)
B300
E3/P
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B303
E3/P
Napęd elektryczny (E3P) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
B303
E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/P
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat
Gajdek Tomasz (CJ)
A113
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - P25 Projekt
Łatka Małgorzata (EE)
B16
E3/P
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
E3/P
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - L30 Laboratorium
Podskarbi Grzegorz (ED)
B57
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
E3/P
Wybrane zagadnienia układów elektromaszynowych (E3/P) - W30 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B303
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B17
Sieci elektroenergetyczne (E3/P) - L25 Laboratorium
Nowak Marek (EE)
B17
#12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
E3/P
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
E3/P
Rynek energii elektrycznej -p.w. (E3/P) - W25 Wykład
Łatka Małgorzata (EE)
B304
--- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
Napęd elektryczny (E3P) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego (E3) - K30 Lektorat, (j. niemiecki)
Majkowska Ilona (CJ)
B304
--- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 ---
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C1
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A113
F1-C1
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Kuras Romuald (ET)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
--- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
---
F1-C1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A113
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
---
F1-C1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A214
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C1
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A113
F1-C1
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
--- ---
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
---
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
---
F1-C1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A113
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
---
F1-C1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A214
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Kuras Romuald (ET)
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C2
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
F1-C2
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A113
--- ---
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
--- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A113
---
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Kuras Romuald (ET)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1-C2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A214
---
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
---
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C1, F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C2
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
F1-C2
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A113
--- ---
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
---
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B210
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A113
---
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Kuras Romuald (ET)
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1-C2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A214
---
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 ---
F1-C3
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
---
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
---
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A312
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F105
F1-C3
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A111
---
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
F1-C3
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
---
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 ---
F1-C3
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
--- ---
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt
Smoleń Andrzej (ET)
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A312
--- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F105
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Drałus Grzegorz (ET)
B205
F1-C3
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A111
---
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
F1-C3
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- ---
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Barbara (EM)
A211
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
---
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L7
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1-C4
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
--- --- --- ---
F1-C4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A312
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
---
F1-C4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A111
---
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
---
F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F105
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
--- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Szczepański Antoni (ET)
B205
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x-
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
--- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L8
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F1-C4
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Smoleń Andrzej (ET)
A312
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Szczepański Antoni (ET)
B205
F1
Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
A61
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F501)
Prędka Edyta (ET)
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium
Wilk Grzegorz (EM)
A211
---
F1-C4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A312
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
A59-lab.G2A
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Śnieżek Marek (EA)
F206
---
F1-C4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Gerka Alicja (ES)
A111
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Błąd Grzegorz (EU)
A75
--- ---
F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Śnieżek Marek (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Krzeszowski Tomasz (EA)
F105
Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA)
F104
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
F1
Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład
Wilk Barbara (EM)
P.23(P-2.501)
--- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W30 Wykład
Strzałka Dominik (ES)
A61
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Prędka Edyta (ET)
F505
---
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
P.23(P-2.501)
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
--- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B