Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2021/22, WEiI PRz, Marzec-Czerwiec 2022 r., studia stacjonarne.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Augustyn Małgorzata (EM)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- ---
Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM)
BN2-L3
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
A208
---
Kubiszyn Piotr (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
M1-L2
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
A208
Kubiszyn Piotr (EM), Augustyn Małgorzata (EM)
M1-L2
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
A208
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L4
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L4
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
-x- -x- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM)
BN2-L1
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
A208
Augustyn Małgorzata (EM), Nizioł Magdalena (EM)
BN2-L2
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
A208
#12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
M1-L1
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
A208
M1-L1
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
A208
--- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- ---
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L3
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L3
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
--- ---
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L1
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L1
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
-x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L2
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L2
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A210 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A210
-x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bachórz Olga (EA) - DD
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- ---
A3-L3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
D3b
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
D3b
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
D3b
--- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- ---
F2-L6
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
D3b
F2-L5
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
D3b
-x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Baran Krzysztof (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 -x- -x- --- --- --- ---
BN2-L2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
B21
BN2-L2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
B21
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
B16
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
B16
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
BN2-L3
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
B21
BN2-L3
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
B21
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
B107
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
B107
BN2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
B305
BN2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
B305
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x- --- --- -x- -x-
BN2-C1
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia
B305
BN2-C2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia
B305
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
BN2-L1
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
B21
BN2-L1
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
B21
--- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bednarek Marcin (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x-
T1-DU-L1
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium
D7
T1-DU-L2
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium
D7
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
A2-L1
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
D9
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
D9
-x- -x- -x- -x-
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
D3b
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
D3b
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
B107
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x- ---
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
D9
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- ---
T1-DU-L1
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 2.
D7
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- ---
T1-DU-L2
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 2.
D7
--- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
T1-DU
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
B305
T1-DU
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
B305
-x-
T1-DU-L3
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium
D7
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45
T1-DU
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
B305
T1-DU
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
B305
---
T1-DU-L3
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt
D7
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15
T1-DU-L1
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
B305
T1-DU-L2
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
B305
--- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Beňa Lúbomir (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
B303
#07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E2/O-DU
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - W20 Wykład
B303
09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
B303
#12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
BN3-SPEC1
Przesył i akumulacja energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
A313
-x- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
BN3-SPEC2
Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
B304
14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
BN3-SPEC1-L1
Przesył i akumulacja energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - L20 Laboratorium
B17
-x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Binkowski Tomasz (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- ---
Trojnar Mariusz (ET), Binkowski Tomasz (EE), Gerka Alicja (ES), Pawłowicz Bartosz (EU), Ptak Piotr (EP), Wojturski Jakub (EM), Rzońca Dariusz (EA), Pakla Bartłomiej (ED)
Zebrania Wydziałowej Komisji do Zapewnienia Jakości Kształcenia
B210
Trojnar Mariusz (ET), Binkowski Tomasz (EE), Gerka Alicja (ES), Pawłowicz Bartosz (EU), Ptak Piotr (EP), Wojturski Jakub (EM), Rzońca Dariusz (EA), Pakla Bartłomiej (ED)
Zebrania Wydziałowej Komisji do Zapewnienia Jakości Kształcenia
B210
--- ---
Binkowski Tomasz (EE), Malska Wiesława (EE), Prędka Edyta (ET)
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (oraz dr G. Hałdaś, dr P. Ptak i prof. L. Beňa)
A111
Binkowski Tomasz (EE), Malska Wiesława (EE), Prędka Edyta (ET)
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (oraz dr G. Hałdaś, dr P. Ptak i prof. L. Beňa)
A111
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
B18
E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
B18
M1
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
B305
M1
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
B305
E2/PE-DU
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
A111
E2/PE-DU
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
A111
--- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
E3/EN-L1
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
B18
E3/EN-L1
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
B18
-x- -x-
E2/PE-DU-L1
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
B17
E2/PE-DU-L1
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
B17
E3/EN
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
B303
--- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x-
E2/PE-DU-L2
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
B18
E2/PE-DU-L2
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
B18
--- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Błąd Grzegorz (EU)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
T3U
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
F202
T3U
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
F202
-x- -x-
T3T-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt
A52_53
T3T-L2
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium
A52_53
-x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
T3U-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium
A52_53
T3U-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt
A52_53
-x- -x-
F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
A75
F1-L7
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
A75
-x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
T3S-L2
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt
A52_53
T3S-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt
A52_53
--- ---
T3S-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium
A52_53
T3S-L2
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium
A52_53
F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
A75
T3U-L1
Mikroelektronika (T3U) - L15 Laboratorium
A52_53
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T3T-L2
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt
A52_53
T3T-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium
A52_53
T2-DU-L2
Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
A75
T2-DU-L1
Diagnostyka sprzętu komputerowego -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
A75
--- ---
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
A75
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bogusz Piotr (ED)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 ---
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
A214
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
A113
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
A113
--- --- ---
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
B50
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)
E3P-L1
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)
F202
Bogusz Piotr (ED), Markiewicz Michał (EA), Lal Kazimierz (EA)
E3P-L1
Projekt inżynierski (E3 w ED) - P30 Projekt, (oraz prof. Z. Świder, prof. J. Potencki, dr P. Górka)
F202
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 ---
A2-C1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
A111
-x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bolanowski Marek (ES)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15
FS2-L6
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11)
F604
FS2-L6
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11)
F604
F1S-DU-L1
Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych I (F1S-DU) - P15 Projekt
F602
---
F3T-L6
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (T) (F3T) - P15 Projekt
F604
F3S-L3
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (S) (F3S) - P15 Projekt
F604
-x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1S-DU
Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych I (F1S-DU) - W20 Wykład
F604
-x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
F2-L2
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14)
F604
F2-L2
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14)
F604
--- ---
Mazurek Mirosław (ES), Bolanowski Marek (ES)
F3A, F3S
Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa L1)
F505
-x- -x- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45
F2-L6
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14)
F604
F2-L6
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14)
F604
F3S, F3T
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
B300
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
A61
FS2-L2
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt
F604
FS2-L2
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt
F604
-x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
FS2-L4
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11)
F604
FS2-L4
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt, (w tyg. 2-11)
F604
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
F2-L4
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14)
F604
F2-L4
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium, (w tyg. 2-14)
F604
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
FS1
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
A61
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
FS1
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
A61
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- ---
FS1-L2
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
FS1-L2
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45
FS3
Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 1)
F604
FS3
Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (grupa L1), (w tyg. 6, 12, 14)
F604
FS1-L4
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
FS1-L4
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
--- --- -x- -x- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Borkowski Mariusz (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (od 8:00 tylko w dniach: 14, 21, 28 marca oraz 4 kwietnia 2022 r.)
A61
-x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- ---
Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET)
F3T-L4, F3T-L5
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt
B200
Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET)
F3T-L4, F3T-L5
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt
B200
--- --- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45
FS3-L2
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
F502
FS3-L1
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
F502
--- --- -x- -x- --- --- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
A113
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
A113
--- ---
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
B305
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
B305
--- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A312
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A312
-x- -x-
FS3-L4
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
B200
FS3-L3
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
B200
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Borkowski Paweł (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- ---
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
D3b
--- --- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bożek Andrzej (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- -x- ---
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
F102
---
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
D3b
Bednarek Marcin (EA), Bożek Andrzej (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Leniowski Ryszard (EA)
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt
D3b
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x-
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
D109mech
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
A111
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
A111
#10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 ---
A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
--- --- --- ---
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
D109mech
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
D109mech
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
A214
-x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 ---
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
F104
--- ---
A1-DU-C1
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia
F102
A1-DU-C1
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia
F102
--- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x-
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c)
--- --- --- --- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Brański Adam (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- ---
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
-x- -x-
T1-DU
Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład
A214
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
F402
--- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30
A3-L3
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
---
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
B107
--- ---
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
A313
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład
A313
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- --- --- --- ---
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
A313
--- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Buczek Kazimierz (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- ---
E2/O-DU
Seminarium dyplomowe (E2-DU w EE) - C15 Ćwiczenia
B304
--- --- ---
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
B16
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
B16
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Chorzępa Rafał (EM)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 -x- -x-
T3S-L2
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
A209
T3S-L2
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
A209
--- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x-
T2-DU-L2
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 1., (w tyg. 1, 3, 5, 7)
A209
T2-DU-L1
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 1., (w tyg. 2, 4, 6, 10)
A209
-x- -x- --- --- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x-
T2-DU-L1
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7)
A209
T2-DU-L2
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium, Część 2., (w tyg. 2, 4, 6, 10)
A209
--- --- --- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x-
T3S-L1
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
A209
T3S-L1
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w_tyg. 1-8)
A209
--- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Ciura Łukasz (EP)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- ---
T2-L4
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (9, 16, 23 i 30 marca, 13 i 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja, 1 czerwca)
A308
T2-L4
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (9, 16, 23 i 30 marca, 13 i 27 kwietnia, 11, 18, 25 maja, 1 czerwca)
A308
--- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP), Ciura Łukasz (EP), Mleczko Krzysztof (EP)
T3S-L2
Projekt inżynierski (T3 w EP) - P30 Projekt
A300
Sobaszek Mirosław (EP), Hałdaś Grzegorz (EP), Ciura Łukasz (EP), Mleczko Krzysztof (EP)
T3S-L2
Projekt inżynierski (T3 w EP) - P30 Projekt
A300
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
T2-L3
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja)
A308
T2-L3
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (8, 15, 22 i 29 marca, 12 i 26 kwietnia, 10, 17, 24 i 31 maja)
A308
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Czmil Sylwester (EA) - DD
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- ---
F2-L7
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
D3b
--- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Ćmil Michał (ES)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- ---
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
--- ---
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
--- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- -x- -x- --- ---
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L3
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
--- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- ---
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L5
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
Salach Mateusz (ES), Ćmil Michał (ES)
F1-L6
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
A59-lab.G2A
--- ---
Smalara Krzysztof (ES), Ćmil Michał (ES)
F1S-DU-L1
Systemy konwergentne (F1S-DU) - L25 Laboratorium
F502
Smalara Krzysztof (ES), Ćmil Michał (ES)
F1S-DU-L1
Systemy konwergentne (F1S-DU) - L25 Laboratorium
F502
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Daraż Mateusz (ED)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- ---
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
B50
--- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Dec Grzegorz (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- ---
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
B305
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład
B305
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
F1-L1
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
--- --- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA)
F2A-DU-L1
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium
F102
Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA)
F2A-DU-L1
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - L30 Laboratorium
F102
Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA)
F2A-DU
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
A112
Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA)
F2A-DU
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład
A112
-x- -x-
F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
F1-L3
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F3
Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt
D9
Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA)
F3
Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt
D9
#10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- ---
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
A112
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA)
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
A112
-x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- --- --- --- ---
T2
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
A61
T2
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
A61
-x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Dec Grzegorz (EA) - DD
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- ---
F2-L3
Inżynieria oprogramowania (F2) - L15 Laboratorium
F102
--- --- --- --- --- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x-
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
B16
Buczek Kazimierz (EE), Baran Krzysztof (EE), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt
B16
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
B300
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
B300
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
T2-DU
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
A111
T2-DU
Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
A111
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00
Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
T3T, T3U, T3S
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
A212
Wojturski Jakub (EM), Kossowski Tomasz (ET), Hanus Robert (EM), Dorozhovets Mykhaylo (EM)
T3T, T3U, T3S
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt
A212
T3S
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
A111
T3S
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w_tyg. 1-8)
A111
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Drałus Grzegorz (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- ---
Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET)
F3T-L4, F3T-L5
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt
B200
Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET)
F3T-L4, F3T-L5
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt
B200
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
B205
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
A312
F1-C4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
A312
#08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
#10:30-10:45
M1
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
A312
M1
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
A312
F1-L5
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
B205
F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
B205
Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET)
F3T
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład
A313
Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET)
F3T
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład
A313
M1-L1
Programowanie w języku Python (M1) - L15 Laboratorium
B205
M1-L2
Programowanie w języku Python (M1) - L15 Laboratorium
B205
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
B210
#10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
#12:15-12:30 -x- -x-
F1-C2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
A113
F1-C1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
A113
-x- -x- --- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- -x- -x-
Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET)
F3T-L6
Informatyka w medycynie (F3T) - L15 Laboratorium
B210
--- -x- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET)
F3T-L5
Informatyka w medycynie (F3T) - L15 Laboratorium
B210
Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET)
F3T-L4
Informatyka w medycynie (F3T) - L15 Laboratorium
B210
-x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Dymora Paweł (ES)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00
FS3-L3
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
F203
FS3-L4
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
F203
F1S-DU
Administracja sieciowych systemów operacyjnych I (F1S-DU) - W15 Wykład
A214
---
F3A, F3S
Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13), (grupa L1)
F505
--- --- --- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45
FS3-L1
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
F203
FS3-L2
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
F203
F1S-DU-L1
Administracja sieciowych systemów operacyjnych I (F1S-DU) - P10 Projekt, (w tyg. 1, 3, 7, 11, 13)
FS3
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali P.15)
-x- -x- -x- -x- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
F502
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
F502
--- -x-
FS2-L4
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
F505
FS2-L3
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
F505
Struktury danych w medycynie (FIM0-DI s.2.) - P15 Projekt, (grupa L1)
F604
-x- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15
Dymora Paweł (ES), Mazurek Mirosław (ES)
FS3-L2
Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Projekt, (P.D. w_tyg. 1, 3, 7, 9, 11), (M.M. w_tyg. 5, 8, 13)
F502
FS2
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5)
FS2-L6
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
F604
FS2-L5
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
F604
FS2-L2
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
F203
FS2-L1
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
F505
--- -x- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Filik Kamil (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
#08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
#10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- #10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
#12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
#14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- #14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
#15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
#17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- #17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.2.3 on 4/26/22 9:02 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Gamracki Mariusz (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
#07:00-07:15 -x-