Institution name: | Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki |
---|
Comments: | Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2022/23 dla WEiI PRz, Luty-Czerwiec 2023 r., studia stacjonarne. |
---|
Table of contents
A1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | A1 Ekonomia (A1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) B107 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 | |||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 | |||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 | |||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 | |||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
-x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||||||||||||||||
●08:45-09:00 | A1 Socjologia -p.w. (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) B305 |
A1 Socjologia -p.w. (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) B305 |
|
|
--- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B305 |
A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B305 |
|
|
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia Brański Adam (ET) F402 |
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia Gamracki Mariusz (ET) A313 |
--- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) B305 |
A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) B305 |
|
|
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) B300 |
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) B300 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A61 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A61 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B305 |
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Borkowski Mariusz (ET) B304 |
|
--- | --- |
|
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A61 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A61 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
A1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | A1 Ekonomia (A1) - W15 Wykład Stec Artur (ZE) B107 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 | |||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 | |||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 | |||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 | |||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
A1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
-x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||||||||||||||||
●08:45-09:00 | A1 Socjologia -p.w. (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) B305 |
A1 Socjologia -p.w. (A1) - W30 Wykład Prendecki Krzysztof (ZH) B305 |
--- | --- |
|
|
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B305 |
A1 Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B305 |
--- | --- | A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) Hala PRz |
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia Gamracki Mariusz (ET) A313 |
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia Brański Adam (ET) F402 |
--- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) B305 |
A1 Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET) B305 |
--- | --- | A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) B300 |
A1 Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA) B300 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A61 |
A1 Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A61 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Borkowski Mariusz (ET) B304 |
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B305 |
--- |
|
|
|
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A61 |
A1 Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład Hanus Robert (EM) A61 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
A2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | A2 Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A112 |
A2 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A112 |
|
|
-x- | -x- | Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
--- | A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Młodochowska Katarzyna (CJ) J208 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Młodochowska Katarzyna (CJ) J208 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
-x- | -x- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
-x- | -x- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
-x- | -x- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
-x- | -x- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
-x- | -x- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
-x- | -x- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) A112 |
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia Bogusz Piotr (ED) A112 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
-x- | -x- |
|
|
A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A313 |
A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A313 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
|
|
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) B304 |
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) B304 |
--- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
|
|
A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- |
|
--- | A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) A112 |
A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
A2-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | A2 Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A112 |
A2 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A112 |
--- | A2-L3 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium Wysocki Marian (EA) F104 |
-x- | -x- | --- | Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Młodochowska Katarzyna (CJ) J208 |
A2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Młodochowska Katarzyna (CJ) J208 |
●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
●10:30-10:45 | A2-L3 Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
A2-L3 Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
A2 Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B107 |
-x- | -x- | --- | Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia Bogusz Piotr (ED) A113 |
A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A313 |
A2 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA) A313 |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | A2-L3 Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium Bednarek Marcin (EA) D9 |
A2-L3 Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt Bednarek Marcin (EA) D9 |
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) B304 |
A2 Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA) B304 |
A2-L3 Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA) D3a |
--- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||
●14:00-14:15 | Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) B303 |
--- | --- | --- | A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A2 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A2-L3 Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F107 |
A2-L3 Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt, (w D102c) Bożek Andrzej (EA) |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | A2-L3 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10) Pliś Danuta (ED) B50 |
A2-L3 Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10) Pliś Danuta (ED) B50 |
-x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) A112 |
A2 Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład Świder Krzysztof (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | A2-L3 Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt Świder Krzysztof (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
A3S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
--- | A3 Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład Bożek Andrzej (EA) A313 |
--- |
|
|
|
|
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Wawrzkiewicz Justyna (CJ) J304 |
A3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Wawrzkiewicz Justyna (CJ) J304 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
--- | --- |
|
|
|
|
10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
--- | --- |
|
|
|
|
11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
--- | --- |
|
|
|
|
11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
--- | --- |
|
|
|
|
11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
--- | --- |
|
|
|
|
11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
--- | --- |
|
|
|
|
12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
A3 Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład Borkowski Mariusz (ET) A112 |
A3 Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce (A3S) - W15 Wykład Kamuda Kazimierz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) A112 |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) B300 |
A3 Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) B300 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B303 |
A3 Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA) B303 |
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
|
--- | --- | A3 Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
|
|
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A111 |
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A112 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
|
|
E1 Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład Kosior Elżbieta (ZP) V18 |
E1 Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2) Jakubczyk Dorota (FF) |
|
|
--- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
|
|
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład, Część 2., (tych zajęć nie będzie) B300 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład, Część 2., (tych zajęć nie będzie) B300 |
●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | -x- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | -x- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Matematyka II (E1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
|
|
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A112 |
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) A111 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
E1 Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B300 |
|
|
E1 Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład Kosior Elżbieta (ZP) V18 |
E1 Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2) Jakubczyk Dorota (FF) |
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
--- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
E1 Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
|
|
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
E1 Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład Borkowski Mariusz (ET) B305 |
|
|
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład, Część 2., (tych zajęć nie będzie) B300 |
E1 Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład, Część 2., (tych zajęć nie będzie) B300 |
●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia Naucz 2 (CS) Hala PRz |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
E1 Informatyka II (E1) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) A113 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) A113 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
--- | Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia Sztajmec Elżbieta (EE) A313 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
|
|
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B300 |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B300 |
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B300 |
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
|
|
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
--- | --- | E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9) Rodziński Jan (ED) B300 |
--- | E2-L1, E2-L2, E2-L3 Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 4.) Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
E2 Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B300 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | |||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E2-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | E2-L3 Społeczeństwo informacyjne (E2) - P15 Projekt, (w B201) Szczupak Paweł (ET) |
E2-L3 Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt Leśko Marcin (EE) BC16 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) A113 |
E2 Elektronika II (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) A113 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Energoelektronika (E2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B107 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10) Rodziński Jan (ED) B300 |
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia Sztajmec Elżbieta (EE) A313 |
--- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
●10:30-10:45 | E2-L3 Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
E2-L3 Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium Sobczyński Dariusz (EE) B5 |
E2-L3 Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) BC16 |
E2-L3 Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w B21 w t. 8-15) Parfianowicz Kamil (EE) BC16 |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B300 |
E2 Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B300 |
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia Rodziński Jan (ED) B300 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
E2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
●12:15-12:30 | --- | E2-L3 Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
E2-L3 Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1. i 2. w A301; lab. 3., 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 8, 9, 11, 13) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
E2-L3 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium Hubacz Marcin (EA) D109aut |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) A111 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
E2 Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) B107 |
--- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
●14:00-14:15 | E2-L3 Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt Korkosz Mariusz (ED) B57 |
--- | E2 Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 9) Rodziński Jan (ED) B300 |
--- | E2-L1, E2-L2, E2-L3 Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 4.) Parfianowicz Kamil (EE) A1 |
E2 Społeczeństwo informacyjne (E2) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B300 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E3/EN | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | E3 Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.) Ziemba Robert (ET), Paszkiewicz Andrzej (ES) B210 |
--- | --- | --- | --- | --- | Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2. Bena Lubomir (EE) B303 |
●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- |
|
|
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A113 |
--- |
|
|
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | -x- | -x- |
|
|
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Wachta Henryk (EE) B303 |
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład Wachta Henryk (EE) B303 |
|
|
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Młodochowska Katarzyna (CJ) J208 |
E3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Młodochowska Katarzyna (CJ) J208 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- |
|
|
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B303 |
|
|
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1. Bena Lubomir (EE) B303 |
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B304 |
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B304 |
|
|
--- | --- | -x- | ●14:00-14:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- |
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- |
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- |
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
|
|
|
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A214 |
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Kocan-Krawczyk Anna (ET) A113 |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) B303 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Smalara Krzysztof (ES) A113 |
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
|
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
--- | --- | F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
--- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
--- | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
--- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
--- | --- |
|
--- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Kocan-Krawczyk Anna (ET) A113 |
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A214 |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Smalara Krzysztof (ES) A113 |
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) B303 |
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1-C3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Kocan-Krawczyk Anna (ET) A312 |
-x- | -x- |
|
|
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A312 |
--- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
|
|
--- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
|
|
|
|
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
|
|
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Kowal Bartosz (ES) F202 |
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
--- | --- | F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1-C4 | |||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
|
--- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
|
--- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
|
--- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- |
|
--- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
|
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- |
|
--- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- |
|
--- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Kocan-Krawczyk Anna (ET) A312 |
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A214 |
-x- | -x- | --- | --- | --- | Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A312 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
|
|
|
--- | F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
--- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
--- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
--- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
--- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
--- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- |
|
--- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
|
|
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Kowal Bartosz (ES) F202 |
--- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
|
|
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C4 Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia Naucz 3 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1-C5 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
-x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
-x- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- |
|
|
-x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- |
|
|
-x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- |
|
|
-x- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
●08:45-09:00 | F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
F1 Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3. i 4. od 7:45 do 9:15 i od 9:30 do 10:15) Borkowski Mariusz (ET) A61 |
|
|
-x- | -x- | --- | Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia Drałus Grzegorz (ET) A113 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F1 Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (1 i 8 marca 2023 r. od 8:45 do 12:00) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
F1 Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) A61 |
--- | --- | --- | Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia Rzońca Dariusz (EA) A112 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
F1 Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład, (3 marca także w godz. 12:15-13:45), (10 marca tego wykładu nie ma), (17 marca w godz. 11:00-12:30) Rzońca Dariusz (EA) A61 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
F1 Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) A61 |
|
|
|
|
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia Kowal Bartosz (ES) A312 |
--- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
F1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład Strzałka Dominik (ES) A61 |
--- | --- | F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
F1 Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład Górka Paweł (ED) A61 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia Kocan-Krawczyk Anna (ET) A312 |
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
|
|
-x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA Naucz 3 (CS) Basen ROSiR |
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA Naucz 3 (CS) Basen ROSiR |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A113 |
--- | F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
|
|
|
|
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
|
|
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- |
|
|
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F2-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
--- | Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A113 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
--- | --- |
|
|
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
--- | --- | F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
|
--- | --- | F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F2-C3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Pawłowicz Bartosz (EU) A111 |
--- | F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
--- | --- |
|
|
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
|
|
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
|
--- | --- | F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F2-C4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
F2 Mikronapędy w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A61 |
F2 Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A61 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
F2 Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) B305 |
|
|
-x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
F2 Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES) A61 |
|
|
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
F2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (F2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Gajdek Tomasz (CJ) J004 |
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
F2 Bazy danych (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A61 |
--- |
|
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia Pawłowicz Bartosz (EU) B303 |
--- | --- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- |
|
--- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- |
|
--- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- |
|
--- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- |
|
--- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- |
|
|
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
F2 Grafika komputerowa (F2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) V18 |
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- |
|
|
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
F2 Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F3A | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa 1.) Nycz Mariusz (ES) F505 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
|
|
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.) Drałus Grzegorz (ET), Gamracki Mariusz (ET), Posiewała Witold (ET) B200 |
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.) Drałus Grzegorz (ET), Gamracki Mariusz (ET), Posiewała Witold (ET) B200 |
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład Stec Andrzej (EA) B107 |
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład Stec Andrzej (EA) B107 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (F3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (F3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
|
|
--- | --- | Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) B107 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.) Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.) Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA) D9 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
|
|
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA) A214 |
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA) A214 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | --- |
|
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład Prokop Jan (ED) B107 |
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład Prokop Jan (ED) B107 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F3S | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa 1.) Nycz Mariusz (ES) F505 |
--- | --- | F3S-L4 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
●08:45-09:00 | F3S-L4 Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
F3S-L4 Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - P15 Projekt Posiewała Witold (ET) B205 |
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych -p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F505 |
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych -p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F505 |
Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa 1.) Dymora Paweł (ES), Mazurek Mirosław (ES) F502 |
Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa 1.) Bolanowski Marek (ES), Strzałka Dominik (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
--- | --- | F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (F3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (F3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
●10:30-10:45 | Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B205 |
Usługi sieciowe w biznesie (F3S) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B205 |
F3S, F3T Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES) B305 |
--- | F3S-L4 Aplikacje bazodanowe (F3S) - L30 Laboratorium Ćmil Michał (ES) F502 |
F3S-L4 Aplikacje bazodanowe (F3S) - L30 Laboratorium Ćmil Michał (ES) F502 |
--- | --- | F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.) Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.) Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA) D9 |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
●12:15-12:30 | Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F202 |
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F202 |
--- | --- | F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
--- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
●14:00-14:15 | --- | --- | F3S-L4 Systemy wbudowane (F3) - L15 Laboratorium Hubacz Marcin (EA) F206 |
--- | --- | F3S-L4 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S) - L15 Laboratorium Organiściak Patryk (ES) F604 |
--- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | F3S-L4 Systemy wbudowane (F3) - P15 Projekt Hajduk Zbigniew (EA) F206 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |
●17:30-17:45 | -x- | -x- | F3S-L4 Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych -p.w. (F3S) - L15 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
-x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F3T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | F3 Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa 1.) Nycz Mariusz (ES) F505 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | -x- | -x- |
|
--- | Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 2.) Szczepański Antoni (ET) B205 |
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 2.) Szczepański Antoni (ET) B205 |
--- |
|
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (F3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
F3 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (F3) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J302 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | -x- | -x- | F3S, F3T Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES) B305 |
|
|
|
Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) A214 |
Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) A214 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.) Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA) D9 |
F3 Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.) Dec Grzegorz (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA) D9 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- |
|
|
|
10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- |
|
|
|
11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- |
|
|
|
11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- |
|
|
|
11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- |
|
|
|
11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- |
|
|
|
12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
F3 Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A61 |
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) B300 |
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET), Mazur Damian (ET) B300 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
M1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | M1 Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A312 |
M1 Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A312 |
|
|
--- | --- | Matematyka II (M1) - C15 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
|
M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (M1) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Jagiełło Małgorzata (CJ) J005 |
M1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (M1) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Jagiełło Małgorzata (CJ) J005 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- |
|
09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- |
|
10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- |
|
10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | M1 Matematyka II (M1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) A312 |
M1 Matematyka II (M1) - W30 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) A312 |
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET) B300 |
M1 Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B305 |
M1 Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B305 |
Fizyka II (M1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A112 |
|
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład, Część 2., (tych zajęć nie będzie) B300 |
M1 Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład, Część 2., (tych zajęć nie będzie) B300 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | M1 Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
M1 Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
Wychowanie fizyczne cz.2. (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz 4 (CS) Hala PRz |
Wychowanie fizyczne cz.2. (M1) - C30 Ćwiczenia Naucz 4 (CS) Hala PRz |
M1 Fizyka II (M1) - W30 Wykład, (w sali S2) Jakubczyk Dorota (FF) |
M1 Fizyka II (M1) - W30 Wykład, (w sali S2) Jakubczyk Dorota (FF) |
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | M1 Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - W15 Wykład Prędka Edyta (ET) A111 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
M2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
M2 Energoelektronika (M2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
M2 Energoelektronika (M2) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
|
|
M2 Grafy i sieci (M2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Szczepański Antoni (ET) B303 |
M2 Grafy i sieci (M2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Szczepański Antoni (ET) B303 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | M2 Sieci elektroenergetyczne (M2) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) A214 |
M2 Sieci elektroenergetyczne (M2) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) A214 |
M2 Układy elektroniczne (M2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B304 |
M2 Układy elektroniczne (M2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) B304 |
M2 Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej (M2) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU), Klepacki Dariusz (EU) A214 |
M2 Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej (M2) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU), Klepacki Dariusz (EU) A214 |
|
|
M2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (M2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
M2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (M2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Bieniasz Magdalena (CJ) J202 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | M2 Mechanika zderzeń pojazdów (M2) - W15 Wykład Kępa Paweł (ZC) A312 |
|
M2 Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B107 |
M2 Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B107 |
|
|
M2 Systemy mechatroniczne w pojazdach samochodowych (M2) - W30 Wykład, (w sali L-28.341) Ustrzycki Adam (ME) |
M2 Systemy mechatroniczne w pojazdach samochodowych (M2) - W30 Wykład, (w sali L-28.341) Ustrzycki Adam (ME) |
|
|
●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
--- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
--- | --- | T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A112 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A112 |
Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B304 |
--- |
|
|
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (T1) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Sękowski Kamil (CJ) J207 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (T1) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Sękowski Kamil (CJ) J207 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- |
|
|
10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- |
|
|
11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- |
|
|
11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- |
|
|
11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- |
|
|
11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- |
|
|
12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Olszowy Leszek (FM) V18 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Olszowy Leszek (FM) V18 |
|
|
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A312 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A312 |
--- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T1-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
T1 Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Kusy Maciej (EP) B305 |
--- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | T1-L3 Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
T1-L3 Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy) Wojturski Jakub (EM) A211 |
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
●08:45-09:00 | --- | --- | T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia Naucz 5 (CS) Hala PRz |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
●08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
●10:30-10:45 | T1-L3 Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
T1-L3 Obwody i sygnały II (T1) - L30 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) B210 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A112 |
T1 Metrologia (T1) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A112 |
--- | Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B304 |
T1-L3 Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP), Makowiec Marcin (EP) - DD A300 |
T1-L3 Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP), Makowiec Marcin (EP) - DD A300 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (T1) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Sękowski Kamil (CJ) J207 |
T1 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (T1) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Sękowski Kamil (CJ) J207 |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
●12:15-12:30 | T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T1 Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Olszowy Leszek (FM) V18 |
T1 Matematyka II (T1) - W30 Wykład Olszowy Leszek (FM) V18 |
--- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) A312 |
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A313 |
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A313 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Kusy Maciej (EP) A214 |
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia Kusy Maciej (EP) A214 |
--- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kolek Andrzej (EP) A61 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A113 |
T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A113 |
--- | --- |
|
|
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (T2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Kolasa Ewa (CJ) J003 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (T2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Kolasa Ewa (CJ) J003 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A113 |
T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A113 |
|
|
Automatyka i sterowanie (T2) - C15 Ćwiczenia Piecuch Grzegorz (EA) F102 |
Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A313 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A313 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A313 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
|
|
|
|
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
--- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T2-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- |
|
|
|
|
T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Kolek Andrzej (EP) A61 |
|
|
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A113 |
T2 Automatyka i sterowanie (T2) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) A113 |
|
|
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w tyg. 1-8) Ptak Piotr (EP) A313 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA) A61 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (T2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Kolasa Ewa (CJ) J003 |
T2 Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (T2) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Kolasa Ewa (CJ) J003 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A113 |
T2 Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) A113 |
--- | --- | Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A313 |
Automatyka i sterowanie (T2) - C15 Ćwiczenia Piecuch Grzegorz (EA) F102 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A313 |
T2 Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM) A313 |
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 1. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
|
|
|
|
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
T2 Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2. Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
--- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T3S | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B107 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B107 |
T3S-L1 Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w tyg. 1-8) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
T3S-L1 Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w tyg. 1-8) Chorzępa Rafał (EM) A209 |
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Szlachta Anna (EM) A212 |
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Szlachta Anna (EM) A212 |
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A212 |
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A212 |
T3S-L1 Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Błąd Grzegorz (EU), Kuryło Kazimierz (EU) A51 |
T3S-L1 Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Błąd Grzegorz (EU), Kuryło Kazimierz (EU) A51 |
●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
●10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T3S-L1 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 1.) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
T3S-L1 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 1.) Pawłowicz Bartosz (EU) A51 |
-x- | -x- | T3S-L1 Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
T3S-L1 Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A212 |
T3S-L1 Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
T3S-L1 Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium Szlachta Anna (EM) A208 |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
●12:15-12:30 | Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A211 |
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A211 |
T3S-L1 Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15 Laboratorium Kowalczyk Adam (EM) A210 |
T3S-L1 Technika sensorowa -p.w. (T3S) - L15 Laboratorium Wojturski Jakub (EM) A211 |
T3S-L1 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium, (grupa 1.) Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
T3S-L1 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt, (grupa 1.) Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A69 |
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A69 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | Analiza danych pomiarowych (T3S) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
--- | --- | --- | T3S-L1 Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
T3S-L1 Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium Pyt Patryk (EU) A50 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
●15:45-16:00 | T3S, T3T, T3U Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
T3S, T3T, T3U Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A214 |
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A214 |
--- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T3T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B107 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B107 |
|
|
--- | --- |
|
|
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 2.) Kamuda Kazimierz (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A75 |
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 2.) Kamuda Kazimierz (EU), Skoczylas Mariusz (EU) A75 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) A111 |
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład Samolej Sławomir (EA) A111 |
--- | --- |
|
|
Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A312 |
Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A312 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - W15 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) A313 |
Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia Skoczylas Mariusz (EU) A313 |
Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A111 |
Układy telekomunikacyjne (T3T) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A111 |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | T3S, T3T, T3U Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
T3S, T3T, T3U Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
-x- | -x- | --- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T3U | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B107 |
T3 Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B107 |
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A112 |
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A112 |
Energoelektronika (T3U) - C15 Ćwiczenia Sztajmec Elżbieta (EE) A313 |
--- |
|
|
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 3.) Klepacki Dariusz (EU), Sabat Wiesław (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A111 |
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 3.) Klepacki Dariusz (EU), Sabat Wiesław (EU), Pawłowicz Bartosz (EU) A111 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- |
|
|
09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- |
|
|
09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- |
|
|
09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- |
|
|
09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- |
|
|
10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- |
|
|
10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
T3 Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład Pawłowicz Bartosz (EU) B107 |
|
|
Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A51 |
Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A51 |
|
|
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A214 |
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A214 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
|
|
Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T3U) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A69 |
Urządzenia elektroniki profesjonalnej (T3U) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A69 |
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | T3S, T3T, T3U Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
T3S, T3T, T3U Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
--- | --- | --- | T3 Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład Kurzępa Bolesław (ZP) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
A1-DU-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Paluch Magdalena (CJ) A313 |
A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Paluch Magdalena (CJ) A313 |
-x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F102 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
A1-DU Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A1-DU Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
-x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
-x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
A1-DU Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład Sęp Jarosław (MT) F202 |
A1-DU Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład Sęp Jarosław (MT) F202 |
-x- | -x- | A1-DU Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) F202 |
A1-DU Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) F202 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
-x- | -x- | A1-DU Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA) F202 |
A1-DU Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA) F202 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | A1-DU Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
A1-DU Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
-x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
A2-DU-C1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | A2-DU Język angielski w nauce i technice (A2-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Paluch Magdalena (CJ) F202 |
A2-DU Język angielski w nauce i technice (A2-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Paluch Magdalena (CJ) F202 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
●08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | A2-DU-L1 Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - P15 Projekt, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Burghardt Andrzej (MA) |
A2-DU-L1 Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - P15 Projekt, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Burghardt Andrzej (MA) |
●08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | A2-DU Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - W15 Wykład, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Szybicki Dariusz (MA) |
A2-DU Automatyzacja i robotyzacja procesów produkcyjnych (A2P-DU) - W15 Wykład, (w sali L-28.236_237), (w tyg. 1-8) Szybicki Dariusz (MA) |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
●12:15-12:30 | A2-DU-L1 Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - L15 Laboratorium Leniowski Ryszard (EA) F105 |
A2-DU-L1 Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - L15 Laboratorium Leniowski Ryszard (EA) F105 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
●14:00-14:15 | A2-DU Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Leniowski Ryszard (EA) F202 |
A2-DU Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Leniowski Ryszard (EA) F202 |
A2-DU-L1 Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - P15 Projekt Leniowski Ryszard (EA) |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
●15:45-16:00 | A2-DU Seminarium dyplomowe (A2-DU w EA) - C10 Ćwiczenia Bednarek Marcin (EA) D9 |
A2-DU-L1 Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - P15 Projekt Leniowski Ryszard (EA) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | A2-DU Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Świder Krzysztof (EA) F202 |
A2-DU Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Świder Krzysztof (EA) F202 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
●17:30-17:45 | A2-DU-L1 Data science (A2P-DU) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA), Świder Krzysztof (EA) D3a |
A2-DU-L1 Data science (A2P-DU) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA), Świder Krzysztof (EA) D3a |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E1/O-DU | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) B303 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Kowalczyk Adam (EM) A214 |
Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) A113 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Jagusztyn Iwona (CJ) V8 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Jagusztyn Iwona (CJ) V8 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B303 |
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B303 |
E1-DU Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) A312 |
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1) Strzałka Dominik (ES) A312 |
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A112 |
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia Kocan-Krawczyk Anna (ET) A112 |
|
|
--- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A112 |
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A112 |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - W20 Wykład Kutsyk Andriy (ED) A112 |
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | --- | ●15:45-16:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | --- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | --- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | --- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | --- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | --- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | --- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | ●17:30-17:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E1/PE-DU | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | Metody numeryczne w technice (E1/PE-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B304 |
Metody numeryczne w technice (E1/PE-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) B304 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
E1-DU Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B107 |
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2) Strzałka Dominik (ES) A113 |
Oświetlenie drogowe (E1/PE-DU) - W15 Wykład Baran Krzysztof (EE) A313 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Jagusztyn Iwona (CJ) V8 |
E1-DU Język obcy w nauce i technice (E1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Jagusztyn Iwona (CJ) V8 |
|
|
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | Metody analityczne w elektrotechnice (E1/PE-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
Metody analityczne w elektrotechnice (E1/PE-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
E1-DU Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - W15 Wykład Piętal Michał (ES) A312 |
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 2) Kowalczyk Adam (EM) B305 |
|
|
Projektowanie inżynierskie wspomagane komputerowo (E1/PE-DU) - W15 Wykład Korkosz Mariusz (ED) B303 |
Projektowanie układów napędowych w energetyce (E1/PE-DU) - W30 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B303 |
|
|
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
|
|
Wybrane zagadnienia teorii obwodów (E1/PE-DU) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) A214 |
Wybrane zagadnienia teorii obwodów (E1/PE-DU) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) A214 |
|
Projektowanie układów napędowych w energetyce (E1/PE-DU) - W30 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B303 |
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- |
|
|
--- | Wybrane zagadnienia teorii obwodów (E1/PE-DU) - C15 Ćwiczenia Kurdyła Rafał (ET) - DD A214 |
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E2/O-DU | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | -x- | -x- |
|
|
E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) A112 |
E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w EE) - C15 Ćwiczenia Buczek Kazimierz (EE) B304 |
E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) F402 |
--- |
|
|
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) A111 |
Zarządzanie energetyką prosumencką (E2/O-DU) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) A111 |
--- | Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - W20 Wykład Bena Lubomir (EE) B303 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - W20 Wykład Ruszel Mariusz (ZE) F402 |
Wspólny rynek energii Unii Europejskiej (E2/O-DU) - W20 Wykład Ruszel Mariusz (ZE) F402 |
--- | --- | Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - W20 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) A113 |
Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - W20 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) A113 |
-x- | ●12:15-12:30 | |||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład Grabowski Franciszek (ES) A111 |
Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład Grabowski Franciszek (ES) A111 |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
E2/PE-DU | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | -x- | -x- | --- | --- | E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) A112 |
E2-DU Seminarium dyplomowe (E2-DU w EE) - C15 Ćwiczenia Buczek Kazimierz (EE) B304 |
E2-DU Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) F402 |
--- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||
●10:30-10:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1H-DU | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 |
|
-x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 |
|
-x- | --- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 |
|
-x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 |
|
-x- | --- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 |
|
-x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 |
|
-x- | --- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 |
|
-x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | Audyt informatyczny (F1H-DU) - W20 Wykład Nycz Mariusz (ES) A111 |
Audyt informatyczny (F1H-DU) - W20 Wykład Nycz Mariusz (ES) A111 |
--- | --- |
|
|
|
|
Zwalczanie przestępczości w cyberprzestrzeni i prawne aspekty cyberbezpieczeństwa (F1H-DU) - W15 Wykład Kamuda Dorota (ZP) A113 |
Biometryczne metody zabezpieczeń (F1H-DU) - W15 Wykład Szaj Wiesław (FF) A113 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | Bezpieczeństwo sieci komputerowych I (F1H-DU) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A111 |
Bezpieczeństwo sieci komputerowych I (F1H-DU) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A111 |
--- | --- |
|
|
|
|
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Mazurek Jolanta (CJ) J002 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Mazurek Jolanta (CJ) J002 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | Kryptografia - wprowadzenie (F1H-DU) - W20 Wykład Samolej Sławomir (EA) A111 |
Kryptografia - wprowadzenie (F1H-DU) - W20 Wykład Samolej Sławomir (EA) A111 |
|
--- |
|
|
Testy penetracyjne sieci, serwerów i aplikacji (F1H-DU) - W20 Wykład Nycz Mariusz (ES) A112 |
Testy penetracyjne sieci, serwerów i aplikacji (F1H-DU) - W20 Wykład Nycz Mariusz (ES) A112 |
|
|
●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
--- |
|
|
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
--- |
|
|
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
--- |
|
|
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
--- |
|
|
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
--- |
|
|
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
--- |
|
|
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | Bezpieczeństwo aplikacji webowych (F1H-DU) - W20 Wykład Posiewała Witold (ET), Trybus Bartosz (EA) A111 |
Bezpieczeństwo aplikacji webowych (F1H-DU) - W20 Wykład Posiewała Witold (ET), Trybus Bartosz (EA) A111 |
--- |
|
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F1H-DU) - W20 Wykład Madera Michał (ES) A112 |
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F1H-DU) - W20 Wykład Madera Michał (ES) A112 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- |
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1I-DU | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | Metody obliczeniowe optymalizacji (F1I-DU) - C15 Ćwiczenia Kapuściński Tomasz (EA) A313 |
--- | Eksploracja danych (F1I-DU) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) F202 |
Eksploracja danych (F1I-DU) - W30 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA) F202 |
|
|
Projektowanie aplikacji webowych (F1I-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) A214 |
Projektowanie aplikacji webowych (F1I-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) A214 |
-x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | Metody obliczeniowe optymalizacji (F1I-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1I-DU) - W30 Wykład Wysocki Marian (EA) F202 |
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
--- | --- |
|
|
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Mazurek Jolanta (CJ) J002 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Mazurek Jolanta (CJ) J002 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - C15 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B303 |
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - C15 Ćwiczenia Szczepański Antoni (ET) B303 |
Programowanie funkcjonalne (F1I-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
Programowanie funkcjonalne (F1I-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1I-DU) - W25 Wykład Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) A111 |
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1I-DU) - W25 Wykład Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) A111 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- |
|
|
Przemysłowy Internet Rzeczy (F1I-DU) - W20 Wykład Stec Andrzej (EA), Świder Zbigniew (EA) A113 |
Przemysłowy Internet Rzeczy (F1I-DU) - W20 Wykład Stec Andrzej (EA), Świder Zbigniew (EA) A113 |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F1S-DU | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Mazurek Jolanta (CJ) J002 |
F1-DU Język angielski w nauce i technice (F1-DU) - P30 Projekt, (grupa 1.) Mazurek Jolanta (CJ) J002 |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F2A-DU | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B200 |
Ochrona elektromagnetyczna sieci teleinformatycznych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B200 |
--- | F2-DU Seminarium dyplomowe (F2-DU w EA) - C15 Ćwiczenia Marnik Joanna (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA) A113 |
Programowanie nowoczesnych aplikacji internetowych -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Dec Grzegorz (EA), Oszust Mariusz (EA) A113 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) B304 |
Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną -p.w. (F2A-DU) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) B304 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) A113 |
F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) A113 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (F2A-DU) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) F202 |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
F2S-DU | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | F2S-DU-L1 Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - L30 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F502 |
F2S-DU-L1 Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - L30 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F502 |
--- | F2-DU Seminarium dyplomowe (F2-DU w EA) - C15 Ćwiczenia Marnik Joanna (EA) A112 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||
●10:30-10:45 | F2S-DU-L1 Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Mazurek Mirosław (ES) F505 |
F2S-DU-L1 Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Mazurek Mirosław (ES) F505 |
Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F604 |
Optymalizacja systemów i baz danych -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F604 |
Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Szczepański Antoni (ET) B205 |
Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Szczepański Antoni (ET) B205 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
●12:15-12:30 | Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F505 |
Systemy infrastruktury krytycznej -p.w. (F2S-DU) - W25 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F505 |
F2S-DU-L1 Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (F2S-DU) - L20 Laboratorium Żabiński Tomasz (EA) D3a |
F2S-DU-L1 Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (F2S-DU) - L20 Laboratorium Żabiński Tomasz (EA) D3a |
F2S-DU-L1 Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Szczepański Antoni (ET) B205 |
F2S-DU-L1 Mobilne systemy teleinformatyczne -p.w. (F2S-DU) - P30 Projekt Szczepański Antoni (ET) B205 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
●14:00-14:15 | F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) A113 |
F2-DU Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład Piętal Michał (ES) A113 |
--- | Technologie informatyczne dla przemysłu 4.0 (F2S-DU) - W15 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T1-DU-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | -x- | -x- | T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
--- | --- | T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A312 |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A312 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Januszewski Piotr (CJ) J302 |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Januszewski Piotr (CJ) J302 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) F202 |
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Borkowski Mariusz (ET) A312 |
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
|
|
--- | T1-DU Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - W15 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
--- |
|
|
|
|
T1-DU Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład Brański Adam (ET) A113 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- |
|
--- | --- |
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T1-DU-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | -x- | -x- | T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T1-DU Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A312 |
T1-DU Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A312 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Januszewski Piotr (CJ) J302 |
T1-DU Język angielski w nauce i technice (T1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.) Januszewski Piotr (CJ) J302 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
T1-DU Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Borkowski Mariusz (ET) A312 |
Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Kuras Romuald (ET) F202 |
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
|
|
|
|
|
T1-DU Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - W15 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
|
|
|
|
|
T1-DU Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład Brański Adam (ET) A113 |
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
T1-DU Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
T1-DU Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład Bednarek Marcin (EA) B300 |
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
T2-DU-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- | T2-DU Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T2-DU Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | T2-DU Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A313 |
T2-DU Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A313 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | T2-DU Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład Różak Feliks (EP) A112 |
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | T2-DU Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A112 |
T2-DU Cyfrowe przyrządy pomiarowe -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A112 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | T2-DU Sieci komputerowe (T2-DU) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A112 |
T2-DU Sieci komputerowe (T2-DU) - W30 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A112 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | T2-DU Seminarium dyplomowe (T2-DU w EU) - C15 Ćwiczenia Potencki Jerzy (EU) A112 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.E1-C3-FizykaII | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) B300 |
--- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | R.E1-L5-FizykaII Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium Traciak Julian (FF) K32 |
--- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.A1-ElementyiUkładyElektron. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.A1-Progr.wJęz.CiProgr.Ob. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.A1-Rach.Prawd.iStat.Mat. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.E1-InformatykaII | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.E2-Aut.iRegul.Aut.II | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.E2-ElektronikaII | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F1-MetodyNum. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F2-SieciKomp.I | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F2-SztucznaInt. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F2-BazyDanych | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F2-PodstawyTelekom. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F3A-NowoczesneTechn.Progr. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F3A-Progr.wJęzykuJava | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F3-SystemyWbudowane | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.F1A-DU-SemantykaiWeryfikacjaProgr. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.T2-ElementyElektron.II | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
R.T2-TechnikaCyfrowa | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS1-C1 | |||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
--- | --- | --- | --- | FS1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład Madera Michał (ES) V18 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||
09:00-09:15 |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||||||||
09:15-09:30 |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||||||||
09:30-09:45 |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||||||||
09:45-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||||||||
10:00-10:15 |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||||||||
10:15-10:30 |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||
●12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Smalara Krzysztof (ES) F402 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||
●17:30-17:45 |
|
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||
18:00-18:15 |
|
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||
18:15-18:30 |
|
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||
18:30-18:45 |
|
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||
18:45-19:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||
19:00-19:15 |
|
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- |
|
--- | --- | --- | FS1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład Madera Michał (ES) V18 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- |
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- |
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- |
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- |
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- |
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Smalara Krzysztof (ES) F402 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- |
|
|
|
--- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- |
|
|
|
--- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- |
|
|
|
--- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- |
|
|
|
--- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- |
|
|
|
--- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- |
|
|
|
--- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- |
|
|
|
--- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS1-C3 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- |
|
FS1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład Madera Michał (ES) V18 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||
●12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
--- |
|
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Kowal Bartosz (ES) F402 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
--- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||
●17:30-17:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS1-C4 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | FS1 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI s.2.) - W15 Wykład Madera Michał (ES) V18 |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||
●12:15-12:30 | FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
FS1 Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład, (w sali S2) Strzałka Dominik (ES) |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) A61 |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
FS1 Język angielski (FS1) - K30 Ćwiczenia |
-x- | -x- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia Kowal Bartosz (ES) F402 |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
●17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- |
|
|
19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali S2) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali S2) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
|
--- |
|
|
--- | --- |
|
|
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
--- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
--- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
--- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
--- |
|
|
--- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
--- |
|
|
--- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | FS2 Wychowanie fizyczne (FS2) - W30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) |
FS2 Wychowanie fizyczne (FS2) - W30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | FS2 Język angielski (FS2) - K30 Ćwiczenia |
FS2 Język angielski (FS2) - K30 Ćwiczenia |
--- | --- |
|
|
●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | ●15:45-16:00 | |||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS2-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali S2) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali S2) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | FS2 Wychowanie fizyczne (FS2) - W30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) |
FS2 Wychowanie fizyczne (FS2) - W30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | FS2 Język angielski (FS2) - K30 Ćwiczenia |
FS2 Język angielski (FS2) - K30 Ćwiczenia |
--- | --- |
|
--- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | |||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS2-C3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali S2) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali S2) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
FS2-L5 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
FS2-L5 Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
●10:30-10:45 | FS2 Wychowanie fizyczne (FS2) - W30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) |
FS2 Wychowanie fizyczne (FS2) - W30 Ćwiczenia Naucz 1 (CS) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
●12:15-12:30 | FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS2 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - W20 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- | FS2 Język angielski (FS2) - K30 Ćwiczenia |
FS2 Język angielski (FS2) - K30 Ćwiczenia |
FS2-L5 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) F602 |
FS2-L5 Systemy operacyjne (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Salach Mateusz (ES) F602 |
--- | FS2-L5 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
●14:00-14:15 | --- | FS2 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Dymora Paweł (ES) |
--- | FS2-L5 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt Kowal Bartosz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | FS2 Business intelligence - biznesowe wykorzystanie hurtowni danych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali V.5) Kwiatkowski Bogdan (ET) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | FS2-L5 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
FS2-L5 Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - L20 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
--- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS3-C1 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- |
|
--- | FS3 Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- |
|
|
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS3-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
--- | --- | FS3 Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
--- |
|
--- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
--- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
--- | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
--- | FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
|
--- |
|
|
--- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
--- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
--- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
--- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
--- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
--- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
--- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS3-C3 | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
--- | --- | FS3 Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
--- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- |
|
--- |
|
--- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
FS3 Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład Posiewała Witold (ET) B305 |
--- | --- |
|
--- | --- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN1-C1 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 1. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 1. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 2. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 2. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN1-C2 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 1. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 1. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- | BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 2. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
BN1 Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 2. Karnas Grzegorz (ET) B305 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | --- | --- |
|
|
--- | BN2 Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
|
|
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) B305 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) B305 |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Baran Krzysztof (EE) B305 |
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
--- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN2-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | BN2-L3 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
BN2-L3 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
--- | --- | BN2-L3 Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium Augustyn Małgorzata (EM) A208 |
BN2 Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A214 |
--- | --- | BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
BN2 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) B305 |
●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) B305 |
BN2 Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład Świder Zbigniew (EA) B305 |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
●12:15-12:30 | --- | --- | BN2-L3 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) BC21 |
BN2-L3 Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium Baran Krzysztof (EE) BC21 |
--- | --- | Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia Baran Krzysztof (EE) B305 |
BN2-L3 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) BC16 |
BN2-L3 Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt Wachta Henryk (EE) BC16 |
●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN3-SPEC1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN3-SPEC2 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B304 |
07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||||||||||||||||
●08:45-09:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | ●08:45-09:00 | |||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład Bena Lubomir (EE) B304 |
--- | --- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 | |||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | |||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | |||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BG3A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
●08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
●12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
●14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
●15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | BG3 Technologie sieci WEB (BG3A) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B200 |
BG3 Technologie sieci WEB (BG3A) - W30 Wykład Kwiatkowski Bogdan (ET) B200 |
--- | --- | --- | --- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | BG3A-L1 Technologie sieci WEB (BG3A) - L30 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
BG3A-L1 Technologie sieci WEB (BG3A) - L30 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
--- | --- | --- | --- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN1-DU-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | BN1-DU Układy przekształcania energii (BN1-DU) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
BN1-DU Układy przekształcania energii (BN1-DU) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
-x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | BN1-DU Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
BN1-DU Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | BN1-DU Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) A214 |
BN1-DU Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) A214 |
BN1-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A111 |
BN1-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A111 |
|
|
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
BN1-DU Wychowanie fizyczne (BN1-DU) - C30 Ćwiczenia |
BN1-DU Wychowanie fizyczne (BN1-DU) - C30 Ćwiczenia |
●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
BN1-DU-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
●07:00-07:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | BN1-DU Układy przekształcania energii (BN1-DU) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
BN1-DU Układy przekształcania energii (BN1-DU) - W30 Wykład Sobczyński Dariusz (EE) B304 |
-x- | -x- | ●07:00-07:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | BN1-DU Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
BN1-DU Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
●08:45-09:00 | BN1-DU Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) A214 |
BN1-DU Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) A214 |
BN1-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A111 |
BN1-DU Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład Brański Adam (ET) A111 |
BN1-DU-L3 Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - P20 Projekt Masłowski Grzegorz (ET) B200 |
BN1-DU-L3 Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - P20 Projekt Masłowski Grzegorz (ET) B200 |
--- | --- | ●08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
●10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | BN1-DU-L3 Układy przekształcania energii (BN1-DU) - L30 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) BC17 |
BN1-DU-L3 Układy przekształcania energii (BN1-DU) - L30 Laboratorium Pawłowski Piotr (EE) BC17 |
--- | --- | BN1-DU Wychowanie fizyczne (BN1-DU) - C30 Ćwiczenia |
BN1-DU Wychowanie fizyczne (BN1-DU) - C30 Ćwiczenia |
●10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
●12:15-12:30 | BN1-DU-L3 Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
BN1-DU-L3 Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - L20 Laboratorium Nowak Marek (EE) B5 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
●14:00-14:15 | -x- | -x- | --- | --- | BN1-DU-L3 Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - L30 Laboratorium Kocan-Krawczyk Anna (ET) F505 |
BN1-DU-L3 Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - L30 Laboratorium Kocan-Krawczyk Anna (ET) F505 |
--- | --- | -x- | -x- | ●14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
●15:45-16:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
●17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |
FS1-DU-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●07:00-07:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●07:00-07:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●08:45-09:00 | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | FS1-DU Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FS1-DU) - W15 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES) |
FS1-DU Przedmiot wybieralny I - Techniki wirtualnej rzeczywistości (FS1-DU) - W15 Wykład, (w sali V.5) Nycz Mariusz (ES), Salach Mateusz (ES) |
-x- | -x- | ●08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●10:30-10:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●12:15-12:30 | FS1-DU Zaawansowane metody eksploracji danych (FS1-DU) - W20 Wykład Piętal Michał (ES) F402 |
FS1-DU Zaawansowane metody eksploracji danych (FS1-DU) - W20 Wykład Piętal Michał (ES) F402 |
-x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | ●12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●14:00-14:15 |
|
|
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | ●14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●15:45-16:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | ●15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
--- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
●17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | ●17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.7.7 on 4/14/23 9:48 PM |