Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2023/24 na WEiI PRz. Luty - Czerwiec 2024 r.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
---
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 ---
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 ---
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 ---
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 ---
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 ---
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 ---
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A111
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
--- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
--- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
-x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B305
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
---
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
--- ---
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
A1-L4
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
A1-L4
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- 09:00-09:15
09:15-09:30
A1-L4
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- 09:15-09:30
09:30-09:45
A1-L4
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- 09:30-09:45
09:45-10:00
A1-L4
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- 09:45-10:00
10:00-10:15
A1-L4
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- 10:00-10:15
10:15-10:30
A1-L4
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1-L3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
--- --- --- ---
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A111
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
--- ---
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B305
--- ---
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
A1-L3A1-L4
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
D3aA212
-x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
--- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
--- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-C3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- ---
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Filik Kamil (ET)
B210
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
--- ---
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
---
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
---
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A112
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- ---
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A214
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
F402
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- --- --- ---
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- -x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x-
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x-
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A112
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
-x- -x-
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
-x- -x-
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
09:00-09:15
09:15-09:30
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
-x- -x-
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
09:15-09:30
09:30-09:45
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
-x- -x-
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
09:30-09:45
09:45-10:00
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
-x- -x-
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
09:45-10:00
10:00-10:15
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L1A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
-x- -x-
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
10:00-10:15
10:15-10:30
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x-
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
10:15-10:30
▮10:30-10:45
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A112
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
A112
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x-
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x-
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x-
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x-
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x-
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x-
A2-L1A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
12:00-12:15
▮12:15-12:30
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
F206F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
--- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
F206F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
F206F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
F206F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
F206F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
F206F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)
F206F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
--- ---
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
--- ---
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
--- ---
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
--- ---
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
--- ---
A2-L1
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
---
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A112
A2-L3
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
A2-L3
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Wysocki Marian (EA)
F104
-x- -x- ---
A2-L3
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
B303
---
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 ---
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
F202
A2-L3
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)
D9
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- ---
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F104
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- --- ---
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3S
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
▮08:45-09:00
09:00-09:15
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:00-09:15
09:15-09:30
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:15-09:30
09:30-09:45
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:30-09:45
09:45-10:00
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:45-10:00
10:00-10:15
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
10:00-10:15
10:15-10:30
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
10:15-10:30
▮10:30-10:45
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
A112
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
A61
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A112
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A113
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
A112
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kosior Elżbieta (ZP)
V18
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Jakubczyk Dorota (FF)
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
▮10:30-10:45
10:45-11:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
10:45-11:00
11:00-11:15
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:00-11:15
11:15-11:30
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:15-11:30
11:30-11:45
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:30-11:45
11:45-12:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:45-12:00
12:00-12:15
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
12:00-12:15
▮12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
▮12:15-12:30
12:30-12:45
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
12:30-12:45
12:45-13:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:00-13:15
13:15-13:30
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:15-13:30
13:30-13:45
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:30-13:45
13:45-14:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- -x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 09:00-09:15
09:15-09:30
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 09:15-09:30
09:30-09:45
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 09:30-09:45
09:45-10:00
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 09:45-10:00
10:00-10:15
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 10:00-10:15
10:15-10:30
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L1
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
A304A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
A1A304
--- 11:15-11:30
11:30-11:45
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
A304A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
A1A304
--- 11:30-11:45
11:45-12:00
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
A304A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
A1A304
--- 11:45-12:00
12:00-12:15
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
A304A1
E2-L1E2-L2
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
A1A304
--- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)
A304BC16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
BC16A304
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)
A304BC16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
BC16A304
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)
A304BC16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
BC16A304
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)
A304BC16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
BC16A304
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E2-L1E2-L2
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)
A304BC16
E2-L1E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)
BC16A304
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC16
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC16
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L1
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
--- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
--- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
--- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
--- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
--- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
A214
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- -x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- ---
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- ---
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- ---
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- ---
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- ---
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- ---
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- ---
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E2-L4
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
E2-L4
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
--- 09:00-09:15
09:15-09:30
E2-L4
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
--- 09:15-09:30
09:30-09:45
E2-L4
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
--- 09:30-09:45
09:45-10:00
E2-L4
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
--- 09:45-10:00
10:00-10:15
E2-L4
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
--- 10:00-10:15
10:15-10:30
E2-L4
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
--- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
--- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
--- 11:15-11:30
11:30-11:45
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
--- 11:30-11:45
11:45-12:00
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
--- 11:45-12:00
12:00-12:15
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
B5BC17
--- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
A304B57
E2-L3E2-L4
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
A304B57
E2-L3E2-L4
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
A304B57
E2-L3E2-L4
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
A304B57
E2-L3E2-L4
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
A304B57
E2-L3E2-L4
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
A304B57
E2-L3E2-L4
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
A304B57
E2-L3E2-L4
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
E2-L3E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
D109autA304
---
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
A214
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
E2-L3E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)
D109autA304
--- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
---
E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
---
E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
---
E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
---
E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
---
E2-L3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- ---
E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- ---
E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- ---
E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- ---
E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- ---
E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- ---
E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- ---
E2-L4
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
-x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-C3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
--- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
---
E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)
BC17
--- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- ---
E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
---
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3/EN
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A113
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
10:15-10:30
▮10:30-10:45
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
▮10:30-10:45
10:45-11:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
10:45-11:00
11:00-11:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:00-11:15
11:15-11:30
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:15-11:30
11:30-11:45
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:30-11:45
11:45-12:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:45-12:00
12:00-12:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 2.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 2.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 2.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x-
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
---
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x-
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-C1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- ---
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Kuras Romuald (ET)
-x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- ---
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Kuras Romuald (ET)
-x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- ---
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Kuras Romuald (ET)
-x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Dec Grzegorz (EA)Kuras Romuald (ET)
D3b
-x- -x-
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L1
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L2
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
▮08:45-09:00
09:00-09:15
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Dec Grzegorz (EA)Kuras Romuald (ET)
D3b
-x- -x-
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L1
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L2
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
09:00-09:15
09:15-09:30
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Dec Grzegorz (EA)Kuras Romuald (ET)
D3b
-x- -x-
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L1
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L2
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
09:15-09:30
09:30-09:45
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L1
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L1
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L2
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
09:30-09:45
09:45-10:00
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Dec Grzegorz (EA)Ptak Piotr (EP)
D3bA304
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L1
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L2
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
09:45-10:00
10:00-10:15
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Dec Grzegorz (EA)Ptak Piotr (EP)
D3bA304
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L1
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L2
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
10:00-10:15
10:15-10:30
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L1F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Dec Grzegorz (EA)Ptak Piotr (EP)
D3bA304
F1-L1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
F1-L1
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L2
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
--- ---
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
11:30-11:45
11:45-12:00
F1-L1F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)
A304
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
11:45-12:00
12:00-12:15
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Kuras Romuald (ET)
--- --- ---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A214
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A113
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-L1
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L1
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczupak Paweł (ET)
A112
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Smalara Krzysztof (ES)
A113
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
F1-L1
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)
F206F505
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- ---
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)
F206F505
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- ---
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)
F206F505
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- ---
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)
F206F505
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- ---
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)
F206F505
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- ---
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)
F206F505
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- ---
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)
F206F505
F1-L2
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x-
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-C2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
-x- -x-
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)
F206F502
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F502F206
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
▮08:45-09:00
09:00-09:15
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
-x- -x-
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)
F206F502
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F502F206
09:00-09:15
09:15-09:30
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
-x- -x-
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)
F206F502
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F502F206
09:15-09:30
09:30-09:45
F1-L3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)
F206F502
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F502F206
09:30-09:45
09:45-10:00
F1-L3F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Ptak Piotr (EP)
B210A304
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)
F206F502
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F502F206
09:45-10:00
10:00-10:15
F1-L3F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Ptak Piotr (EP)
B210A304
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)
F206F502
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F502F206
10:00-10:15
10:15-10:30
F1-L3F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Ptak Piotr (EP)
B210A304
F1-L4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
F1-L3F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)
F206F502
F1-L3F1-L4
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F502F206
10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)
B200A304
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
F1-L4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)
B200A304
F1-L4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
10:45-11:00
11:00-11:15
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)
B200A304
F1-L4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
11:00-11:15
11:15-11:30
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)
B200A304
F1-L4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1-L3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
11:15-11:30
11:30-11:45
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)
B200A304
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100a
F1-L3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
11:30-11:45
11:45-12:00
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)
B200A304
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100a
F1-L3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
11:45-12:00
12:00-12:15
F1-L3
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- ---
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100a
F1-L3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A113
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A214
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)
D3b
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)
D3b
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)
D3b
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)
D3b
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)
D3b
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)
D3b
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
F1-L3F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)
D3b
F1-L3F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)
D3b
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Smalara Krzysztof (ES)
A113
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczupak Paweł (ET)
A112
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
--- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- ---
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- ---
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- ---
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- ---
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- ---
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- ---
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- ---
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-C3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A312
-x- -x-
F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L6
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Matematy