Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2023/24 na WEiI PRz. Luty - Czerwiec 2024 r.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A61
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Borkowski Mariusz (ET)
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
F1
Borkowski Mariusz (ET)
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
F2
Strzałka Dominik (ES)
Ideas and computer engineering (F2) - W15 Wykład
F2
Prendecki Krzysztof (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (F2) - W15 Wykład
--- ---
F2
Dec Grzegorz (EA)
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w godz. 8:15 - 9:45)
F2
Dec Grzegorz (EA)
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w godz. 8:15 - 9:45)
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
F1
Mączka Mariusz (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
F1
Mączka Mariusz (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
F1
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
F2
Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
F2
Bolanowski Marek (ES)
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
F2
Trybus Bartosz (EA)
Bazy danych (F2) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w godz. 10:00 - 11:30)
F2
Trybus Bartosz (EA)
Bazy danych (F2) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w godz. 10:00 - 11:30)
F1
Strzałka Dominik (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
F1
Strzałka Dominik (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
▮10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
F2
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - W15 Wykład
A3
Kamuda Kazimierz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - W15 Wykład
F3
Świder Zbigniew (EA)
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (28 lutego 2024 r. w sali V.18)
F3
Świder Zbigniew (EA)
Systemy wbudowane (F3) - W30 Wykład, (28 lutego 2024 r. w sali V.18)
A1
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
A1
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
FS1
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
FS1
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
F1
Górka Paweł (ED)
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
F1
Górka Paweł (ED)
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
A1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
A1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
--- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
F2
Kluska Jacek (EA)
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład, (od 17-04-2024 w godz. 15:50-17:20)
F2
Kluska Jacek (EA)
Sztuczna inteligencja (F2) - W30 Wykład, (od 17-04-2024 w godz. 15:50-17:20)
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B107
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- ---
T1
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
T1
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
--- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
T3
Potencki Jerzy (EU)
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład
T3
Potencki Jerzy (EU)
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - W30 Wykład
E1-DU
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład
E1-DU
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - W30 Wykład
E2
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
E2
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
A2
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
A2
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
▮08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
T3
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład
T3
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - W30 Wykład
A2
Bednarek Marcin (EA)
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
A2
Bednarek Marcin (EA)
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Zebrania Katedry Informatyki i Automatyki
Zebrania Katedry Informatyki i Automatyki
F3T
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład
F3T
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Programowanie w języku Python -p.w. (F3T) - W25 Wykład
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E1
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
E1
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
M2
Bogusz Piotr (ED)
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - W30 Wykład
M2
Bogusz Piotr (ED)
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - W30 Wykład
T1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład
T1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - W30 Wykład
E2
Wyderka Stanisław (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
E2
Wyderka Stanisław (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1.
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-7), Część 1.
E3/EN
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
E3/EN
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
F3A
Prokop Jan (ED)
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
F3A
Prokop Jan (ED)
Programowanie w języku Java (F3A) - W25 Wykład
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B300
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
E1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
E2
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
E2
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
A1
Klamut Ryszard (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
E2-DU
Masłowski Grzegorz (ET)
Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (16 godz.)
E2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
E2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7)
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1-7)
▮08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
E1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
T1
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - W30 Wykład
T1
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - W30 Wykład
E2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
E2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
E2-C1
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
E2-C2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F2-DU
Grabowski Franciszek (ES)
Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład
F2-DU
Grabowski Franciszek (ES)
Wykład monograficzny (F2-DU) - W30 Wykład
T1
Nalepa Rafał (FM)
Matematyka II (T1) - W30 Wykład
T1
Nalepa Rafał (FM)
Matematyka II (T1) - W30 Wykład
A1
Jędrzejec Bartosz (EA)
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
A1
Jędrzejec Bartosz (EA)
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
F3T
Mazur Damian (ET)
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład
F3T
Mazur Damian (ET)
Informatyka w medycynie (F3T) - W30 Wykład
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8)
T1
Trojnar Mariusz (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-8)
A3
Hajduk Zbigniew (EA)
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
A3
Hajduk Zbigniew (EA)
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
A2
Wysocki Marian (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
A2
Wysocki Marian (EA)
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15
T1-DU-L1
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
T1-DU-L2
Bednarek Marcin (EA)
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
--- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B305
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- ---
BN1
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 1.
BN1
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 1.
--- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Stec Artur (ZE)
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
---
BN1
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 2.
BN1
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (BN0-DI s.2.) - W30 Wykład, Część 2.
E3/EN
Korkosz Mariusz (ED)
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
E3/EN
Korkosz Mariusz (ED)
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
A1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
A1
Malska Wiesława (EE)
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
BN2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Gamracki Mariusz (ET)
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
A1
Gamracki Mariusz (ET)
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
F3S, F3T
Bolanowski Marek (ES)
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
---
E3/EN
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
E3/EN
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
BN2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Baran Krzysztof (EE)
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Świder Zbigniew (EA)
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
BN2
Świder Zbigniew (EA)
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
A1
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
F3T
Posiewała Witold (ET)
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W25 Wykład
F3T
Posiewała Witold (ET)
Usługi sieciowe w przedsiębiorstwach (F3T) - W25 Wykład
A2
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
A2
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
BN2-C1
Leśko Marcin (EE)
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - C15 Ćwiczenia
--- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C1
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-C2
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
FS3
Posiewała Witold (ET)
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład
FS3
Posiewała Witold (ET)
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - W30 Wykład
E1
Samolej Sławomir (EA)
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
E1
Samolej Sławomir (EA)
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
E2
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
E2-C3
Rodziński Jan (ED)
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- ---
E2
Żabiński Tomasz (EA)
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
V18
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 -x- -x-
E2
Prendecki Krzysztof (ZH)
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
E2
Prendecki Krzysztof (ZH)
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
E1
Kosior Elżbieta (ZP)
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
T3
Kosior Elżbieta (ZP)
Ochrona własności intelektualnej (T3) - W15 Wykład, (20 marca, 15 maja, 29 maja, 12 czerwca w sali B107)
-x- -x- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
Madera Michał (ES)
Systemy informatyczne w placówkach medycznych (FIM0-DI s.2.) - W15 Wykład
A1-C1
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
F2
Markiewicz Michał (EA)
Zaawansowane programowanie w języku C++ (F2) - W25 Wykład
F2
Markiewicz Michał (EA)
Zaawansowane programowanie w języku C++ (F2) - W25 Wykład
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
Legia Akademicka Wykład, Część 1.
Legia Akademicka Wykład, Część 1.
--- --- --- ---
Legia Akademicka Wykład, Część 2.
Legia Akademicka Wykład, Część 2.
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A111
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
Audyt informatyczny (F1H-DU) - W20 Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
Audyt informatyczny (F1H-DU) - W20 Wykład
T2-DU
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
Technika radiowej identyfikacji obiektów (T2-DU) - W30 Wykład
BN1-DU
Brański Adam (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład
BN1-DU
Brański Adam (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład
E1-C1
Kuras Romuald (ET)
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
E1/O-DU
Filik Kamil (ET)
Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - W15 Wykład
T3U-L2
Skoczylas Mariusz (EU), Błąd Grzegorz (EU)
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 3.)
T3U-L2
Skoczylas Mariusz (EU), Błąd Grzegorz (EU)
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 3.)
▮08:45-09:00
09:00-09:15 09:00-09:15
09:15-09:30 09:15-09:30
09:30-09:45 09:30-09:45
09:45-10:00 09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1H-DU
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Bezpieczeństwo sieci komputerowych I (F1H-DU) - W30 Wykład
F1H-DU
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Bezpieczeństwo sieci komputerowych I (F1H-DU) - W30 Wykład
M2
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (M2) - W30 Wykład
M2
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (M2) - W30 Wykład
F1H-DU
Kamuda Dorota (ZP)
Zwalczanie przestępczości w cyberprzestrzeni i prawne aspekty cyberbezpieczeństwa (F1H-DU) - W15 Wykład
F1H-DU
Szaj Wiesław (FF)
Biometryczne metody zabezpieczeń (F1H-DU) - W15 Wykład
A1-C1
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-C2
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E1/O-DU
Malska Wiesława (EE)
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Malska Wiesława (EE)
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Pondel Ewa (ZP)
Wynalazczość i ochrona patentowa (T2-DU) - W20 Wykład
T2-DU
Pondel Ewa (ZP)
Wynalazczość i ochrona patentowa (T2-DU) - W20 Wykład
E3/EN
Mazurkiewicz Adam (ED)
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
E3/EN
Mazurkiewicz Adam (ED)
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
A1-DU
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
Systemy wbudowane i wieloagentowe (A1P-DU) - W15 Wykład
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F2-C1
Wisz Bogusław (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C2
Wisz Bogusław (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
E2/O-DU
Grabowski Franciszek (ES)
Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład
E2/O-DU
Grabowski Franciszek (ES)
Sieci złożone (E2/O-DU) - W20 Wykład
M2
Ptak Piotr (EP)
Układy elektroniczne (M2) - W30 Wykład
M2
Ptak Piotr (EP)
Układy elektroniczne (M2) - W30 Wykład
F2-C2
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C5
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (F2) - C15 Ćwiczenia
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 ---
F2-L9
Strzałka Dominik (ES), Kuraś Paweł (ES), Zubrzycki Artur (ES)
Ideas and computer engineering (F2) - P15 Projekt
A2-L1
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
--- ---
A3-L2
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
-x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A112
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ---
FS1-C1
Kowal Bartosz (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia
▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A2
Wysocki Marian (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
A2
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
E1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
E1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
E2-DU
Buczek Kazimierz (EE)
Seminarium dyplomowe (E2-DU w EE) - C15 Ćwiczenia
F2H-DU
Marnik Joanna (EA)
Seminarium dyplomowe (F2-DU w EA) - C15 Ćwiczenia
E1/O-DU
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1)
E1-C1
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A2-C1
Kapuściński Tomasz (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
A2-C1
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
M1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład
M1
Gołębiowski Marek (ET)
Teoria obwodów II (M1) - W30 Wykład
M2
Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Klepacki Dariusz (EU)
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej (M2) - W30 Wykład
M2
Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Klepacki Dariusz (EU)
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej (M2) - W30 Wykład
FS3-C3
Mazurek Mirosław (ES)
Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Ćwiczenia
M1-C1
Kudła Sylwia (FF)
Fizyka II (M1) - C15 Ćwiczenia
F3T-L5
Górka Paweł (ED), Mazur Damian (ET), Klepacki Dariusz (EU), Borkowski Mariusz (ET)
Projekt inżynierski (F3 w ED) - P30 Projekt, (grupa 1.)
F3T-L5
Górka Paweł (ED), Mazur Damian (ET), Klepacki Dariusz (EU), Borkowski Mariusz (ET)
Projekt inżynierski (F3 w ED) - P30 Projekt, (grupa 1.)
▮10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T2-DU
Różak Feliks (EP)
Wykład monograficzny (T2-DU) - W15 Wykład
T2-DU
Potencki Jerzy (EU)
Seminarium dyplomowe (T2-DU w EU) - C15 Ćwiczenia
A3
Borkowski Mariusz (ET)
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
A1-C3
Borkowski Mariusz (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - W15 Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
Testy penetracyjne sieci, serwerów i aplikacji (F1H-DU) - W20 Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
Testy penetracyjne sieci, serwerów i aplikacji (F1H-DU) - W20 Wykład
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
F1-C1
Szczupak Paweł (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C2
Szczupak Paweł (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
F1H-DU
Madera Michał (ES)
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F1H-DU) - W20 Wykład
F1H-DU
Madera Michał (ES)
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F1H-DU) - W20 Wykład
---
A3
Bożek Andrzej (EA)
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E1/O-DU
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja generatorów synchronicznych (E1/O-DU) - W20 Wykład
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
T2-DU
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
Sieci komputerowe (T2-DU) - W30 Wykład
A2-DU
Bednarek Marcin (EA)
Seminarium dyplomowe (A2-DU w EA) - C10 Ćwiczenia
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia i miernictwo przemysłowe (CC+CP-DI s.2.) - L15 Wykład
A2
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
A2
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
--- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- ---
A2-L2
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
A2-L3
Świder Krzysztof (EA)
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
--- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A113
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
T2
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład
T2
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - W30 Wykład
F1H-DU
Samolej Sławomir (EA)
Kryptografia - wprowadzenie (F1H-DU) - W20 Wykład
F1H-DU
Samolej Sławomir (EA)
Kryptografia - wprowadzenie (F1H-DU) - W20 Wykład
F2-C3
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C4
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (F2) - C15 Ćwiczenia
E3/EN
Binkowski Tomasz (EE)
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
--- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
T2
Świder Zbigniew (EA)
Automatyka i sterowanie (T2) - W25 Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
Automatyka i sterowanie (T2) - W25 Wykład
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
F2-C3
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
F2-C4
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
F3A
Węglarski Mariusz (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład
F3A
Węglarski Mariusz (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - W25 Wykład
F3T-L7, F3S-L8
Mączka Mariusz (EP), Ptak Piotr (EP)
Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (grupa 1.)
F3T-L7, F3S-L8
Mączka Mariusz (EP), Ptak Piotr (EP)
Projekt inżynierski (F3 w EP) - P30 Projekt, (grupa 1.)
▮10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
▮12:15-12:30
FS1-DU
Piętal Michał (ES)
Zaawansowane metody eksploracji danych (FS1-DU) - W20 Wykład
FS1-DU
Piętal Michał (ES)
Zaawansowane metody eksploracji danych (FS1-DU) - W20 Wykład
F1-C2
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C1
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
E1
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
E1
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
F3A
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA)
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
F3A
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA)
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
F1-C2
Smalara Krzysztof (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C1
Smalara Krzysztof (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
A3
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
A3
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
F3A
Stec Andrzej (EA)
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
F3A
Stec Andrzej (EA)
Komunikacja w sieciach mikrokomputerowych (F3A) - W30 Wykład
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
A3
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
M1
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
Metody numeryczne w elektromobilności (M1) - W15 Wykład
--- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- ---
A3-L1
Żabiński Tomasz (EA)
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
--- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A214
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
Analiza danych pomiarowych (T3S) - W15 Wykład
E1/O-DU
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia
F1I-DU
Rak Tomasz (EA)
Projektowanie aplikacji webowych (F1I-DU) - W30 Wykład
F1I-DU
Rak Tomasz (EA)
Projektowanie aplikacji webowych (F1I-DU) - W30 Wykład
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
M3
Mazurek Mirosław (ES)
Bezpieczeństwo systemów IT w elektromobilności (M3) - W20 Wykład, Projekt, (zostaje po 5 godzin na projekty z gr. 1. i 2.)
M3
Mazurek Mirosław (ES)
Bezpieczeństwo systemów IT w elektromobilności (M3) - W20 Wykład, Projekt, (zostaje po 5 godzin na projekty z gr. 1. i 2.)
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
T3U
Sztajmec Elżbieta (EE)
Energoelektronika (T3U) - C15 Ćwiczenia
T2-DU
Wojturski Jakub (EM)
Systemy doskonalenia jakości -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
T2
Dec Grzegorz (EA)
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
T2
Dec Grzegorz (EA)
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Skoczylas Mariusz (EU), Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (M3 w EU) - P30 Projekt, (oraz dr inż. K. Kamuda)
Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Skoczylas Mariusz (EU), Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (M3 w EU) - P30 Projekt, (oraz dr inż. K. Kamuda)
▮10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
▮12:15-12:30
M1
Szlachta Anna (EM)
Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład
M1
Szlachta Anna (EM)
Podstawy metrologii (M1) - W30 Wykład
F1-C1
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C2
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
BN2
Kowalczyk Adam (EM)
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - W15 Wykład
F1H-DU
Trybus Bartosz (EA)
Bezpieczeństwo aplikacji webowych (F1H-DU) - W20 Wykład, Część 2.
T2
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład
T2
Kowalczyk Adam (EM), Hanus Robert (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - W30 Wykład
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1H-DU
Posiewała Witold (ET)
Bezpieczeństwo aplikacji webowych (F1H-DU) - W20 Wykład, Część 1.
---
T3S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
T3S
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
A1-C3
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
E2-C2
Sztajmec Elżbieta (EE)
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2.
T2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-8), Część 2.
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- ---
E2-C1
Sztajmec Elżbieta (EE)
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
--- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A312
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 ---
E2-L3
Leśko Marcin (EE)
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
F1-C4
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C3
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
T1-C1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-DU-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
T1-DU-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
F1-C3
Drałus Grzegorz (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C4
Drałus Grzegorz (ET)
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
M1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (M1) - W30 Wykład
M1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (M1) - W30 Wykład
E1-DU
Piętal Michał (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - W15 Wykład
E1/O-DU
Rysz Joanna (ES)
Historia idei i odkryć naukowych (E1-DU) - C15 Ćwiczenia, (gr. ćw. nr 1)
T1-DU
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Pawłowski Stanisław (ED)
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - W15 Wykład
T1-DU-C1
Pawłowski Stanisław (ED)
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x-
F2I-DU
Stawarz Paweł (EA)
Programowanie gier -p.w. (F2I-DU) - W30 Wykład
F2I-DU
Stawarz Paweł (EA)
Programowanie gier -p.w. (F2I-DU) - W30 Wykład
F1-C4
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C3
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
F2-C5
Pawłowicz Bartosz (EU)
Podstawy telekomunikacji (F2) - C15 Ćwiczenia
T1-DU-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Metody obliczeniowe w fizyce i technice (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C2
Borkowski Mariusz (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-C1
Borkowski Mariusz (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
T1-C2
Mączka Mariusz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Mączka Mariusz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Olszowy Leszek (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Olszowy Leszek (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
---
T1-DU-C2
Kuras Romuald (ET)
Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A313
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F2-DU
Gamracki Mariusz (ET)
Społeczeństwo informacyjne (F2-DU) - W15 Wykład
A1-C3
Brański Adam (ET)
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
T1-DU
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Wojturski Jakub (EM)
Systemy doskonalenia jakości -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
Mazurek Mirosław (ES)
Seminarium dyplomowe (FS2-DU) - C45 Ćwiczenia, (tylko 15 godzin z 45)
M2
Mazurek Mirosław (ES)
Systemy informatyczne w elektromobilności (M2) - W20 Wykład, Projekt, (zostaje po 5 godzin na projekty z gr. 1. i 2.)
M2
Mazurek Mirosław (ES)
Systemy informatyczne w elektromobilności (M2) - W20 Wykład, Projekt, (zostaje po 5 godzin na projekty z gr. 1. i 2.)
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
T2-DU
Błąd Grzegorz (EU)
Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
T2-DU
Błąd Grzegorz (EU)
Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
E2-DU
Brański Adam (ET)
Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (14 godz.)
T1-DU
Brański Adam (ET)
Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w t. 1-8)
A1-C2
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
A1-C1
Karnas Grzegorz (ET)
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T3T
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - W15 Wykład
T3T
Skoczylas Mariusz (EU)
Układy telekomunikacyjne (T3T) - C15 Ćwiczenia
T1-DU
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład
T1-DU
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - W30 Wykład
T2-C2
Wisz Bogusław (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia
T2-C1
Wisz Bogusław (EU)
Podstawy telekomunikacji (T2) - C15 Ćwiczenia
E2/O-DU
Sobczyński Dariusz (EE)
Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - W20 Wykład
E2/O-DU
Sobczyński Dariusz (EE)
Zaawansowane układy przekształcania energii (E2/O-DU) - W20 Wykład
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15 Ćwiczenia, (w t. 1-8)
▮12:15-12:30
12:30-12:45 12:30-12:45
12:45-13:00 12:45-13:00
13:00-13:15 13:00-13:15
13:15-13:30 13:15-13:30
13:30-13:45 13:30-13:45
13:45-14:00 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
T1-C1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Madej Justyna (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C1
Madej Justyna (FM)
Matematyka II (T1) - C30 Ćwiczenia
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
T1-C2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
T1-C2
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Elementy elektroniczne I (T1) - C30 Ćwiczenia
--- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B303
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
M1
Drałus Grzegorz (ET)
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
M1
Drałus Grzegorz (ET)
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
---
E2/PE-DU
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - W15 Wykład
F3T
Szczepański Antoni (ET)
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. M. Gamracki), (13 marca 2024 r. w sali B206)
F2I-DU
Paszkiewicz Andrzej (ES)
Seminarium dyplomowe (F2-DU w ES) - C15 Ćwiczenia
E2/PE-DU
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład
E2/PE-DU
Kwiatkowski Bogdan (ET)
Urządzenia logiczne i protokoły w sieciach energetycznych (E2/PE-DU) - W30 Wykład
A1-C2
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
E1/O-DU
Nowak Marek (EE)
Statystyczne przetwarzanie danych w energetyce (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
F1I-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - W30 Wykład
F1I-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - W30 Wykład
F2H-DU
Szczepański Antoni (ET)
Systemy kryptograficzne -p.w. (F2H-DU) - W25 Wykład
F2H-DU
Szczepański Antoni (ET)
Systemy kryptograficzne -p.w. (F2H-DU) - W25 Wykład
A2-C2
Bogusz Piotr (ED)
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
A1-C3
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
---
E2/O-DU
Beňa Lúbomir (EE)
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - W20 Wykład
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
M2
Łatka Małgorzata (EE)
Sieci elektroenergetyczne (M2) - W30 Wykład
M2
Łatka Małgorzata (EE)
Sieci elektroenergetyczne (M2) - W30 Wykład
F1I-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - C15 Ćwiczenia
F1I-DU
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna 2 (F1I-DU) - C15 Ćwiczenia
BN2-DU
Mazur Damian (ET)
Zarządzanie energetyką prosumencką (BN2-DU) - W20 Wykład
BN2-DU
Mazur Damian (ET)
Zarządzanie energetyką prosumencką (BN2-DU) - W20 Wykład
---
F2-C1
Baca Anita (ZH)
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (F2) - C15 Ćwiczenia
--- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
BN1-DU
Łatka Małgorzata (EE)
Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - W30 Wykład
BN1-DU
Łatka Małgorzata (EE)
Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (BN1-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Brański Adam (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Brański Adam (ET)
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład
M1
Binkowski Tomasz (EE)
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
M1
Binkowski Tomasz (EE)
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
M3
Mazur Damian (ET)
Systemy magazynowania energii -p.w. (M3) - W25 Wykład
M3
Mazur Damian (ET)
Systemy magazynowania energii -p.w. (M3) - W25 Wykład
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Beňa Lúbomir (EE)
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- ---
E3/EN
Beňa Lúbomir (EE)
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
--- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
B304
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15
T3U
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład
T3U
Sobczyński Dariusz (EE)
Energoelektronika (T3U) - W30 Wykład
--- ---
F2H-DU
Paszkiewicz Andrzej (ES)
Zarządzanie projektami i ryzykiem (F2H-DU) - W20 Wykład, Część 2.
--- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- ---
BN3-SPEC2
Kutsyk Andriy (ED)
Eksploatacja instalacji elektrycznych (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
BN3-SPEC2
Beňa Lúbomir (EE)
Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45
BN1-DU
Masłowski Grzegorz (ET)
Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - W30 Wykład, (13 marca 2024 r. o 12:15 w sali B200, zamiast 21 maja 2024 r.)
BN1-DU
Masłowski Grzegorz (ET)
Problemy energetyki jądrowej (BN1-DU) - W30 Wykład, (13 marca 2024 r. o 12:15 w sali B200, zamiast 21 maja 2024 r.)
--- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
F2H-DU
Bolanowski Marek (ES)
Zarządzanie projektami i ryzykiem (F2H-DU) - W20 Wykład, Część 1.
T2-DU
Hanus Robert (EM)
Seminarium dyplomowe (T2-DU w EM) - C15 Ćwiczenia
F1H-DU-L3
Posiewała Witold (ET), Trybus Bartosz (EA)
Bezpieczeństwo aplikacji webowych (F1H-DU) - P30 Projekt, Część 2.
F1H-DU-L1
Posiewała Witold (ET), Trybus Bartosz (EA)
Bezpieczeństwo aplikacji webowych (F1H-DU) - P30 Projekt, Część 2.
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E1/O-DU
Mazurkiewicz Adam (ED)
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
E1/O-DU
Mazurkiewicz Adam (ED)
Sterowanie napędami w energetyce (E1/O-DU) - W30 Wykład
T1-DU-C1
Kuras Romuald (ET)
Metody numeryczne (T1-DU) - C15 Ćwiczenia
E2-DU
Masłowski Grzegorz (ET)
Seminarium dyplomowe (E2-DU w ET) - C15 Ćwiczenia
T1-C1
Filik Kamil (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia
T1-C2
Filik Kamil (ET)
Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia
M1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (M1) - C15 Ćwiczenia
--- ---
E3/EN-L1
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
E3/EN-L1
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
12:00-12:15
▮12:15-12:30
M3
Mazurkiewicz Adam (ED)
Elektryczne pojazdy szynowe (M3) - W30 Wykład
M3
Mazurkiewicz Adam (ED)
Elektryczne pojazdy szynowe (M3) - W30 Wykład
F2H-DU
Sadolewski Jan (EA)
Pragmatyka kryptografii i bezpieczeństwa w językach programowania -p.w. (F2H-DU) - W25 Wykład
F2H-DU
Sadolewski Jan (EA)
Pragmatyka kryptografii i bezpieczeństwa w językach programowania -p.w. (F2H-DU) - W25 Wykład
M3
Korkosz Mariusz (ED)
Diagnostyka systemów elektromaszynowych (M3) - W30 Wykład
M3
Korkosz Mariusz (ED)
Diagnostyka systemów elektromaszynowych (M3) - W30 Wykład
E1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
E1-C1
Szynal-Liana Anetta (FM)
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
--- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
Analiza powłamaniowa -p.w. (F2H-DU) - W25 Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
Analiza powłamaniowa -p.w. (F2H-DU) - W25 Wykład
M3
Łatka Małgorzata (EE)
Systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych (M3) - W25 Wykład
M3
Łatka Małgorzata (EE)
Systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych (M3) - W25 Wykład
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 ---
F2-L1
Kozimor Ewelina (ES)
Ideas and computer engineering (F2) - P15 Projekt
--- ---
M3-L2
Łatka Małgorzata (EE)
Systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych (M3) - P15 Projekt
M3-C1
Łatka Małgorzata (EE)
Systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych (M3) - C15 Ćwiczenia
--- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- ---
M3-L1
Łatka Małgorzata (EE)
Systemy elektroenergetyczne dla infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych (M3) - P15 Projekt
--- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F202
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1I-DU
Kapuściński Tomasz (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1I-DU) - C15 Ćwiczenia
---
F1I-DU
Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA)
Eksploracja danych (F1I-DU) - W30 Wykład
F1I-DU
Jędrzejec Bartosz (EA), Oszust Mariusz (EA)
Eksploracja danych (F1I-DU) - W30 Wykład
FM3
Wilk Barbara (EM)
Elementy inżynierii biomedycznej (FIM0-DI sem. 6.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
FM3
Wilk Barbara (EM)
Elementy inżynierii biomedycznej (FIM0-DI sem. 6.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8)
A3-L1
Brański Adam (ET)
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
A3-L2
Brański Adam (ET)
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1I-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1I-DU) - W30 Wykład
F1I-DU
Wysocki Marian (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (F1I-DU) - W30 Wykład
A1-DU
Oszust Mariusz (EA)
Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Oszust Mariusz (EA)
Zarządzanie projektami (A1P-DU) - W15 Wykład
BN1-DU
Sobczyński Dariusz (EE)
Układy przekształcania energii (BN1-DU) - W30 Wykład
BN1-DU
Sobczyński Dariusz (EE)
Układy przekształcania energii (BN1-DU) - W30 Wykład
E2/PE-DU
Binkowski Tomasz (EE)
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
E2/PE-DU
Binkowski Tomasz (EE)
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 ---
A2-C2
Kapuściński Tomasz (EA)
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
A1-DU
Sęp Jarosław (MT)
Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład
A1-DU
Sęp Jarosław (MT)
Technologie wytwarzania w systemach produkcyjnych (A1P-DU) - W30 Wykład
F1-C3
Kowal Bartosz (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
F1-C4
Kowal Bartosz (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
F1I-DU
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA)
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1I-DU) - W25 Wykład
F1I-DU
Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA)
Programowanie współbieżne i rozproszone (F1I-DU) - W25 Wykład
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A2-DU
Leniowski Ryszard (EA)
Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
A2-DU
Leniowski Ryszard (EA)
Inteligentne systemy sterowania (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
F1I-DU
Stec Andrzej (EA)
Przemysłowy Internet Rzeczy (F1I-DU) - W20 Wykład
F1I-DU
Stec Andrzej (EA)
Przemysłowy Internet Rzeczy (F1I-DU) - W20 Wykład
A1-DU
Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład
A1-DU
Mazurek Mirosław (ES), Żabiński Tomasz (EA)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - W15 Wykład
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
F1I-DU-L1
Kapuściński Tomasz (EA), Kluska Jacek (EA), Świder Zbigniew (EA)
Projekt badawczy (F1I-DU) - P15 Projekt, Część 1.
F1I-DU-L2
Trybus Leszek (EA), Wysocki Marian (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Oszust Mariusz (EA)
Projekt badawczy (F1I-DU) - P15 Projekt, (135 min. bez przerwy), (oraz prof. R. Leniowski)
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
F1I-DU
Sadolewski Jan (EA)
Programowanie funkcjonalne (F1I-DU) - W30 Wykład
F1I-DU
Sadolewski Jan (EA)
Programowanie funkcjonalne (F1I-DU) - W30 Wykład
A1-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt
A1-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45
A2-DU
Świder Krzysztof (EA)
Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
A2-DU
Świder Krzysztof (EA)
Data science (A2P-DU) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10)
--- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
F1I-DU-L1
Hajduk Zbigniew (EA), Zajdel Roman (EA)
Projekt badawczy (F1I-DU) - P15 Projekt, Część 2., (135 min. bez przerwy)
--- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F203
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
BN2-L1
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
BN2-L1
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
FS1-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FS1-DU) - P30 Projekt
FS1-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FS1-DU) - P30 Projekt
--- --- ---
FS3-C3
Mazurek Mirosław (ES)
Inżynierski projekt dyplomowy (FS0-DI s.6.) - P30 Ćwiczenia
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt
A1-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
Wyzwania technologiczne i etyczne Przemysłu 4.0 (A1P-DU) - P15 Projekt
E2/O-DU-L1
Pawłowski Piotr (EE)
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - P20 Projekt
E2/O-DU-L1
Pawłowski Piotr (EE)
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - P20 Projekt
Madera Michał (ES)
Systemy informatyczne w placówkach medycznych (FIM0-DI s.2.) - P15 Projekt, (grupa 1.)
Madera Michał (ES)
Systemy informatyczne w placówkach medycznych (FIM0-DI s.2.) - P15 Projekt, (grupa 2.)
--- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
FS1-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FS1-DU) - P30 Projekt
FS1-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FS1-DU) - P30 Projekt
--- ---
BN2-L2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
BN2-L2
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne (BN0-DI s.4.) - P30 Projekt
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
FS1-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FS1-DU) - P30 Projekt
FS1-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
Polityka cyberbezpieczeństwa danych (FS1-DU) - P30 Projekt
--- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F402
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
A1-DU
Gajdek Tomasz (CJ)
Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
A1-DU
Gajdek Tomasz (CJ)
Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 -x- -x-
T3T
Samolej Sławomir (EA)
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład
T3T
Samolej Sławomir (EA)
Kryptografia i bezpieczeństwo danych -p.w. (T3T) - W30 Wykład
-x- -x- --- ---
FS1-C2
Kowal Bartosz (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia
FS1-C3
Kowal Bartosz (ES)
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (FS0-DI s.2.) - C15 Ćwiczenia
▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x- -x- -x-
T1-DU-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
T1-DU-C2
Pawłowski Stanisław (ED)
Teoria pola elektromagnetycznego II (T1-DU) - C30 Ćwiczenia
-x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- ---
A1-C3
Szczepański Antoni (ET)
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
-x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x-
F2-L5
Stanisławczyk Jakub (ES)
Ideas and computer engineering (F2) - P15 Projekt
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E2-L2
Suliga Mateusz (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
E2-L1
Suliga Mateusz (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- --- ---
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Suliga Mateusz (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E2-L4
Suliga Mateusz (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
E2-L3
Suliga Mateusz (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
---
E2-L5
Suliga Mateusz (EE)
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A208
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
M1-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
M1-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
--- ---
T3S
Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. M. Trojnar)
T3S
Szlachta Anna (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. M. Trojnar)
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
T3S-L1
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium
T3S-L1
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - L20 Laboratorium
BN2-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
BN2-L2
Chorzępa Rafał (EM)
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
--- ---
E1/O-DU-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
E1/O-DU-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- ---
M1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
M1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Podstawy metrologii (M1) - L30 Laboratorium
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- ---
E1/O-DU-L2
Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
E1/O-DU-L2
Nizioł Magdalena (EM)
Pomiary elektryczne wielkości nieelektrycznych (E1-DU) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A209
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- ---
T2-L1
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
T2-L1
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
--- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- ---
T3S-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w t. 1-8)
T2-L2
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
T2-L2
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
T1-DU-L3
Kubiszyn Piotr (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L3
Kubiszyn Piotr (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt
--- ---
T3S-L1
Chorzępa Rafał (EM)
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w t. 1-8)
--- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T1-DU-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L2
Kubiszyn Piotr (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15 Laboratorium
--- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
T1-DU-L1
Kubiszyn Piotr (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - L15 Laboratorium
T1-DU-L1
Kubiszyn Piotr (EM)
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - P15 Projekt
T2-L3
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
T2-L3
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
--- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A211
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00
T1-L4
Nizioł Magdalena (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L4
Nizioł Magdalena (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15
T1-L3
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L3
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- -x- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15
T1-L2
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L2
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
T2-DU-L3
Wojturski Jakub (EM)
Systemy doskonalenia jakości -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
--- --- ---
E1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
E1-L1
Wilk Grzegorz (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- ---
T1-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
T1-L1
Nizioł Magdalena (EM)
Metrologia (T1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T3S
Wojturski Jakub (EM)
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład
T3S
Wojturski Jakub (EM)
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - W30 Wykład
---
T3S-L1
Wojturski Jakub (EM)
Technika sensorowa -p.w. (T3S) - L15 Laboratorium
T2-DU-L2
Wojturski Jakub (EM)
Systemy doskonalenia jakości -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
T2-DU-L1
Wojturski Jakub (EM)
Systemy doskonalenia jakości -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
T3S, T3U-L1
Wojturski Jakub (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.)
T3S, T3U-L1
Wojturski Jakub (EM)
Projekt inżynierski (T3 w EM) - P30 Projekt, (grupa 2.)
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia i miernictwo przemysłowe (CC+CP-DI s.2.) - L15 Laboratorium
Wojturski Jakub (EM)
Metrologia i miernictwo przemysłowe (CC+CP-DI s.2.) - L15 Laboratorium
--- ---
E1-L2
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
E1-L2
Nizioł Magdalena (EM)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A212
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- ---
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
--- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
T3S
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
T3S
Szlachta Anna (EM)
Wirtualne systemy pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
--- ---
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
FM3-L1
Wilk Barbara (EM)
Elementy inżynierii biomedycznej (FIM0-DI sem. 6.) - L15 Laboratorium, (w tyg. 1-8)
FM3-L2
Wilk Barbara (EM)
Elementy inżynierii biomedycznej (FIM0-DI sem. 6.) - L15 Laboratorium, (w tyg. 1-8)
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
A1-L1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L1
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
--- ---
T3S
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład
T3S
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - W30 Wykład
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
E2/PE-DU-L2
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
E2/PE-DU-L1
Hanus Robert (EM)
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (E2/PE-DU) - L20 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
A1-L2
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L2
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
T3S-L1
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium
T3S-L1
Wilk Barbara (EM)
Technologie pomiarowe w medycynie (T3S) - L20 Laboratorium
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium
A1-L4
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L4
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- ---
A1-L3
Nizioł Magdalena (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L3
Nizioł Magdalena (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L5
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
A1-L5
Hanus Robert (EM)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A213
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A300
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15
T1-L1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
T1-L1
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
T1-L2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
T1-L2
Hałdaś Grzegorz (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
--- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
T1-DU-L1
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L1
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- ---
T1-L3
Kusy Maciej (EP), Makowiec Marcin (EP) - DD
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
T1-L3
Kusy Maciej (EP), Makowiec Marcin (EP) - DD
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- ---
T1-DU-L2
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L2
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
T1-L4
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
T1-L4
Kusy Maciej (EP)
Metodyki i techniki programowania (T1) - L30 Laboratorium, (w tyg. 6-15)
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
T1-DU-L3
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L3
Sobaszek Mirosław (EP)
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (T1-DU) - L30 Laboratorium
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A301
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A304
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- ---
T2-L3
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (1*45 min + 9*130 min + 1*135 min, od trzeciego tygodnia)
T2-L3
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (1*45 min + 9*130 min + 1*135 min, od trzeciego tygodnia)
--- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- ---
F1-L6
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
F1-L5
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
F1-L4
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
F1-L2
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
E2-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
E2-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
--- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
F1-L3
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
F1-L1
Ptak Piotr (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E2-L3
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
E2-L4
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
--- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
T2-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (1*45 min + 9*130 min + 1*135 min, od trzeciego tygodnia)
T2-L1
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (1*45 min + 9*130 min + 1*135 min, od trzeciego tygodnia)
--- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
T2-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (1*45 min + 9*130 min + 1*135 min, od trzeciego tygodnia)
T2-L2
Mleczko Krzysztof (EP)
Technika cyfrowa (T2) - L30 Laboratorium, (1*45 min + 9*130 min + 1*135 min, od trzeciego tygodnia)
--- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---
R.E2-L5-Elektronika
Mleczko Krzysztof (EP)
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 7, 9, 11, 13, 15)
---
F1-L8
Mączka Mariusz (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
F1-L7
Mączka Mariusz (EP)
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
--- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A308
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- ---
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
--- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
M2-L1
Ptak Piotr (EP)
Układy elektroniczne (M2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
M2-L2
Ptak Piotr (EP)
Układy elektroniczne (M2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
--- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- ---
T3T-L1
Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP)
Półprzewodnikowe przyrządy optoelektroniczne (T3T) - P15 Projekt, (11-04-2024 zamiast 04-04-2024)
--- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
--- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
--- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- ---
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
--- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A50
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
F3A-L1
Pyt Patryk (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium
F3A-L1
Pyt Patryk (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium
--- ---
T1-DU-L3
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L3
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium
-x- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
M2-L2
Skoczylas Mariusz (EU)
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej (M2) - L15 Laboratorium
M2-L1
Skoczylas Mariusz (EU)
Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej (M2) - L15 Laboratorium
F3A-L3
Pyt Patryk (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium
F3A-L3
Pyt Patryk (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium
--- ---
T3U-L2
Pyt Patryk (EU)
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - L15 Laboratorium
T3U-L1
Pyt Patryk (EU)
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - L15 Laboratorium
T3S
Węglarski Mariusz (EU)
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład
T3S
Węglarski Mariusz (EU)
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - W25 Wykład
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T1-DU-L1
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L1
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium
F3A-L2
Pyt Patryk (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium
F3A-L2
Pyt Patryk (EU)
Układy mikroprocesorowe (F3A) - L20 Laboratorium
--- ---
T3U-L2
Pyt Patryk (EU)
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - P15 Projekt
T3U-L1
Pyt Patryk (EU)
Systemy mikroprocesorowe (T3U) - P15 Projekt
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
T1-DU-L2
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium
T1-DU-L2
Węglarski Mariusz (EU)
Programowalne układy cyfrowe (T1-DU) - L30 Laboratorium
--- --- --- ---
T3S-L1
Pyt Patryk (EU)
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium
T3S-L1
Pyt Patryk (EU)
Mikrosystemy pomiarowe i procesory sygnałowe (T3S) - L20 Laboratorium
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

<
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A51
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
T3T-L1
Pawłowicz Bartosz (EU), Kamuda Kazimierz (EU)
Sieci teleinformatyczne (T3T) - L15 Laboratorium
T3T
Pawłowicz Bartosz (EU)
Sieci teleinformatyczne (T3T) - W30 Wykład, Część 2.
--- ---
T3S-L1
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
T3S-L1
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 1.)
T3U-L1
Pawłowicz Bartosz (EU), Sabat Wiesław (EU), Żabiński Tomasz (EA)
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 2.)
T3U-L1
Pawłowicz Bartosz (EU), Sabat Wiesław (EU), Żabiński Tomasz (EA)
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 2.)
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
T3U
Kuryło Kazimierz (EU)
Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - W30 Wykład
T3U
Kuryło Kazimierz (EU)
Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - W30 Wykład
--- ---
T3U-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - L15 Laboratorium
T3U-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
Elektronika w sprzęcie AGD -p.w. (T3U) - L15 Laboratorium
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T3U-L1
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
T3U-L1
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 3.)
T3U
Błąd Grzegorz (EU)
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
T3U
Błąd Grzegorz (EU)
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
T3T-L1
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
T3T-L1
Pawłowicz Bartosz (EU)
Systemy i sieci telekomunikacyjne (T3) - L30 Laboratorium, (grupa 2.)
T2-DU-L1
Potencki Jerzy (EU)
Projektowanie współczesnych obwodów drukowanych -p.w. (T2-DU) - L15 Wykład, Laboratorium, (w tyg. 1-8)
T2-DU-L1
Potencki Jerzy (EU)
Projektowanie współczesnych obwodów drukowanych -p.w. (T2-DU) - L15 Wykład, Laboratorium, (w tyg. 1-8)
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15