Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów
Rozkład zajęć dydaktycznych na semestr letni r. ak. 2023/24 na WEiI PRz - studia stacjonarne, Luty - Czerwiec 2024 r.

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
---
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A111
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B305
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
--- ---
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
--- ---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A111
A1-C1
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B305
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
--- ---
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
--- --- ---
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
--- --- --- ---
A1-C2
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A111
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
--- ---
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B305
--- ---
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- ---
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)
A212
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
--- ---
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
---
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
--- --- --- ---
A1-C2
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)
A313
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A111
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
--- ---
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A312
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
B305
--- ---
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- ---
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A1
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
A1-C3
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)
A313
--- ---
A1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Filik Kamil (ET)
B210
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
--- ---
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
---
A1-C3
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
---
A1-C3
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)
A112
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- ---
A1-C3
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
A214
A1-C3
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)
F402
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
A1
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- --- --- ---
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- -x- -x-
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A112
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A2-C1
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A112
A2-C1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
A112
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
F104
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
F206
--- ---
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
--- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
--- ---
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
---
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A112
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)
D9
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
---
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A2-C1
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
A112
A2-C1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
A112
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
---
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Warchoł Dawid (EA)
F206
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
F104
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
--- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 ---
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
--- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
--- ---
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- ---
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A112
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F107
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Wysocki Marian (EA)
F104
-x- -x- ---
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
A2-C2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Bogusz Piotr (ED)
B303
---
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
A2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 ---
A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Kapuściński Tomasz (EA)
F202
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)
D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)
D9
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
A2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- ---
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2-C2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F104
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- --- ---
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
D9
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
--- ---
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
---
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)
D3b
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)
D3b
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
--- ---
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
A112
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
A61
--- ---
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A112
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- ---
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
A74
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
---
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D9
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D9
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- ---
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
--- ---
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
A112
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
A61
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
---
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A112
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- ---
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A113
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
A3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
--- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
A112
A3
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
A61
--- --- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
A3
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
---
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A112
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
---
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
A112
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kosior Elżbieta (ZP)
V18
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Jakubczyk Dorota (FF)
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
▮10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
---
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 ---
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
E1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
--- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E1
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
---
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
A112
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kosior Elżbieta (ZP)
V18
E1
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Jakubczyk Dorota (FF)
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Woźniak Piotr (EA)
Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Jakubczyk Dorota (FF)
K32
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Joniec Wojciech (EA)
D3b
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
E1
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
E1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 ---
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 ---
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2-C1
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC16
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- ---
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
E2-C1
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
A214
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x-
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
---
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 ---
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2-C1
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-C1
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
--- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC16
--- ---
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
--- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x-
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
---
E2-C1
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
A214
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- -x- -x- -x- --- --- ---
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 ---
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
A312
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
--- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 ---
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 ---
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
---
E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
A214
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- ---
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Elektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Leśko Marcin (EE)
BC17
---
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)
BC17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)
BC17
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B300
--- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
---
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)
Mleczko Krzysztof (EP)
A304
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- ---
E2-C2
Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Sztajmec Elżbieta (EE)
A214
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- ---
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- ---
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
--- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
---
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Suliga Mateusz (EE)
A1
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
E2
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)
BC17
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Leśko Marcin (EE)
BC17
--- --- ---
E2
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- ---
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)
F102
---
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
E2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3/EN-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
E3/EN
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A113
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)
B50
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)
BC17
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)
BC17
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Zasowski Piotr (ED)
B100b
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Zasowski Piotr (ED)
B100b
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
---
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B50
---
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
BC18
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
BC18
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
--- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x-
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- -x- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- -x- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- ---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x-
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3/EN-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
E3/EN
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A113
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Bogusz Piotr (ED)
B100a
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC16
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC16
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
E3
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
BC18
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Binkowski Tomasz (EE)
BC18
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Zasowski Piotr (ED)
B100b
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Zasowski Piotr (ED)
B100b
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 2.
Wachta Henryk (EE)
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Wachta Henryk (EE)
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x-
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Daraż Mateusz (ED)
B50
--- --- --- -x- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- --- -x- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- --- -x- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- -x- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x-
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
---
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
-x- -x-
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
---
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 ---
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C1
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Kuras Romuald (ET)
--- ---
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 ---
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1-C1
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A214
F1-C1
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A113
---
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczupak Paweł (ET)
A112
F1-C1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Smalara Krzysztof (ES)
A113
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
---
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B205
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- ---
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Kuras Romuald (ET)
-x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
-x- -x- ---
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B205
---
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 ---
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C1
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- ---
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1-C1
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A214
F1-C1
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A113
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczupak Paweł (ET)
A112
F1-C1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Smalara Krzysztof (ES)
A113
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B210
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- ---
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
--- -x- -x-
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F502
F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 ---
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
F1-C2
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
---
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
11:30-11:45
11:45-12:00 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1-C2
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A113
F1-C2
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A214
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Borkowski Mariusz (ET)
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Smalara Krzysztof (ES)
A113
F1-C2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczupak Paweł (ET)
A112
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
--- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L4
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
---
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
-x- -x-
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F502
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C2
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 ---
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
09:30-09:45
09:45-10:00
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
09:45-10:00
10:00-10:15 10:00-10:15
10:15-10:30 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C2
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100a
---
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1-C2
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A113
F1-C2
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A214
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Borkowski Mariusz (ET)
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Smalara Krzysztof (ES)
A113
F1-C2
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Szczupak Paweł (ET)
A112
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
--- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- ---
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
--- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L5
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1-C3
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
F1-C3
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A312
-x- -x-
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
---
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A312
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x-
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- 09:15-09:30
09:30-09:45
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
--- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
F105
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F502
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Kuras Romuald (ET)
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
F1-C3
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kowal Bartosz (ES)
F202
F1-C3
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A312
--- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
---
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- ---
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100b
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L6
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1-C3
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Rzońca Dariusz (EA)
A214
F1-C3
Metody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
A312
-x- -x- ---
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Drałus Grzegorz (ET)
A312
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x-
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Ptak Piotr (EP)
A304
--- 09:15-09:30
09:30-09:45
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
--- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Dec Grzegorz (EA)
F105
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)
B210
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Kowal Bartosz (ES)
F502
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
F1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00 10:45-11:00
11:00-11:15 11:00-11:15
11:15-11:30 11:15-11:30
11:30-11:45 --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Kuras Romuald (ET)
F1-C3
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kowal Bartosz (ES)
F202
F1-C3
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Ptak Piotr (EP)
A312
--- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Metody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)
B200
---
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
F1-C3, F1-C4
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 3 (CS)
Hala PRz
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100b
--- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1-L7
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- ---