Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2023/24 na WEiI PRz. Luty - Czerwiec 2024 r.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Wykład
F1
Rzońca Dariusz (EA)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C3
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C4
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Ćwiczenia
F1-C1
Rzońca Dariusz (EA)
A214
Ćwiczenia
F1-C2
Rzońca Dariusz (EA)
A214
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
Laboratorium
F1-L2
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L1
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Laboratorium
F1-L2
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L1
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Laboratorium
F1-L2
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L1
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Laboratorium
F1-L2
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L1
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Laboratorium
F1-L2
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L1
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Laboratorium
F1-L2
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L1
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- ---
Laboratorium
F1-L2
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L1
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
Laboratorium
F1-L6
Dec Grzegorz (EA)
F105
Laboratorium
F1-L5
Dec Grzegorz (EA)
F105
--- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Laboratorium
F1-L6
Dec Grzegorz (EA)
F105
Laboratorium
F1-L5
Dec Grzegorz (EA)
F105
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Laboratorium
F1-L6
Dec Grzegorz (EA)
F105
Laboratorium
F1-L5
Dec Grzegorz (EA)
F105
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Laboratorium
F1-L6
Dec Grzegorz (EA)
F105
Laboratorium
F1-L5
Dec Grzegorz (EA)
F105
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Laboratorium
F1-L6
Dec Grzegorz (EA)
F105
Laboratorium
F1-L5
Dec Grzegorz (EA)
F105
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Laboratorium
F1-L6
Dec Grzegorz (EA)
F105
Laboratorium
F1-L5
Dec Grzegorz (EA)
F105
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Laboratorium
F1-L6
Dec Grzegorz (EA)
F105
Laboratorium
F1-L5
Dec Grzegorz (EA)
F105
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L7
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L4
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L3
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L7
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L4
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L3
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L7
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L4
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L3
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L7
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L4
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L3
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L7
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L4
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L3
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L7
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L4
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L3
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L7
Ożóg Dominik (EA)
F105
Laboratorium
F1-L4
Dec Grzegorz (EA)
D3b
Laboratorium
F1-L3
Dec Grzegorz (EA)
D3b
--- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Analiza danych pomiarowych (T3S) - W15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
Wykład
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
A214
--- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- ---
Wykład
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
A214
--- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- ---
Wykład
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
A214
--- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- ---
Wykład
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
A214
--- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- ---
Wykład
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
A214
--- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- ---
Wykład
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
A214
--- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- ---
Wykład
T3S
Kowalczyk Adam (EM)
A214
--- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
Laboratorium
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
A209
--- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
Laboratorium
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
A209
--- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
Laboratorium
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
A209
--- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
Laboratorium
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
A209
--- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
Laboratorium
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
A209
--- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
Laboratorium
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
A209
--- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
Laboratorium
T3S-L1
Augustyn Małgorzata (EM)
A209
--- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Analiza powłamaniowa -p.w. (F2H-DU) - W25
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
Wykład
F2H-DU
Mazurek Mirosław (ES)
B304
--- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Analiza powłamaniowa -p.w. (F2H-DU) - P30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L2
Kuraś Paweł (ES)
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L2
Kuraś Paweł (ES)
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L2
Kuraś Paweł (ES)
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L2
Kuraś Paweł (ES)
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L2
Kuraś Paweł (ES)
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L2
Kuraś Paweł (ES)
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L2
Kuraś Paweł (ES)
--- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
--- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
Projekt
F2H-DU-L3
Kuraś Paweł (ES)
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- ---
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
Projekt
F2H-DU-L1
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 ---
Projekt
F2H-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 ---
Projekt
F2H-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 ---
Projekt
F2H-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 ---
Projekt
F2H-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 ---
Projekt
F2H-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 ---
Projekt
F2H-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 ---
Projekt
F2H-DU-L2
Mazurek Mirosław (ES)
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - W15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
--- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
Wykład, (w t. 1-8)
T2
Kolek Andrzej (EP)
A113
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - C15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
--- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
--- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
--- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
--- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
--- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
--- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C1
Ptak Piotr (EP)
A313
--- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
Ćwiczenia, (w t. 1-8)
T2-C2
Ptak Piotr (EP)
A313
13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L3
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L2
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
T2-L1
Ciura Łukasz (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- ---
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
R.T2-L4-Analogowe układy elektroniczne II
Kolek Andrzej (EP)
A308
--- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
Wykład
F3S
Dymora Paweł (ES)
F505
--- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Aplikacje bazodanowe (F3S) - L30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
Laboratorium
F3S-L8
Rysz Joanna (ES)
F502
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Wykład
F1
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
--- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L3F1-L5
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L4F1-L6
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L3F1-L5
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L4F1-L6
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L3F1-L5
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L4F1-L6
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L3F1-L5
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L4F1-L6
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L3F1-L5
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L4F1-L6
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L3F1-L5
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L4F1-L6
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L3F1-L5
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L4F1-L6
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
--- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Laboratorium
F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
--- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Laboratorium
F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
--- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Laboratorium
F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
--- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Laboratorium
F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
--- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Laboratorium
F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
--- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Laboratorium
F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
--- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- ---
Laboratorium
F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
Laboratorium
F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
F206
--- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L6F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L5F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
Laboratorium
F1-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L4
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L3
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L6F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L5F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
Laboratorium
F1-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L4
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L3
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L6F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L5F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
Laboratorium
F1-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L4
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L3
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L6F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L5F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
Laboratorium
F1-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L4
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L3
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L6F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L5F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
Laboratorium
F1-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L4
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L3
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L6F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L5F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
Laboratorium
F1-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L4
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L3
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
LaboratoriumLaboratorium
F1-L6F1-L7
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
LaboratoriumLaboratorium
F1-L5F1-L8
Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
F206A75
Laboratorium
F1-L2
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L1
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L4
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
Laboratorium
F1-L3
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- ---
Laboratorium
F1-L1
Markiewicz Michał (EA)
F206
Laboratorium
F1-L2
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- ---
Laboratorium
F1-L1
Markiewicz Michał (EA)
F206
Laboratorium
F1-L2
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- ---
Laboratorium
F1-L1
Markiewicz Michał (EA)
F206
Laboratorium
F1-L2
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- ---
Laboratorium
F1-L1
Markiewicz Michał (EA)
F206
Laboratorium
F1-L2
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- ---
Laboratorium
F1-L1
Markiewicz Michał (EA)
F206
Laboratorium
F1-L2
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- ---
Laboratorium
F1-L1
Markiewicz Michał (EA)
F206
Laboratorium
F1-L2
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- ---
Laboratorium
F1-L1
Markiewicz Michał (EA)
F206
Laboratorium
F1-L2
Markiewicz Michał (EA)
F206
--- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Audyt informatyczny (F1H-DU) - W20
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
--- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
--- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
Wykład
F1H-DU
Nycz Mariusz (ES)
A111
--- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Audyt informatyczny (F1H-DU) - P15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Projekt
F1H-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Projekt
F1H-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Projekt
F1H-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Projekt
F1H-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Projekt
F1H-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Projekt
F1H-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L1
Nycz Mariusz (ES)
Projekt
F1H-DU-L2
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
--- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- ---
Projekt
F1H-DU-L3
Nycz Mariusz (ES)
--- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- ---
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- ---
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
--- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- ---
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
--- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- ---
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
--- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- ---
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
--- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- ---
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
--- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- ---
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Wykład
E2
Żabiński Tomasz (EA)
B305
--- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C2
Hubacz Marcin (EA)
F102
Ćwiczenia
E2-C1
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C2
Hubacz Marcin (EA)
F102
Ćwiczenia
E2-C1
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C2
Hubacz Marcin (EA)
F102
Ćwiczenia
E2-C1
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C2
Hubacz Marcin (EA)
F102
Ćwiczenia
E2-C1
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C2
Hubacz Marcin (EA)
F102
Ćwiczenia
E2-C1
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C2
Hubacz Marcin (EA)
F102
Ćwiczenia
E2-C1
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C2
Hubacz Marcin (EA)
F102
Ćwiczenia
E2-C1
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C3
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C3
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C3
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C3
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C3
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C3
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
E2-C3
Hubacz Marcin (EA)
F102
--- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- ---
Laboratorium
E2-L3
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- ---
Laboratorium
E2-L3
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- ---
Laboratorium
E2-L3
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- ---
Laboratorium
E2-L3
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- ---
Laboratorium
E2-L3
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- ---
Laboratorium
E2-L3
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- ---
Laboratorium
E2-L3
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- ---
Laboratorium
E2-L4
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
Laboratorium
E2-L1
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- ---
Laboratorium
E2-L4
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
Laboratorium
E2-L1
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- ---
Laboratorium
E2-L4
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
Laboratorium
E2-L1
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- ---
Laboratorium
E2-L4
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
Laboratorium
E2-L1
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- ---
Laboratorium
E2-L4
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
Laboratorium
E2-L1
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- ---
Laboratorium
E2-L4
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
Laboratorium
E2-L1
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- ---
Laboratorium
E2-L4
Hubacz Marcin (EA)
D109aut
Laboratorium
E2-L1
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
Laboratorium
E2-L5
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ---
Laboratorium
E2-L2
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00
Laboratorium
E2-L5
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ---
Laboratorium
E2-L2
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 17:45-18:00
18:00-18:15
Laboratorium
E2-L5
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ---
Laboratorium
E2-L2
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 18:00-18:15
18:15-18:30
Laboratorium
E2-L5
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ---
Laboratorium
E2-L2
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 18:15-18:30
18:30-18:45
Laboratorium
E2-L5
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ---
Laboratorium
E2-L2
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 18:30-18:45
18:45-19:00
Laboratorium
E2-L5
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ---
Laboratorium
E2-L2
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 18:45-19:00
19:00-19:15
Laboratorium
E2-L5
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- --- --- --- ---
Laboratorium
E2-L2
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
--- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Automatyka i sterowanie (T2) - W25
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
--- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
--- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
--- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
Wykład
T2
Świder Zbigniew (EA)
A113
--- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Automatyka i sterowanie (T2) - C15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
Ćwiczenia
T2-C2
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
Ćwiczenia
T2-C2
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
Ćwiczenia
T2-C2
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
Ćwiczenia
T2-C2
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
Ćwiczenia
T2-C2
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
Ćwiczenia
T2-C2
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- ---
Ćwiczenia
T2-C1
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
Ćwiczenia
T2-C2
Piecuch Grzegorz (EA)
F102
--- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Automatyka i sterowanie (T2) - L15
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15</