Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2023/24 na WEiI PRz. Luty - Czerwiec 2024 r.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Augustyn Małgorzata (EM)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x-
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L1
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A209
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L1
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A209
-x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L2
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A209
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L2
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A209
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- ---
BN2-L1
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
A208
--- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
T3S-L1
Analiza danych pomiarowych (T3S) - L15 Laboratorium
A209
--- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L3
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A209
Augustyn Małgorzata (EM), Wilk Grzegorz (EM)
T2-L3
Przetwarzanie sygnałów (T2) - L30 Laboratorium, (w A209 w t. 1-7), (w A212 w t. 8-15)
A209
--- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Baran Krzysztof (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 -x- -x- --- --- --- --- --- ---
Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
BC16
Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
BC16
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- ---
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
B300
E2
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
B300
BN2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
B305
BN2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - W30 Wykład
B305
-x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x-
BN2-L2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
BC21
BN2-L2
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
BC21
-x- -x- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
BN2-L1
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
BC21
BN2-L1
Elektroenergetyka (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
BC21
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
BC16
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
BC16
--- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
BC16
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
BC16
E2-L3
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
BC16
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bednarek Marcin (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
T1-DU-L1
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 2.
D7
T1-DU-L2
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 2.
D7
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
D9
-x- -x- -x- -x-
Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
D9
Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
D9
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
B107
A2
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
B107
-x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T1-DU-L3
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium
D7
T1-DU-L3
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt
D7
A2-L3
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
D9
A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
D9
-x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 ---
A2-L1
Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
D9
T1-DU-L1
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium
D7
T1-DU-L2
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - L15 Laboratorium
D7
-x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
T1-DU
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
B300
T1-DU
Diagnostyka i niezawodność (T1-DU) - W30 Wykład
B300
A2-DU
Seminarium dyplomowe (A2-DU w EA) - C10 Ćwiczenia
A112
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
T1-DU
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
B300
T1-DU
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - W30 Wykład
B300
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15
T1-DU-L1
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
B300
T1-DU-L2
Bezpieczeństwo systemów informacyjnych (T1-DU) - P15 Projekt, Część 1., (19:00-19:45)
B300
-x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Beňa Lúbomir (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
BN3-SPEC2
Przesył energii elektrycznej (BN0-DI s.6.) - W20 Wykład
B304
07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E2/O-DU
Kogeneracja i systemy rozproszone (E2/O-DU) - W20 Wykład
B303
▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
B303
-x- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x-
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
B303
-x- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Binkowski Tomasz (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
Trojnar Mariusz (ET), Binkowski Tomasz (EE), Pawłowicz Bartosz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Borkowski Mariusz (ET)
Zebrania Wydziałowej Komisji do Zapewnienia Jakości Kształcenia (oraz dr inż. P. Ptak)
B210
Trojnar Mariusz (ET), Binkowski Tomasz (EE), Pawłowicz Bartosz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Borkowski Mariusz (ET)
Zebrania Wydziałowej Komisji do Zapewnienia Jakości Kształcenia (oraz dr inż. P. Ptak)
E3/EN
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
A113
--- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
BC18
E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
BC18
-x- -x-
E2/PE-DU
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
F202
E2/PE-DU
Układy programowalne (E2/PE-DU) - W30 Wykład
F202
Sobczyński Dariusz (EE), Łatka Małgorzata (EE), Binkowski Tomasz (EE), Korkosz Mariusz (ED)
M3-L1
Projekt inżynierski (M3 w EE) - P30 Projekt
BC16
Sobczyński Dariusz (EE), Łatka Małgorzata (EE), Binkowski Tomasz (EE), Korkosz Mariusz (ED)
M3-L1
Projekt inżynierski (M3 w EE) - P30 Projekt
BC16
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
E3/EN-L1
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
BC18
E3/EN-L1
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
BC18
-x- -x-
E2/PE-DU-L1
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
BC17
E2/PE-DU-L1
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
BC17
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x- -x- -x-
M1
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
B303
M1
Technika cyfrowa (M1) - W30 Wykład
B303
E2/PE-DU-L2
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
BC17
E2/PE-DU-L2
Układy programowalne (E2/PE-DU) - L30 Laboratorium
BC17
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Błąd Grzegorz (EU)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
T3U-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium, (grupa 3.)
A52_53
T3U-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt, (grupa 3.)
A52_53
-x- -x- --- ---
Skoczylas Mariusz (EU), Błąd Grzegorz (EU)
T3U-L2
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 3.)
A111
Skoczylas Mariusz (EU), Błąd Grzegorz (EU)
T3U-L2
Projekt inżynierski (T3 w EU) - P30 Projekt, (grupa 3.)
A111
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- -x- -x- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
T2-DU
Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
A313
T2-DU
Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - W30 Wykład
A313
---
T2-DU-L3
Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
A52_53
-x- -x- --- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- -x- -x- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- -x- -x- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- -x- -x- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
T3U-L2
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium, (grupa 4.)
A52_53
T3U-L2
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt, (grupa 4.)
A52_53
T3U
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
A51
T3U
Mikroelektronika (T3U) - W30 Wykład
A51
T3S-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium, (grupa 1.)
A52_53
T3S-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt, (grupa 1.)
A52_53
-x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
T3T-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - L15 Laboratorium, (grupa 2.)
A52_53
T3T-L1
Konstrukcja i technologia urządzeń elektronicznych (T3) - P15 Projekt, (grupa 2.)
A52_53
T2-DU-L2
Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
A52_53
T2-DU-L1
Nanoelektronika -p.w. (T2-DU) - L15 Laboratorium
A52_53
T3U-L1
Mikroelektronika (T3U) - L15 Laboratorium
A52_53
T3U-L2
Mikroelektronika (T3U) - L15 Laboratorium
A52_53
-x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bogusz Piotr (ED)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 ---
A2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
A112
--- --- --- -x- ---
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
B100a
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- -x- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- -x- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- -x- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 ---
A2-C1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
A112
-x- -x- -x- -x-
A2-C2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
B303
E3/EN-L1
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
B50
-x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- -x- -x- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- -x- -x- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- -x- -x- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- ---
M2
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - W30 Wykład
B107
M2
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - W30 Wykład
B107
--- --- -x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- -x- -x- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- --- -x- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- -x- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x-
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
B107
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
B107
-x- --- -x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- -x- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- -x- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- -x- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bolanowski Marek (ES)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 ---
F1H-DU-L2
Bezpieczeństwo sieci komputerowych I (F1H-DU) - P15 Projekt
F604
F2H-DU-L2
Zarządzanie projektami i ryzykiem (F2H-DU) - P25 Projekt
F602
F2H-DU-L2
Zarządzanie projektami i ryzykiem (F2H-DU) - P25 Projekt
F602
---
F3S-L8
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S) - P15 Projekt
F604
--- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F2-L6
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
F2-L6
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
FS2-L2
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt
F602
FS2-L2
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt
F602
F2H-DU
Zarządzanie projektami i ryzykiem (F2H-DU) - W20 Wykład, Część 1.
B304
Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa 1.), (7 godz.)
F602
-x- -x- -x- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
F1H-DU
Bezpieczeństwo sieci komputerowych I (F1H-DU) - W30 Wykład
A111
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
F1H-DU
Bezpieczeństwo sieci komputerowych I (F1H-DU) - W30 Wykład
A111
F3S, F3T
Projektowanie systemów i sieci komputerowych (F3S+T) - W15 Wykład
B305
F2
Sieci komputerowe I (F2) - W30 Wykład
A61
F2-L2
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
F2-L2
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
-x- -x- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F2-L4
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
F2-L4
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
-x- -x-
FS2-L4
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt
F604
FS2-L4
Administracja systemów rozproszonych (FS0-DI s.4.) - P20 Projekt
F604
-x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
F2-L8
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
F2-L8
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F604
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
FS1
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
A61
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
FS1
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - W20 Wykład
A61
--- --- -x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
T2-DU
Sieci komputerowe (T2-DU) - W30 Wykład
A112
Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES)
T2-DU
Sieci komputerowe (T2-DU) - W30 Wykład
A112
FS1-L4
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
FS1-L4
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
--- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L6
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F604
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L6
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F604
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L2
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L2
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
-x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Borkowski Mariusz (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
A61
F1
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
A61
--- ---
Trojnar Mariusz (ET), Binkowski Tomasz (EE), Pawłowicz Bartosz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Borkowski Mariusz (ET)
Zebrania Wydziałowej Komisji do Zapewnienia Jakości Kształcenia (oraz dr inż. P. Ptak)
B210
Trojnar Mariusz (ET), Binkowski Tomasz (EE), Pawłowicz Bartosz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Borkowski Mariusz (ET)
Zebrania Wydziałowej Komisji do Zapewnienia Jakości Kształcenia (oraz dr inż. P. Ptak)
--- --- ---
FS3-L5
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
B200
▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- -x- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
FS3-L2
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt, (w F501)
FS3-L1
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt, (w F501)
--- --- -x- -x- --- ---
Górka Paweł (ED), Mazur Damian (ET), Klepacki Dariusz (EU), Borkowski Mariusz (ET)
F3T-L5
Projekt inżynierski (F3 w ED) - P30 Projekt, (grupa 1.)
A112
Górka Paweł (ED), Mazur Damian (ET), Klepacki Dariusz (EU), Borkowski Mariusz (ET)
F3T-L5
Projekt inżynierski (F3 w ED) - P30 Projekt, (grupa 1.)
A112
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
B305
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
A1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
B305
A3
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
A112
A1-C3
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A112
F1-L3
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
F1-L4
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
-x- -x- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A312
A1-C1
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
A312
--- ---
FS3-L3
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt, (w F501)
FS3-L4
Usługi sieciowe w biznesie (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt, (w F501)
-x- -x- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Borkowski Paweł (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- ---
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
D3b
--- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Bożek Andrzej (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- -x- ---
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
F102
A2-L3
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
F102
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
B107
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- -x- -x- -x- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- -x- -x- -x- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- -x- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x-
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
D109mech
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
F104
A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
F104
--- --- --- ---
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
D109mech
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
F104
A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
F104
--- ---
A1-DU-C1
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia
F102
A1-DU-C1
Metody matematyczne automatyki i robotyki (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia
F102
A2-C2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
F104
A3
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
A112
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- --- --- ---
BN2-L2
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
D109aut
BN2-L2
Podstawy automatyki (BN0-DI s.4.) - L30 Laboratorium
D109aut
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Brański Adam (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 ---
A1-C3
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
A313
--- ---
BN1-DU
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład
A111
BN1-DU
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (BN1-DU) - W30 Wykład
A111
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
F202
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
E2-DU
Wykład monograficzny (E2-DU) - W30 Wykład, (14 godz.)
A313
T1-DU
Metody numeryczne (T1-DU) - W15 Wykład
A313
-x- -x-
A1-C1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
A111
A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
A111
-x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- ---
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
A61
A1
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
A61
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x-
E1/O-DU
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład
B303
E1/O-DU
Metody numeryczne w zastosowaniach energetycznych (E1/O-DU) - W30 Wykład
B303
-x- -x- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Buczek Kazimierz (EE)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
E2-DU
Seminarium dyplomowe (E2-DU w EE) - C15 Ćwiczenia
A112
--- --- ---
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)
E3/EN-L1
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)
BC17
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)
E3/EN-L1
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)
BC17
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Chorzępa Rafał (EM)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 -x- -x- --- --- ---
T3S-L1
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w t. 1-8)
A209
--- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 -x- -x- --- ---
T3S-L1
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - L15 Laboratorium, (w t. 1-8)
A209
BN2-L2
Pomiary wielkości fizycznych w energetyce (BN0-DI s.4.) - L15 Laboratorium
A208
--- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Ciura Łukasz (EP)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
T2-L3
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
A308
T2-L3
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
A308
-x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- ---
Ziemba Robert (ET), Kowalczyk Adam (EM), Ptak Piotr (EP), Ciura Łukasz (EP)
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. M. Trojnar)
B210
Ziemba Robert (ET), Kowalczyk Adam (EM), Ptak Piotr (EP), Ciura Łukasz (EP)
Projekt inżynierski (E3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. M. Trojnar)
B210
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x- --- ---
Dec Grzegorz (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA), Ciura Łukasz (EP)
F3A-L1
Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.)
D9
Dec Grzegorz (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA), Ciura Łukasz (EP)
F3A-L1
Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.)
D9
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
T2-L1
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
A308
T2-L1
Analogowe układy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (w tyg. 1-10)
A308
--- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Ćmil Michał (ES)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- --- ---
Paszkiewicz Andrzej (ES), Ćmil Michał (ES)
F2-L1
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F602
Paszkiewicz Andrzej (ES), Ćmil Michał (ES)
F2-L1
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F602
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
R-F1-L9-Elementy logiki i arytmetyki komputerów
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
F505
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
F505
F1-L1
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
F505
F1-L2
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
F505
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L6
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F604
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L6
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F604
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L2
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
Bolanowski Marek (ES), Ćmil Michał (ES)
FS1-L2
Sieci komputerowe (FS0-DI s.2.) - L30 Laboratorium
F602
--- --- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00
Paszkiewicz Andrzej (ES), Ćmil Michał (ES)
F2-L7
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F602
Paszkiewicz Andrzej (ES), Ćmil Michał (ES)
F2-L7
Sieci komputerowe I (F2) - L25 Laboratorium
F602
-x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Daraż Mateusz (ED)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
M2-L2
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - L30 Laboratorium
B100b
M2-L2
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - L30 Laboratorium
B100b
--- ---
E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
B50
--- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
M2-L1
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - L30 Laboratorium
B100b
M2-L1
Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych -p.w. (M2) - L30 Laboratorium
B100b
-x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Dec Grzegorz (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- ---
F1-L2
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
F1-L1
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
--- ---
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w godz. 8:15 - 9:45)
A61
F2
Inżynieria oprogramowania (F2) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w godz. 8:15 - 9:45)
A61
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- ---
F1-L6
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
F105
F1-L5
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
F105
-x- -x-
T2
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
A214
T2
Języki programowania wysokiego poziomu (T2) - W30 Wykład
A214
Dec Grzegorz (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA), Ciura Łukasz (EP)
F3A-L1
Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.)
D9
Dec Grzegorz (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Jędrzejec Bartosz (EA), Kapuściński Tomasz (EA), Ciura Łukasz (EP)
F3A-L1
Projekt inżynierski (F3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.)
D9
▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- --- ---
F1-L4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
F1-L3
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
D3b
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA)
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
A113
Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA), Dec Grzegorz (EA)
F3A
Nowoczesne technologie programistyczne -p.w. (F3A) - W25 Wykład
A113
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Demidowski Krzysztof (ES)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
F1H-DU-L3
Testy penetracyjne sieci, serwerów i aplikacji (F1H-DU) - L15 Laboratorium
F505
F1H-DU-L3
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F1H-DU) - L15 Laboratorium
F505
--- --- -x- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 -x- -x-
F1H-DU-L1
Testy penetracyjne sieci, serwerów i aplikacji (F1H-DU) - L15 Laboratorium
F505
F1H-DU-L2
Testy penetracyjne sieci, serwerów i aplikacji (F1H-DU) - L15 Laboratorium
F505
--- --- --- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x-
F1H-DU-L1
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F1H-DU) - L15 Laboratorium
F505
F1H-DU-L2
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F1H-DU) - L15 Laboratorium
F505
--- --- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 ---
F3S-L8
Bezpieczeństwo informacji w sieciach komputerowych -p.w. (F3S) - L15 Laboratorium
F505
--- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x-
FS1-DU-L3
Zaawansowane metody eksploracji danych (FS1-DU) - L25 Laboratorium
F502
FS1-DU-L3
Zaawansowane metody eksploracji danych (FS1-DU) - L25 Laboratorium
F502
-x- -x- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
B107
E1
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
B107
--- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
T3S
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
A214
T3S
Elektroniczne przyrządy i techniki pomiarowe (T3S) - W15 Wykład, (w t. 1-8)
A214
-x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Drałus Grzegorz (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
M1
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
B303
M1
Programowanie w języku Python (M1) - W30 Wykład
B303
--- ---
Drałus Grzegorz (ET), Gamracki Mariusz (ET)
F3A
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.)
B200
Drałus Grzegorz (ET), Gamracki Mariusz (ET)
F3A
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.)
B200
M1-L2
Programowanie w języku Python (M1) - L15 Laboratorium
B210
M1-L1
Programowanie w języku Python (M1) - L15 Laboratorium
B210
F1-C3
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
A312
F1-C4
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
A312
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- ---
F3T-L4
Informatyka w medycynie (F3T) - L15 Laboratorium
B210
-x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Dymora Paweł (ES)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 -x- -x-
FS3-L4
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
FS3-L3
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
---
F3S-L8
Projekt inżynierski (F3 w ES) - P30 Projekt, (grupa 1.), (7 godz.)
--- --- -x- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- -x- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
FS3-L1
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
FS3-L2
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
FS3-L5
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - P15 Projekt
FS3
Wielowymiarowa analiza danych (FS0-DI s.6.) - W15 Wykład, (w sali V.5)
-x- -x- --- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
F505
F3S
Aplikacje bazodanowe (F3S) - W25 Wykład
F505
-x- -x-
F2I-DU
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F2I-DU) - W25 Wykład, Część 2., Projekt
F502
F2I-DU
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F2I-DU) - W25 Wykład, Część 1., Projekt
F502
FS2-L5
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
FS2-L3
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 -x- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 -x- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 -x- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
FS2-L1
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
FS2
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - W15 Wykład, (w sali S2)
FS2-L4
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
FS2-L2
Administracja systemów bazodanowych (FS0-DI s.4.) - P15 Projekt
---
F2I-DU-L1
Technologie i oprogramowanie chmurowe (F2I-DU) - P20 Projekt, Część 1.
-x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Filik Kamil (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 -x- ---
M1-L1
Teoria obwodów II (M1) - P15 Projekt
B200b
M1-L2
Teoria obwodów II (M1) - P15 Projekt
B200b
---
A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
B210
---
E1/O-DU
Wytwarzanie rozproszone energii elektrycznej (E1/O-DU) - W15 Wykład
A111
-x- -x- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- --- --- 09:00-09:15
09:15-09:30 -x- --- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 -x- --- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- --- 10:00-10:15
10:15-10:30 -x- --- --- --- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- --- ---
T1-C1
Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia
B304
T1-C2
Obwody i sygnały II (T1) - C15 Ćwiczenia
B304
--- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- --- --- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 -x- -x-
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
B200
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
B200
--- --- --- --- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- -x- -x- --- --- --- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- -x- -x- --- --- --- --- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Gamracki Mariusz (ET)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F2-DU
Społeczeństwo informacyjne (F2-DU) - W15 Wykład
A313
--- -x- -x-
Drałus Grzegorz (ET), Gamracki Mariusz (ET)
F3A
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.)
B200
Drałus Grzegorz (ET), Gamracki Mariusz (ET)
F3A
Projekt inżynierski (F3 w ET) - P30 Projekt, (grupa 1.)
B200
--- --- --- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- -x- -x- --- --- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- --- --- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- -x- -x- --- --- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- --- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- -x- -x- --- -x- --- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
B305
A1
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
B305
--- --- -x- -x- --- --- -x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- --- --- -x- -x- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- -x- -x- -x- ---
F2H-DU-L2
Społeczeństwo informacyjne (F2-DU) - P15 Projekt, (grupa 2.)
B200
F2H-DU-L3
Społeczeństwo informacyjne (F2-DU) - P15 Projekt, (grupa 3.)
B200
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- --- --- --- -x- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- -x- --- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 -x- -x- --- --- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00 -x- -x- --- --- -x- --- -x- -x- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x- -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30 -x- -x- --- --- -x- --- -x- -x- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Gniewek Lesław (EA)
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x-
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
B107
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
A2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:00-09:15
09:15-09:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:30-09:45
09:45-10:00 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- --- -x- -x- -x- -x- 10:15-10:30
▮10:30-10:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 10:45-11:00
11:00-11:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 11:00-11:15
11:15-11:30 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 11:15-11:30
11:30-11:45 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 11:30-11:45
11:45-12:00 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 11:45-12:00
12:00-12:15 --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 12:30-12:45
12:45-13:00 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- --- -x- -x- -x- -x- --- --- --- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

<
Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki