Institution name: Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
Comments: Rozkład zajęć na semestr letni r. ak. 2023/24 na WEiI PRz. Luty - Czerwiec 2024 r.

Table of contents

 

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- ---
A1-L5
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
-x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Ekonomia (A1) - W15 Wykład
Stec Artur (ZE)
B305
A1-L4A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Brański Adam (ET)
BC17A313
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - W15 Wykład
Klamut Ryszard (ZH)
B300
A1-L3A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Filik Kamil (ET)
BC17B210
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B305
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
A1-L4A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Brański Adam (ET)
BC17A313
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L3A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Filik Kamil (ET)
BC17B210
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- 09:00-09:15
09:15-09:30
A1-L4A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Brański Adam (ET)
BC17A313
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L3A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Filik Kamil (ET)
BC17B210
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- 09:15-09:30
09:30-09:45
A1-L4A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Brański Adam (ET)
BC17A313
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L3A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Filik Kamil (ET)
BC17B210
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- 09:30-09:45
09:45-10:00
A1-L4A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Brański Adam (ET)
BC17A313
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L3A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Filik Kamil (ET)
BC17B210
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- 09:45-10:00
10:00-10:15
A1-L4A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Brański Adam (ET)
BC17A313
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L3A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Filik Kamil (ET)
BC17B210
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- 10:00-10:15
10:15-10:30
A1-L4A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Brański Adam (ET)
BC17A313
A1-L1
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 Laboratorium
Malska Wiesława (EE)
BC17
A1-L3A1-C3
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (A1) - L15 LaboratoriumElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Malska Wiesława (EE)Filik Kamil (ET)
BC17B210
A1-C2
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
B303
--- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
Elektrotechnika (A1) - W30 Wykład
Gamracki Mariusz (ET)
B305
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Karnas Grzegorz (ET)
A111A313
A1-C1A1-C2A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 ĆwiczeniaMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaDobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Brański Adam (ET)Baca Anita (ZH)
A313A111B303
--- --- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Karnas Grzegorz (ET)
A111A313
A1-C1A1-C2A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 ĆwiczeniaMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaDobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Brański Adam (ET)Baca Anita (ZH)
A313A111B303
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Karnas Grzegorz (ET)
A111A313
A1-C1A1-C2A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 ĆwiczeniaMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaDobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Brański Adam (ET)Baca Anita (ZH)
A313A111B303
--- --- 11:00-11:15
11:15-11:30
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Karnas Grzegorz (ET)
A111A313
A1-C1A1-C2A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 ĆwiczeniaMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaDobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Brański Adam (ET)Baca Anita (ZH)
A313A111B303
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Karnas Grzegorz (ET)
A111A313
A1-C1A1-C2A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 ĆwiczeniaMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaDobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Brański Adam (ET)Baca Anita (ZH)
A313A111B303
--- --- 11:30-11:45
11:45-12:00
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Karnas Grzegorz (ET)
A111A313
A1-C1A1-C2A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 ĆwiczeniaMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaDobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Brański Adam (ET)Baca Anita (ZH)
A313A111B303
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-L1A1-L2
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212F102
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1, A1-C3
Wychowanie fizyczne cz.2. (A1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 1 (CS)
Hala PRz
A1-C1A1-C2
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaElektrotechnika (A1) - C15 Ćwiczenia
Brański Adam (ET)Karnas Grzegorz (ET)
A111A313
A1-C1A1-C2A1-C3
Elektrotechnika (A1) - C15 ĆwiczeniaMechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - C15 ĆwiczeniaDobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Karnas Grzegorz (ET)Brański Adam (ET)Baca Anita (ZH)
A313A111B303
--- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - W30 Wykład
Borkowski Mariusz (ET), Szczepański Antoni (ET)
B305
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Borkowski Mariusz (ET)
F102A212A112
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - W30 Wykład
Jędrzejec Bartosz (EA)
B300
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
Mechanika i wytrzymałość materiałów w robotyce (A1) - W30 Wykład, (25 kwietnia 2024 r. w sali B.305)
Brański Adam (ET)
A61
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Borkowski Mariusz (ET)
F102A212A112
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Borkowski Mariusz (ET)
F102A212A112
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Borkowski Mariusz (ET)
F102A212A112
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Borkowski Mariusz (ET)
F102A212A112
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Borkowski Mariusz (ET)
F102A212A112
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A1-L1A1-L2
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)
F102A212
A1-L1A1-L2A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Borkowski Mariusz (ET)
F102A212A112
-x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
B305A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312B305
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212A214
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212F402
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - W30 Wykład
Hanus Robert (EM)
A61
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
B305A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312B305
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212A214
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212F402
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
B305A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312B305
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212A214
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212F402
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
B305A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312B305
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212A214
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212F402
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
B305A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312B305
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212A214
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212F402
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
B305A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312B305
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212A214
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212F402
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Szczepański Antoni (ET)Borkowski Mariusz (ET)
B305A312
A1-C1A1-C2
Matematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Borkowski Mariusz (ET)Szczepański Antoni (ET)
A312B305
---
A1-C1
Dobór i motywacja zespołu -p.w. (A1) - C15 Ćwiczenia
Baca Anita (ZH)
V18
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212A214
A1-L3A1-L4A1-C3
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 LaboratoriumCyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumMatematyka dyskretna i metody numeryczne (A1) - C15 Ćwiczenia
Jędrzejec Bartosz (EA)Hanus Robert (EM)Szczepański Antoni (ET)
D3aA212F402
-x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- -x- --- ---
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L3A1-L4
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 LaboratoriumProgramowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Nizioł Magdalena (EM)Jędrzejec Bartosz (EA)
A212D3a
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
A1-L5
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów (A1) - L30 Laboratorium
Hanus Robert (EM)
A212
-x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
A1-C2, T1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (19:30-21:00)
Naucz 5 (CS)
Basen ROSiR
-x- -x-
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
A1-L5
Programowanie w języku C i programowanie obiektowe (A1) - L30 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)
D3a
-x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x-
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x-
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
-x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - W15 Wykład
Wysocki Marian (EA)
A112
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - W15 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
A112
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Ożóg Dominik (EA)
B50D9F107
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
B50D9F104
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F102
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - W30 Wykład
Gniewek Lesław (EA), Bożek Andrzej (EA)
B107
▮08:45-09:00
09:00-09:15
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Ożóg Dominik (EA)
B50D9F107
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
B50D9F104
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F102
09:00-09:15
09:15-09:30
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Ożóg Dominik (EA)
B50D9F107
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
B50D9F104
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F102
09:15-09:30
09:30-09:45
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Ożóg Dominik (EA)
B50D9F107
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
B50D9F104
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F102
09:30-09:45
09:45-10:00
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Ożóg Dominik (EA)
B50D9F107
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
B50D9F104
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F102
09:45-10:00
10:00-10:15
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Ożóg Dominik (EA)
B50D9F107
A2-L1A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
B50D9F104
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F102
10:00-10:15
10:15-10:30
A2-L2A2-L3
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Ożóg Dominik (EA)
D9F107
A2-L2A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 Laboratorium
Bednarek Marcin (EA)Wysocki Marian (EA)
D9F104
-x- -x-
A2-C1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Bożek Andrzej (EA)
F102
A2-L1A2-L3
Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 ProjektSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Stec Andrzej (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F102
10:15-10:30
▮10:30-10:45
A2-C1A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)Stec Andrzej (EA)
A112D9
A2-C1A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Stec Andrzej (EA)
A112D9
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
Sieci przemysłowe (A2) - W25 Wykład
Bednarek Marcin (EA)
B107
-x- -x-
A2-L1A2-L2A2-C2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)Bogusz Piotr (ED)
D9F107B303
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (A2) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Bieniasz Magdalena (CJ)
J306
▮10:30-10:45
10:45-11:00
A2-C1A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)Stec Andrzej (EA)
A112D9
A2-C1A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Stec Andrzej (EA)
A112D9
-x- -x-
A2-L1A2-L2A2-C2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)Bogusz Piotr (ED)
D9F107B303
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
10:45-11:00
11:00-11:15
A2-C1A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)Stec Andrzej (EA)
A112D9
A2-C1A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Stec Andrzej (EA)
A112D9
-x- -x-
A2-L1A2-L2A2-C2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)Bogusz Piotr (ED)
D9F107B303
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:00-11:15
11:15-11:30
A2-C1A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)Stec Andrzej (EA)
A112D9
A2-C1A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Stec Andrzej (EA)
A112D9
-x- -x-
A2-L1A2-L2A2-C2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)Bogusz Piotr (ED)
D9F107B303
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:15-11:30
11:30-11:45
A2-C1A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)Stec Andrzej (EA)
A112D9
A2-C1A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Stec Andrzej (EA)
A112D9
-x- -x-
A2-L1A2-L2A2-C2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)Bogusz Piotr (ED)
D9F107B303
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:30-11:45
11:45-12:00
A2-C1A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)Stec Andrzej (EA)
A112D9
A2-C1A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Stec Andrzej (EA)
A112D9
-x- -x-
A2-L1A2-L2A2-C2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)Bogusz Piotr (ED)
D9F107B303
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
11:45-12:00
12:00-12:15
A2-C1A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)Stec Andrzej (EA)
A112D9
A2-C1A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 ĆwiczeniaRozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Bogusz Piotr (ED)Stec Andrzej (EA)
A112D9
-x- -x-
A2-L1A2-L2A2-C2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 LaboratoriumSterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - C15 Ćwiczenia
Stec Andrzej (EA)Ożóg Dominik (EA)Bogusz Piotr (ED)
D9F107B303
A2-L1
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
12:00-12:15
▮12:15-12:30
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
F206F104F202
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
Rozproszone systemy automatyki (A2) - W30 Wykład
Trybus Leszek (EA), Stec Andrzej (EA)
B305
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
F206F104F202
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
F206F104F202
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
F206F104F202
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
F206F104F202
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
F206F104F202
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A2-L1A2-L2
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)Warchoł Dawid (EA)
F104F206
A2-L1A2-L2A2-C2
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - L15 LaboratoriumMetody obliczeniowe optymalizacji (A2) - C15 Ćwiczenia
Warchoł Dawid (EA)Bożek Andrzej (EA)Kapuściński Tomasz (EA)
F206F104F202
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Sieci przemysłowe (A2) - L15 Laboratorium
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L2A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)Rozproszone systemy automatyki (A2) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bednarek Marcin (EA)
B50D9
A2-L3
Metody obliczeniowe optymalizacji (A2) - L15 Laboratorium
Kapuściński Tomasz (EA)
D3a
--- -x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - W30 Wykład
Wysocki Marian (EA)
B300
A2-L1A2-C2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Ożóg Dominik (EA)Bożek Andrzej (EA)
F107F104
--- -x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L2
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1A2-C2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Ożóg Dominik (EA)Bożek Andrzej (EA)
F107F104
--- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
--- ---
A2-L1A2-C2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Ożóg Dominik (EA)Bożek Andrzej (EA)
F107F104
--- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1A2-C2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Ożóg Dominik (EA)Bożek Andrzej (EA)
F107F104
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1A2-C2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Ożóg Dominik (EA)Bożek Andrzej (EA)
F107F104
--- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1A2-C2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Ożóg Dominik (EA)Bożek Andrzej (EA)
F107F104
--- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A2-L1
Sterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
F104
A2-L1A2-L2
Sieci przemysłowe (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - P15 Projekt
Bednarek Marcin (EA)Bożek Andrzej (EA)
D9F104
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
A2-L1A2-C2
Sterowanie procesami dyskretnymi (A2) - L15 LaboratoriumSterowanie procesami ciągłymi (A2) - C15 Ćwiczenia
Ożóg Dominik (EA)Bożek Andrzej (EA)
F107F104
--- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Świder Krzysztof (EA)Pliś Danuta (ED)
A111B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
Systemy wspomagania decyzji (A2) - W30 Wykład
Świder Krzysztof (EA)
A112
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Świder Krzysztof (EA)Pliś Danuta (ED)
A111B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Świder Krzysztof (EA)Pliś Danuta (ED)
A111B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Świder Krzysztof (EA)Pliś Danuta (ED)
A111B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Świder Krzysztof (EA)Pliś Danuta (ED)
A111B50
A2-L3
Automatyka napędu elektrycznego (A2) - L30 Laboratorium, (w tyg. 1-10)
Pliś Danuta (ED)
B50
--- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L2
Rozproszone systemy automatyki (A2) - L30 Laboratorium
Stec Andrzej (EA)
D9
A2-L1
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A111
--- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- ---
A2-L2
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
A2-L3
Systemy wspomagania decyzji (A2) - P15 Projekt
Świder Krzysztof (EA)
A112
-x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
A3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (A3) - K30 Lektorat, (grupa 1.)
Młodochowska Katarzyna (CJ)
J005
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
▮08:45-09:00
09:00-09:15
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:00-09:15
09:15-09:30
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:15-09:30
09:30-09:45
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:30-09:45
09:45-10:00
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
09:45-10:00
10:00-10:15
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
10:00-10:15
10:15-10:30
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 LaboratoriumTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L1A3-L2
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - P15 ProjektTechnologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)Kamuda Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU)
D9A74
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt
Brański Adam (ET)
F202
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - P15 Projekt, (25 kwietnia 2024 r. w sali A.113)
Brański Adam (ET)
F202
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
A3-L1A3-L2
Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz dr inż. A. Bożek)Projekt inżynierski (A3 w EA) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz prof. L. Gniewek), (oraz dr inż. Łukasz Ciura)
Zajdel Roman (EA), Kluska Jacek (EA), Trybus Bartosz (EA), Trybus Leszek (EA), Malska Wiesława (EE)Bednarek Marcin (EA), Hajduk Zbigniew (EA), Markiewicz Michał (EA)
D3bD9
10:15-10:30
▮10:30-10:45
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 10:45-11:00
11:00-11:15
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 11:00-11:15
11:15-11:30
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 11:15-11:30
11:30-11:45
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 11:30-11:45
11:45-12:00
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 11:45-12:00
12:00-12:15
A3-L1
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - P15 Projekt
Hajduk Zbigniew (EA)
F107
---
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Ożóg Dominik (EA)
F104
A3-L2
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Metody FEM w robotyce (A3) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)
F505
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
--- --- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
Metody FEM w robotyce (A3) - W15 Wykład
Borkowski Mariusz (ET)
A112
Technologie bezprzewodowe w automatyce i robotyce -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Kamuda Kazimierz (EU), Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA)
A61
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 12:30-12:45
12:45-13:00
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 12:45-13:00
13:00-13:15
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:00-13:15
13:15-13:30
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:15-13:30
13:30-13:45
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:30-13:45
13:45-14:00
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L1
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F102
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L1
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
A3-L2
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - L15 Laboratorium
Bożek Andrzej (EA)
D109mech
-x- -x- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - W25 Wykład
Hajduk Zbigniew (EA)
B300
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
Roboty mobilne -p.w. (A3S) - W25 Wykład
Krzeszowski Tomasz (EA), Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
A113
---
Mechatronika i szybkie prototypowanie układów sterowania -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Bożek Andrzej (EA)
A112
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
A3-L1A3-L2
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 LaboratoriumRoboty mobilne -p.w. (A3S) - L20 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)Wiktorowicz Krzysztof (EA), Woźniak Piotr (EA)
F105F102
--- -x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - W15 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
A113
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- ---
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L3
Projektowanie mikroprocesorowych i rekonfigurowalnych układów sterowania (A3S) - L30 Laboratorium
Hajduk Zbigniew (EA)
F105
A3-L2
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A111
--- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x-
A3-L1
Technologie informatyczne w klasycznym i inteligentnym sterowaniu produkcją -p.w. (A3S) - P15 Projekt
Żabiński Tomasz (EA)
A113
--- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- --- -x- --- --- --- --- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
Matematyka II (E1) - W30 Wykład
Szynal-Liana Anetta (FM)
B300
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
Teoria obwodów II (E1) - W30 Wykład
Gołębiowski Marek (ET)
A112
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-C1
Metody numeryczne (E1) - C15 Ćwiczenia
Kuras Romuald (ET)
A111
E1-C1
Fizyka II (E1) - C15 Ćwiczenia
Kudła Sylwia (FF)
A112
--- --- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:00-09:15
09:15-09:30
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:15-09:30
09:30-09:45
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:30-09:45
09:45-10:00
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 09:45-10:00
10:00-10:15
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 10:00-10:15
10:15-10:30
E1-L1
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 2.
Karnas Grzegorz (ET)
B200b
--- --- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - W30 Wykład
Malska Wiesława (EE)
B300
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
Ochrona własności intelektualnej (E1) - W15 Wykład
Kosior Elżbieta (ZP)
V18
Fizyka II (E1) - W15 Wykład, (w sali S2)
Jakubczyk Dorota (FF)
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
▮10:30-10:45
10:45-11:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
10:45-11:00
11:00-11:15
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:00-11:15
11:15-11:30
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:15-11:30
11:30-11:45
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:30-11:45
11:45-12:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
11:45-12:00
12:00-12:15
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 Laboratorium
Karnas Grzegorz (ET)Malska Wiesława (EE)
B200bBC17
E1-L1E1-L2
Rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna (E1) - L15 LaboratoriumTeoria obwodów II (E1) - L15 Laboratorium, Część 1.
Malska Wiesława (EE)Karnas Grzegorz (ET)
BC17B200b
E1-L1E1-L2
Fizyka II (E1) - L15 LaboratoriumInformatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)
Jakubczyk Dorota (FF)Woźniak Piotr (EA)
K32
E1-L1E1-L2
Informatyka II (E1) - P15 Projekt, (w F106)Fizyka II (E1) - L15 Laboratorium
Woźniak Piotr (EA)Jakubczyk Dorota (FF)
K32
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
12:00-12:15
▮12:15-12:30
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
Podstawy metrologii (E1) - W30 Wykład
Dorozhovets Mykhaylo (EM)
B107
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
Metody numeryczne (E1) - W30 Wykład
Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A113
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-C1
Matematyka II (E1) - C30 Ćwiczenia, (25 marca w godz. 14:00-15:30 w sali A.113, zamiast 21 marca)
Szynal-Liana Anetta (FM)
B304
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
▮12:15-12:30
12:30-12:45
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
E1-L1
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Wilk Grzegorz (EM)
A211
12:30-12:45
12:45-13:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:00-13:15
13:15-13:30
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:15-13:30
13:30-13:45
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:30-13:45
13:45-14:00
E1-L1E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 ProjektInformatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Filik Kamil (ET)Joniec Wojciech (EA)
B200D3b
E1-L2
Teoria obwodów II (E1) - P15 Projekt
Filik Kamil (ET)
B200
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 --- ---
E1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
E1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (E1) - C30 Ćwiczenia
Naucz 2 (CS)
Hala PRz
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
Informatyka II (E1) - W30 Wykład
Samolej Sławomir (EA)
B305
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 14:15-14:30
14:30-14:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L1
Informatyka II (E1) - L15 Laboratorium
Borkowski Paweł (EA)
D3b
--- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
--- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 --- --- --- --- --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 --- --- --- --- --- ---
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
E1-L2
Podstawy metrologii (E1) - L45 Laboratorium, (135 min. bez przerwy)
Nizioł Magdalena (EM)
A211
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 --- --- --- --- --- --- --- --- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
--- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x-
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L2
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)
B5
-x- -x- -x- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
E2-L2E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L1E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A312
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
Elektronika II (E2) - W30 Wykład
Mleczko Krzysztof (EP)
B300
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
Energoelektronika (E2) - W30 Wykład
Sobczyński Dariusz (EE)
B107
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 1., (w tyg. 1-10)
Rodziński Jan (ED)
B300
E2-L1, E2-L2, E2-L3, E2-L4, E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium, (grupa 6.)
Suliga Mateusz (EE)
A1
--- ▮08:45-09:00
09:00-09:15
E2-L2E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L1E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A312
--- 09:00-09:15
09:15-09:30
E2-L2E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L1E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A312
--- 09:15-09:30
09:30-09:45
E2-L2E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L1E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A312
--- 09:30-09:45
09:45-10:00
E2-L2E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L1E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A312
--- 09:45-10:00
10:00-10:15
E2-L2E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L1E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A312
--- 10:00-10:15
10:15-10:30
E2-L2E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L1E2-L3
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - P15 Projekt
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A312
--- 10:15-10:30
▮10:30-10:45
E2-L2E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1B5BC17
E2-L1E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1B5BC17
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
Etyka biznesu -p.w. (E2) - W30 Wykład
Prendecki Krzysztof (ZH)
V18
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
Elektroenergetyka (E2) - W30 Wykład
Baran Krzysztof (EE)
B300
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)
B300F102
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
F102B300
--- ▮10:30-10:45
10:45-11:00
E2-L2E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1B5BC17
E2-L1E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1B5BC17
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)
B300F102
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
F102B300
--- 10:45-11:00
11:00-11:15
E2-L2E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1B5BC17
E2-L1E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1B5BC17
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)
B300F102
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
F102B300
--- 11:00-11:15
11:15-11:30
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A304A1B5BC17
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A304B5BC17
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)
B300F102
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
F102B300
--- 11:15-11:30
11:30-11:45
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A304A1B5BC17
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A304B5BC17
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)
B300F102
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
F102B300
--- 11:30-11:45
11:45-12:00
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A304A1B5BC17
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A304B5BC17
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)
B300F102
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
F102B300
--- 11:45-12:00
12:00-12:15
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A304A1B5BC17
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L4
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Sobczyński Dariusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1A304B5BC17
E2-C1E2-C2
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 ĆwiczeniaAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)
B300F102
E2-C1E2-C2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 ĆwiczeniaMaszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
F102B300
--- 12:00-12:15
▮12:15-12:30
E2-L1E2-L2E2-L4E2-L5
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
A304BC16A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A304A1B5
E2-L1E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Sobczyński Dariusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
B5A304B57
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B5B57A304A1
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.2. (E2) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Mamczur Magdalena (CJ)
J303
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
Technika wysokich napięć (E2) - W30 Wykład
Wyderka Stanisław (EE)
B107
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
E2-L1E2-L2E2-L4E2-L5
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
A304BC16A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A304A1B5
E2-L1E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Sobczyński Dariusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
B5A304B57
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B5B57A304A1
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
E2-L1E2-L2E2-L4E2-L5
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
A304BC16A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A304A1B5
E2-L1E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Sobczyński Dariusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
B5A304B57
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B5B57A304A1
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
E2-L1E2-L2E2-L4E2-L5
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
A304BC16A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A304A1B5
E2-L1E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Sobczyński Dariusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
B5A304B57
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B5B57A304A1
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
E2-L1E2-L2E2-L4E2-L5
Elektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Mleczko Krzysztof (EP)Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
A304BC16A1B5
E2-L1E2-L2E2-L3E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A304A1B5
E2-L1E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Sobczyński Dariusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
B5A304B57
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B5B57A304A1
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A1B5
E2-L1E2-L3E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A1B5
E2-L1E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Sobczyński Dariusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
B5A304B57
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B5B57A304A1
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A1B5
E2-L1E2-L3E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - P15 ProjektTechnika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumEnergoelektronika (E2) - L30 Laboratorium
Leśko Marcin (EE)Suliga Mateusz (EE)Sobczyński Dariusz (EE)
BC16A1B5
E2-L1E2-L3E2-L4
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Sobczyński Dariusz (EE)Mleczko Krzysztof (EP)Rodziński Jan (ED)
B5A304B57
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Energoelektronika (E2) - L30 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Sobczyński Dariusz (EE)Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B5B57A304A1
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
E2-L4E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L3E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B57D109autA304A1
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1E2-C2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Baran Krzysztof (EE)Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16A214
Maszyny elektryczne I (E2) - W30 Wykład, Część 2., (w tyg. 1, 3, 5, 7, 10)
Rodziński Jan (ED)
B305
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
E2-L4E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L3E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L2E2-L3
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 5, 7, 9, 11, 13)
Rodziński Jan (ED)Mleczko Krzysztof (EP)
B57A304
E2-L1E2-L3E2-L4E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektronika II (E2) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), lab. 1., 2. i 3. w A301; lab. 4. i 5. w A304, (w tyg. 4, 6, 8, 10, 12)Technika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)Mleczko Krzysztof (EP)Suliga Mateusz (EE)
B57D109autA304A1
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1E2-C2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Baran Krzysztof (EE)Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16A214
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
E2-L4E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L3E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1E2-L3E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)Suliga Mateusz (EE)
B57D109autA1
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1E2-C2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Baran Krzysztof (EE)Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16A214
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
E2-L4E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L3E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1E2-L3E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)Suliga Mateusz (EE)
B57D109autA1
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1E2-C2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Baran Krzysztof (EE)Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16A214
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
E2-L4E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L3E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1E2-L3E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)Suliga Mateusz (EE)
B57D109autA1
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1E2-C2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Baran Krzysztof (EE)Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16A214
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
E2-L4E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L3E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1E2-L3E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)Suliga Mateusz (EE)
B57D109autA1
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1E2-C2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Baran Krzysztof (EE)Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16A214
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
E2-L4E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L3E2-L5
Technika wysokich napięć (E2) - L30 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Suliga Mateusz (EE)Leśko Marcin (EE)
A1BC17
E2-L2
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Rodziński Jan (ED)
B57
E2-L1E2-L3E2-L5
Maszyny elektryczne I (E2) - P15 ProjektAutomatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumTechnika wysokich napięć (E2) - L30 Laboratorium
Rodziński Jan (ED)Hubacz Marcin (EA)Suliga Mateusz (EE)
B57D109autA1
E2-L1
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L1E2-C2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Energoelektronika (E2) - C15 Ćwiczenia
Baran Krzysztof (EE)Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16A214
E2-C3
Maszyny elektryczne I (E2) - C15 Ćwiczenia
Rodziński Jan (ED)
B305
-x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
BC16D109autB57
E2-L1E2-L3E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)
D109autBC16F102
E2-C1E2-L3
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sztajmec Elżbieta (EE)Baran Krzysztof (EE)
A214BC16
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - W30 Wykład
Żabiński Tomasz (EA)
B305
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
BC16D109autB57
E2-L1E2-L3E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)
D109autBC16F102
E2-C1E2-L3
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sztajmec Elżbieta (EE)Baran Krzysztof (EE)
A214BC16
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
BC16D109autB57
E2-L1E2-L3E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)
D109autBC16F102
E2-C1E2-L3
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sztajmec Elżbieta (EE)Baran Krzysztof (EE)
A214BC16
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
BC16D109autB57
E2-L1E2-L3E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)
D109autBC16F102
E2-C1E2-L3
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sztajmec Elżbieta (EE)Baran Krzysztof (EE)
A214BC16
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
BC16D109autB57
E2-L1E2-L3E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)
D109autBC16F102
E2-C1E2-L3
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sztajmec Elżbieta (EE)Baran Krzysztof (EE)
A214BC16
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
BC16D109autB57
E2-L1E2-L3E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)
D109autBC16F102
E2-C1E2-L3
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sztajmec Elżbieta (EE)Baran Krzysztof (EE)
A214BC16
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x-
E2-L2
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Baran Krzysztof (EE)
BC16
E2-L2E2-L4E2-L5
Elektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumMaszyny elektryczne I (E2) - P15 Projekt
Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)Rodziński Jan (ED)
BC16D109autB57
E2-L1E2-L3E2-C3
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 LaboratoriumElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - C15 Ćwiczenia
Markiewicz Michał (EA)Baran Krzysztof (EE)Hubacz Marcin (EA)
D109autBC16F102
E2-C1E2-L3
Energoelektronika (E2) - C15 ĆwiczeniaElektroenergetyka (E2) - L30 Laboratorium, (w BC21 w t. 8-15)
Sztajmec Elżbieta (EE)Baran Krzysztof (EE)
A214BC16
-x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15
E2-L5
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- -x- --- --- ---
E2-L2
Automatyka i regulacja automatyczna II (E2) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)
D109aut
-x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
E3
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- --- --- --- --- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- --- --- --- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00 --- --- --- ---
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
E3/EN
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Korkosz Mariusz (ED)
B305
E3/EN
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - W15 Wykład
Binkowski Tomasz (EE)
A113
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
▮08:45-09:00
09:00-09:15 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:00-09:15
09:15-09:30 -x- -x- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:15-09:30
09:30-09:45 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:30-09:45
09:45-10:00 -x- -x- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
09:45-10:00
10:00-10:15 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
10:00-10:15
10:15-10:30 --- --- --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 LaboratoriumAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 Projekt
Pliś Danuta (ED)Bogusz Piotr (ED)
B50B100a
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 1.), (oraz prof. L. Beňa, w godz. 13:15-14:45, tylko w czterech tyg. B, ustalonych ze studentami)Projekt inżynierski (E3 w EE) - P30 Projekt, (grupa 2.), (oraz dr inż. H. Wachta w godz. 10:30-12:00)
Korkosz Mariusz (ED), Buczek Kazimierz (EE), Pawłowski Stanisław (ED)Baran Krzysztof (EE), Leśko Marcin (EE)
BC17BC16
10:15-10:30
▮10:30-10:45
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.4. (E3) - K30 Lektorat, (grupa 2.)
Fleszar Mateusz (CJ)
V8
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
E3/EN
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - W25 Wykład
Wachta Henryk (EE)
B305
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
▮10:30-10:45
10:45-11:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
10:45-11:00
11:00-11:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:00-11:15
11:15-11:30
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:15-11:30
11:30-11:45
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:30-11:45
11:45-12:00
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
11:45-12:00
12:00-12:15
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L1E3/EN-L2
Narzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 LaboratoriumMetody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Zasowski Piotr (ED)Binkowski Tomasz (EE)
B100bBC18
E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC17
E3/EN-L1E3/EN-L2
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - P15 ProjektOdnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Bogusz Piotr (ED)Sztajmec Elżbieta (EE)
B50BC17
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
12:00-12:15
▮12:15-12:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
E3/EN
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - W30 Wykład
Mazurkiewicz Adam (ED)
A111
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 2.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
▮12:15-12:30
12:30-12:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 2.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
---
E3/EN-L1
Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt
Wachta Henryk (EE)
B304
12:30-12:45
12:45-13:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 2.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1E3/EN-L2
Metody wspomagania decyzji w energetyce (E3/EN) - P30 ProjektNarzędzia CAD w projektowaniu inżynierskim -p.w. (E3/EN) - L25 Laboratorium
Binkowski Tomasz (EE)Zasowski Piotr (ED)
BC18B100b
E3/EN-L1
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)
Sztajmec Elżbieta (EE)
BC16
E3/EN-L1E3/EN-L2
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - L30 Laboratorium, (oraz w B22)Instalacje elektryczne -p.w. (E3/EN) - P20 Projekt, Część 1.
Sztajmec Elżbieta (EE)Wachta Henryk (EE)
BC16
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15 -x- -x-
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
E3/EN
Automatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - W30 Wykład
Bogusz Piotr (ED)
B107
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- ▮14:00-14:15
14:15-14:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- --- --- 14:15-14:30
14:30-14:45 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- 14:30-14:45
14:45-15:00 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- --- --- 14:45-15:00
15:00-15:15 -x- -x-
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- 15:00-15:15
15:15-15:30 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- --- --- 15:15-15:30
15:30-15:45 --- ---
E3/EN-L1E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 ProjektAutomatyka napędu elektrycznego (E3/EN) - L15 Laboratorium
Mazurkiewicz Adam (ED)Daraż Mateusz (ED)
B100aB50
E3/EN-L1
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- --- -x- --- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
---
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 1.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
--- --- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- --- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- --- ---
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
E3/EN-L2
Zespoły zabezpieczeniowe w elektroenergetyce (E3/EN) - P30 Projekt
Mazurkiewicz Adam (ED)
B100a
--- -x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x-
E3/EN
Odnawialne źródła energii (E3/EN) - W30 Wykład, Część 2.
Beňa Lúbomir (EE)
B303
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F1
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- --- --- -x- -x- --- --- --- --- 07:45-08:00
08:00-08:15 --- --- ---
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Kuras Romuald (ET)
-x- -x- --- --- --- --- 08:00-08:15
08:15-08:30 --- --- ---
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Kuras Romuald (ET)
-x- -x- --- --- --- --- 08:15-08:30
08:30-08:45 --- --- ---
F1-L2
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)
Kuras Romuald (ET)
-x- -x- --- --- --- --- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
Metody numeryczne (F1) - W30 Wykład, (w_tygodniach 1., 2., 3., 4., 5. i 6. od 8:00 do 10:15)
Borkowski Mariusz (ET)
A61
F1-L2F1-L3F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)
D3bB210A214A312
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Rzońca Dariusz (EA)
D3bB210A312A214
-x- -x-
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F206F502A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F502F206A75
F1-L1F1-C2F1-C3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
F1-L2F1-C2F1-C4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
▮08:45-09:00
09:00-09:15
F1-L2F1-L3F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)
D3bB210A214A312
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Rzońca Dariusz (EA)
D3bB210A312A214
-x- -x-
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F206F502A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F502F206A75
F1-L1F1-C2F1-C3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
F1-L2F1-C2F1-C4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
09:00-09:15
09:15-09:30
F1-L2F1-L3F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)
D3bB210A214A312
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601), (pierwsze dwa spotkania w godz. 8:45-10:15)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Rzońca Dariusz (EA)
D3bB210A312A214
-x- -x-
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)Kuryło Kazimierz (EU)Ptak Piotr (EP)
B205F206F502A75A304
F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F502F206A304A75
F1-L1F1-C2F1-C3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
F1-L2F1-C2F1-C4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
09:15-09:30
09:30-09:45
F1-L2F1-L3F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)
D3bB210A214A312
F1-L1F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Rzońca Dariusz (EA)
D3bB210A312A214
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
Elektronika dla informatyków (F1) - W25 Wykład, (w tyg. 1-8), (28 lutego 2024 r. tego wykładu nie będzie), (6 i 13 marca 2024 r. w godz. 8:45-12:00)
Mączka Mariusz (EP)
A61
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)Kuryło Kazimierz (EU)Ptak Piotr (EP)
B205F206F502A75A304
F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F502F206A304A75
F1-L1F1-C2F1-C3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
F1-L2F1-C2F1-C4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
09:30-09:45
09:45-10:00
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)
D3bB210A304A214A312
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Rzońca Dariusz (EA)
D3bA304B210A312A214
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)Kuryło Kazimierz (EU)Ptak Piotr (EP)
B205F206F502A75A304
F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F502F206A304A75
F1-L1F1-C2F1-C3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
F1-L2F1-C2F1-C4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
09:45-10:00
10:00-10:15
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)
D3bB210A304A214A312
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Rzońca Dariusz (EA)
D3bA304B210A312A214
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)Kuryło Kazimierz (EU)Ptak Piotr (EP)
B205F206F502A75A304
F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F502F206A304A75
F1-L1F1-C2F1-C3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
F1-L2F1-C2F1-C4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
10:00-10:15
10:15-10:30
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)
D3bB210A304A214A312
F1-L1F1-L2F1-L4F1-C3F1-C4
Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - C15 Ćwiczenia
Dec Grzegorz (EA)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Rzońca Dariusz (EA)
D3bA304B210A312A214
F1-L1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kowal Bartosz (ES)Kuryło Kazimierz (EU)Ptak Piotr (EP)
B205F206F502A75A304
F1-L2F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6
Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kossowski Tomasz (ET)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
B205F502F206A304A75
F1-L1F1-C2F1-C3
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
F1-L2F1-C2F1-C4
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 Ćwiczenia
Górka Paweł (ED)Naucz 3 (CS)Drałus Grzegorz (ET)
B100aHala PRzA312
10:15-10:30
▮10:30-10:45
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
Matematyka dyskretna 1 (F1) - W30 Wykład
Szczepański Antoni (ET)
A61
F1-C1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
A214B200A304B210F105F502F206
F1-L1F1-L2F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A304A214F105B210F206B205
F1-L4F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
B100aF502A304
F1-L3F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
B100aA304F502
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - W25 Wykład, (22 marca 2024 r. w sali V.18)
Strzałka Dominik (ES)
A61
▮10:30-10:45
10:45-11:00
F1-C1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
A214B200A304B210F105F502F206
F1-L1F1-L2F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A304A214F105B210F206B205
F1-L4F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
B100aF502A304
F1-L3F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
B100aA304F502
10:45-11:00
11:00-11:15
F1-C1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
A214B200A304B210F105F502F206
F1-L1F1-L2F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A304A214F105B210F206B205
F1-L4F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
B100aF502A304
F1-L3F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
B100aA304F502
11:00-11:15
11:15-11:30
F1-C1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
A214B200A304B210F105F502F206
F1-L1F1-L2F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A304A214F105B210F206B205
F1-L4F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
B100aF502A304
F1-L3F1-L5F1-L6
Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
B100aA304F502
11:15-11:30
11:30-11:45
F1-C1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
A214B200A304B210F105F502F206
F1-L1F1-L2F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A304A214F105B210F206B205
F1-L3F1-L4F1-L5
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)
A304B100aF502
F1-L1F1-L3F1-L6
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)
A304B100aF502
11:30-11:45
11:45-12:00
F1-C1F1-L3F1-L4F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Kossowski Tomasz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
A214B200A304B210F105F502F206
F1-L1F1-L2F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Ptak Piotr (EP)Rzońca Dariusz (EA)Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A304A214F105B210F206B205
F1-L3F1-L4F1-L5
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)
A304B100aF502
F1-L1F1-L3F1-L6
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)
A304B100aF502
11:45-12:00
12:00-12:15
F1-C1F1-L3F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Rzońca Dariusz (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)
A214B200B210F105F502F206
F1-L1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - C15 ĆwiczeniaAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Kuras Romuald (ET)Rzońca Dariusz (EA)Dec Grzegorz (EA)Kossowski Tomasz (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
A214F105B210F206B205
--- ---
F1-L3F1-L4F1-L5
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)
A304B100aF502
F1-L1F1-L3F1-L6
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Górka Paweł (ED)Kowal Bartosz (ES)
A304B100aF502
12:00-12:15
▮12:15-12:30
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
Algorytmy i struktury danych (F1) - W30 Wykład
Rzońca Dariusz (EA)
A61
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)Ożóg Dominik (EA)
A214A113F206A75F105
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuras Romuald (ET)Ożóg Dominik (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
A113A214F206F105A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
A75D3bF202A312
F1-L1F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
A75D3bA312F202
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L1F1-L3
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
--- --- ▮12:15-12:30
12:30-12:45
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)Ożóg Dominik (EA)
A214A113F206A75F105
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuras Romuald (ET)Ożóg Dominik (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
A113A214F206F105A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
A75D3bF202A312
F1-L1F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
A75D3bA312F202
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L1F1-L3
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
--- --- 12:30-12:45
12:45-13:00
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)Ożóg Dominik (EA)
A214A113F206A75F105
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuras Romuald (ET)Ożóg Dominik (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
A113A214F206F105A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
A75D3bF202A312
F1-L1F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
A75D3bA312F202
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L1F1-L3
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
--- --- 12:45-13:00
13:00-13:15
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)Ożóg Dominik (EA)
A214A113F206A75F105
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuras Romuald (ET)Ożóg Dominik (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
A113A214F206F105A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
A75D3bF202A312
F1-L1F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
A75D3bA312F202
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L1F1-L3
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
--- --- 13:00-13:15
13:15-13:30
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)Ożóg Dominik (EA)
A214A113F206A75F105
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuras Romuald (ET)Ożóg Dominik (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
A113A214F206F105A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
A75D3bF202A312
F1-L1F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
A75D3bA312F202
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L1F1-L3
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
--- --- 13:15-13:30
13:30-13:45
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)Ożóg Dominik (EA)
A214A113F206A75F105
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuras Romuald (ET)Ożóg Dominik (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
A113A214F206F105A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
A75D3bF202A312
F1-L1F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
A75D3bA312F202
F1-L3F1-L4
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
F1-L1F1-L3
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kuryło Kazimierz (EU)
A304A75
--- --- 13:30-13:45
13:45-14:00
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 Laboratorium
Ptak Piotr (EP)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuryło Kazimierz (EU)Ożóg Dominik (EA)
A214A113F206A75F105
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L6F1-L7F1-L8
Metody numeryczne (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumArchitektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Ptak Piotr (EP)Hubacz Marcin (EA), Warchoł Dawid (EA)Kuras Romuald (ET)Ożóg Dominik (EA)Kuryło Kazimierz (EU)
A113A214F206F105A75
F1-L2F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Algorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaElektronika dla informatyków (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Borkowski Mariusz (ET)Dec Grzegorz (EA)Kowal Bartosz (ES)Ptak Piotr (EP)
A75D3bF202A312
F1-L1F1-L3F1-L4F1-C3F1-C4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumAlgorytmy i struktury danych (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Elektronika dla informatyków (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 Ćwiczenia
Kuryło Kazimierz (EU)Dec Grzegorz (EA)Borkowski Mariusz (ET)Ptak Piotr (EP)Kowal Bartosz (ES)
A75D3bA312F202
F1-L4
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
F1-L3
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 Laboratorium
Kuryło Kazimierz (EU)
A75
--- --- 13:45-14:00
▮14:00-14:15
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
Architektura systemów komputerowych (F1) - W30 Wykład
Markiewicz Michał (EA), Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU)
A61
F1-C1F1-C2F1-L6F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Szczupak Paweł (ET)Smalara Krzysztof (ES)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kuras Romuald (ET)
A112A113B200B210
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)Szczupak Paweł (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)
A113A112B200B210
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
Programowanie w języku Java (F1) - W25 Wykład
Górka Paweł (ED)
A61
F1-L2F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B210Hala PRz
F1-L1F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B205Hala PRz
-x- -x- ▮14:00-14:15
14:15-14:30
F1-C1F1-C2F1-L6F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Szczupak Paweł (ET)Smalara Krzysztof (ES)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kuras Romuald (ET)
A112A113B200B210
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)Szczupak Paweł (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)
A113A112B200B210
F1-L2F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B210Hala PRz
F1-L1F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B205Hala PRz
-x- -x- 14:15-14:30
14:30-14:45
F1-C1F1-C2F1-L6F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Szczupak Paweł (ET)Smalara Krzysztof (ES)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kuras Romuald (ET)
A112A113B200B210
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)Szczupak Paweł (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)
A113A112B200B210
F1-L2F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B210Hala PRz
F1-L1F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B205Hala PRz
-x- -x- 14:30-14:45
14:45-15:00
F1-C1F1-C2F1-L6F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Szczupak Paweł (ET)Smalara Krzysztof (ES)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kuras Romuald (ET)
A112A113B200B210
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)Szczupak Paweł (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)
A113A112B200B210
F1-L2F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B210Hala PRz
F1-L1F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B205Hala PRz
-x- -x- 14:45-15:00
15:00-15:15
F1-C1F1-C2F1-L6F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Szczupak Paweł (ET)Smalara Krzysztof (ES)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kuras Romuald (ET)
A112A113B200B210
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)Szczupak Paweł (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)
A113A112B200B210
F1-L2F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B210Hala PRz
F1-L1F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B205Hala PRz
-x- -x- 15:00-15:15
15:15-15:30
F1-C1F1-C2F1-L6F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Szczupak Paweł (ET)Smalara Krzysztof (ES)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kuras Romuald (ET)
A112A113B200B210
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)Szczupak Paweł (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)
A113A112B200B210
F1-L2F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B210Hala PRz
F1-L1F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B205Hala PRz
-x- -x- 15:15-15:30
15:30-15:45
F1-C1F1-C2F1-L6F1-L7F1-L8
Matematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMatematyka dyskretna 1 (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)
Szczupak Paweł (ET)Smalara Krzysztof (ES)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kossowski Tomasz (ET)Kuras Romuald (ET)
A112A113B200B210
F1-C1F1-C2F1-L5F1-L7F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - C15 ĆwiczeniaMatematyka dyskretna 1 (F1) - C15 ĆwiczeniaMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - P15 Projekt, (w F601)Matematyka dyskretna 1 (F1) - L15 Laboratorium
Smalara Krzysztof (ES)Szczupak Paweł (ET)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Kuras Romuald (ET)Kossowski Tomasz (ET)
A113A112B200B210
F1-L2F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B210Hala PRz
F1-L1F1-C3, F1-C4
Metody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumWychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia
Kocan-Krawczyk Anna (ET)Naucz 3 (CS)
B205Hala PRz
-x- -x- 15:30-15:45
▮15:45-16:00 -x- -x- ---
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
F505B100bB200
F1-L1F1-L2F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)
F206F505B100b
F1-L2F1-L4F1-L7
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Górka Paweł (ED)
F206B200B100b
F1-L8
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100b
-x- -x- ▮15:45-16:00
16:00-16:15 -x- -x- ---
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
F505B100bB200
F1-L1F1-L2F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)
F206F505B100b
F1-L2F1-L4F1-L7
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Górka Paweł (ED)
F206B200B100b
F1-L8
Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Górka Paweł (ED)
B100b
-x- -x- 16:00-16:15
16:15-16:30 -x- -x- ---
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
F505B100bB200
F1-L1F1-L2F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)
F206F505B100b
F1-L2F1-L4F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Markiewicz Michał (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Górka Paweł (ED)Mączka Mariusz (EP)
F206B200B100bA304
F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Mączka Mariusz (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100b
-x- -x- 16:15-16:30
16:30-16:45 -x- -x- ---
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
F505B100bB200
F1-L1F1-L2F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)
F206F505B100b
F1-L2F1-L4F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Markiewicz Michał (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Górka Paweł (ED)Mączka Mariusz (EP)
F206B200B100bA304
F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Mączka Mariusz (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100b
-x- -x- 16:30-16:45
16:45-17:00 -x- -x- ---
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
F505B100bB200
F1-L1F1-L2F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)
F206F505B100b
F1-L2F1-L4F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Markiewicz Michał (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Górka Paweł (ED)Mączka Mariusz (EP)
F206B200B100bA304
F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Mączka Mariusz (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100b
-x- -x- 16:45-17:00
17:00-17:15 -x- -x- ---
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
F505B100bB200
F1-L1F1-L2F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)
F206F505B100b
F1-L2F1-L4F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Markiewicz Michał (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Górka Paweł (ED)Mączka Mariusz (EP)
F206B200B100bA304
F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Mączka Mariusz (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100b
-x- -x- 17:00-17:15
17:15-17:30 -x- -x- ---
F1-L8
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)
F505
F1-L1F1-L6F1-L7
Elementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 Laboratorium
Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)Prędka-Masłyk Edyta (ET)
F505B100bB200
F1-L1F1-L2F1-L5
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumElementy logiki i arytmetyki komputerów (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Markiewicz Michał (EA)Ćmil Michał (ES)Górka Paweł (ED)
F206F505B100b
F1-L2F1-L4F1-L7F1-L8
Architektura systemów komputerowych (F1) - L30 LaboratoriumMetody numeryczne (F1) - L15 LaboratoriumProgramowanie w języku Java (F1) - L15 LaboratoriumElektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Markiewicz Michał (EA)Kocan-Krawczyk Anna (ET)Górka Paweł (ED)Mączka Mariusz (EP)
F206B200B100bA304
F1-L7F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)Programowanie w języku Java (F1) - L15 Laboratorium
Mączka Mariusz (EP)Górka Paweł (ED)
A304B100b
-x- -x- 17:15-17:30
▮17:30-17:45 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- ---
F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
F1-L7
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
-x- -x- ▮17:30-17:45
17:45-18:00 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- ---
F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
F1-L7
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
-x- -x- 17:45-18:00
18:00-18:15 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- ---
F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
F1-L7
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
-x- -x- 18:00-18:15
18:15-18:30 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- ---
F1-L8
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
F1-L7
Elektronika dla informatyków (F1) - L15 Laboratorium, (135 min. bez przerwy), (pierwsze zajęcia pod koniec marca lub na początku kwietnia)
Mączka Mariusz (EP)
A304
-x- -x- 18:15-18:30
18:30-18:45 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- --- --- --- -x- -x- 18:30-18:45
18:45-19:00 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- --- --- --- -x- -x- 18:45-19:00
19:00-19:15 -x- -x-
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
F1-C1
Wychowanie fizyczne cz.2. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA
Naucz 3 (CS)
Basen ROSiR
--- --- --- --- -x- -x- 19:00-19:15
Timetable generated with FET 6.15.0 on 4/18/24 2:31 PM

back to the top

Politechnika Rzeszowska - Wydział Elektrotechniki i Informatyki
F2
Poniedziałek A Poniedziałek B Wtorek A Wtorek B Środa A Środa B Czwartek A Czwartek B Piątek A Piątek B
▮07:00-07:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- ▮07:00-07:15
07:15-07:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:15-07:30
07:30-07:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 07:30-07:45
07:45-08:00 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 07:45-08:00
08:00-08:15 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:00-08:15
08:15-08:30 -x- -x- -x- -x- --- --- -x- -x- -x- -x- 08:15-08:30
08:30-08:45 -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- -x- 08:30-08:45
▮08:45-09:00
F2-L1F2-L4F2-L5F2-L6F2-L7F2-L8
Inżynieria oprogramowania (F2) - P15 ProjektSztuczna inteligencja (F2) - L15 LaboratoriumBazy danych (F2) - P15 ProjektSieci komputerowe I (F2) - L25 LaboratoriumIdeas and computer engineering (F2) - P15 ProjektPodstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Zajdel Roman (EA)Oszust Mariusz (EA)Bolanowski Marek (ES)Strzałka Dominik (ES), Kuraś Paweł (ES)Skrobacz Kacper (EU)
D3bF604A8_9-lab.ASSECOA58c
F2-L1F2-L3F2-L5F2-L6F2-L7
Bazy danych (F2) - P15 ProjektSztuczna inteligencja (F2) - L15 LaboratoriumInżynieria oprogramowania (F2) - P15 ProjektSieci komputerowe I (F2) - L25 LaboratoriumPodstawy telekomunikacji (F2) - L15 Laboratorium
Jędrzejec Bartosz (EA)Zajdel Roman (EA)Oszust Mariusz (EA)Bolanowski Marek (ES)Skrobacz Kacper (EU)
D3bF604A58c
Ideas and computer engineering (F2) - W15 Wykład
Strzałka Dominik (ES)