Institution name: | Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów |
---|
Comments: | Plan zajęć dydaktycznych na semestr zimowy r. ak. 2021/22 na WEiI PRz - studia stacjonarne. |
---|
Table of contents
A61 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | E2 Dorozhovets Mykhaylo (EM) Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
E2 Dorozhovets Mykhaylo (EM) Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
T2 Kolek Andrzej (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. |
T2 Kolek Andrzej (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. |
--- | --- | F2 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład |
F2 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład |
F2 Sobczyński Dariusz (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
F2 Sobczyński Dariusz (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F1 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) |
F1 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład, (25-10-2021, 17-01-2022, 24-01-2022 - Sygnały i systemy) |
T2 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład |
T2 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład |
-x- | -x- | F1 Ziemba Robert (ET) Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) |
F1 Ziemba Robert (ET) Sygnały i systemy (F1) - W30 Wykład, (21-10-2021, 27-01-2022, 31-01-2022 - Wstęp do programowania) |
F2 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład |
F2 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1 Marnik Joanna (EA) Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład |
F1 Marnik Joanna (EA) Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład |
T2 Wyderka Stanisław (EE) Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład |
T2 Wyderka Stanisław (EE) Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład |
T4 Potencki Jerzy (EU) Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład |
T4 Potencki Jerzy (EU) Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład |
T3 Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład |
T3 Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | T1 Potencki Jerzy (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład |
T1 Potencki Jerzy (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład |
F2 Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład |
F2 Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład |
A3 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład |
A3 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | A3S-L1 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - L15 Ćwiczenia, (2 spotkania - daty w USOS), (135 minut bez przerwy) |
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F2 Mączka Mariusz (EP) Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) |
F2 Mączka Mariusz (EP) Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | A3 Kluska Jacek (EA) Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład |
A3 Kluska Jacek (EA) Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B107 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | N4 Brański Adam (ET) Wykład monograficzny (N4) - W30 Wykład |
N4 Brański Adam (ET) Wykład monograficzny (N4) - W30 Wykład |
--- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F3S, F3T Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład |
F3S, F3T Prokop Jan (ED), Górka Paweł (ED) Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład |
T1 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład |
T1 Woźny Artur (ZB) Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (T1) - W15 Wykład |
N4 Baran Krzysztof (EE) Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - W25 Wykład |
N4 Baran Krzysztof (EE) Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - W25 Wykład |
F3 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład |
F3 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład |
E4 Gołębiowski Marek (ET) Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład |
E4 Gołębiowski Marek (ET) Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F3T Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład |
F3T Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład |
E1 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład |
E1 Woźny Artur (ZB) Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (E1) - W15 Wykład |
E1 Jagiełowicz Patrycja (MK) Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
E1 Jagiełowicz Patrycja (MK) Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
F2 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład |
F2 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład |
E4 Węglarski Mariusz (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład |
E4 Węglarski Mariusz (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | F3S, F3T Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład |
F3S, F3T Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład |
M1 Jagiełowicz Patrycja (MK) Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład |
M1 Pacześniak Tomasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - W15 Wykład |
--- | --- | E3/PE Wachta Henryk (EE) Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - W30 Wykład |
E3/PE Wachta Henryk (EE) Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - W30 Wykład |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | F3S, F3T Piętal Michał (ES) Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład |
F3S, F3T Piętal Michał (ES) Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład |
T2 Dorozhovets Mykhaylo (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
T2 Dorozhovets Mykhaylo (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
T4 Hanus Robert (EM) Seminarium dyplomowe w EM (T4) - S15 Seminarium |
T4 Potencki Jerzy (EU) Seminarium dyplomowe w EU (T4) - S15 Seminarium |
E2 Żabiński Tomasz (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład |
E2 Żabiński Tomasz (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | F4 Rodziński Jan (ED) Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS |
F4 Rodziński Jan (ED) Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład, (15:45-17:00)-szczegóły spotkań w USOS |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | F4 Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) |
F4 Śnieżek Marek (EA), Sadolewski Jan (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA), Rak Tomasz (EA), Świder Krzysztof (EA) Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (17:15-19:45), (w tyg. 1-10) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B300 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | M1 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (M1) - W45 Wykład |
M1 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (M1) - W45 Wykład |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | M1 Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) |
M1 Trojnar Mariusz (ET), Nycz Ewelina (ZH) Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1., (Etykieta akademicka (M1) - W10 w tyg. 10-14) |
E1 Trojnar Mariusz (ET) Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. |
E1 Trojnar Mariusz (ET) Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. |
F3A Trybus Leszek (EA) Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład |
F3A Trybus Leszek (EA) Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - W25 Wykład |
T1 Trojnar Mariusz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. |
T1 Trojnar Mariusz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | E2 Homik Wojciech (MK) Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład |
E2 Homik Wojciech (MK) Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład |
T3 Sabat Wiesław (EU) Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład |
T3 Sabat Wiesław (EU) Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład |
T3 Kamuda Kazimierz (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład |
T3 Kamuda Kazimierz (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład |
T2 Kowalczyk Adam (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład |
T2 Kowalczyk Adam (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład |
M1 Trojnar Mariusz (ET) Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. |
M1 Trojnar Mariusz (ET) Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2. |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | T3 Potencki Jerzy (EU) Systemy EDA (T3) - W30 Wykład |
T3 Potencki Jerzy (EU) Systemy EDA (T3) - W30 Wykład |
A2 Trybus Leszek (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład |
A2 Trybus Leszek (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład |
T2 Kowalczyk Adam (EM) Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład |
--- | E1 Trojnar Mariusz (ET) Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. |
E1 Trojnar Mariusz (ET) Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | F1 Moczuk Eugeniusz (ZH) Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Strzałka Dominik w B305) |
--- | E3 Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład |
A4 Trybus Leszek (EA) Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium |
T2 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
T2 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||
14:45-15:00 | --- | F1-C2 Zając Tomasz (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia |
F1-C2 Zając Tomasz (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia |
--- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||
@15:45-16:00 | T1 Trojnar Mariusz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. |
T1 Trojnar Mariusz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. |
E3 Olewiński Bogusław (ZP) Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład |
--- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | T1-C2 Madej Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia |
T1-C2 Madej Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B305 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | E1-C2 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia |
E1-C2 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | E2 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład |
E2 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład |
T3 Gołębiowski Lesław (ET) Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład |
T3 Gołębiowski Lesław (ET) Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład |
T2 Kolek Andrzej (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. |
T2 Kolek Andrzej (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | E1 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (E1) - W45 Wykład |
E1 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (E1) - W45 Wykład |
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | E3 Wyderka Stanisław (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład |
E3 Wyderka Stanisław (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład |
--- | --- | F3T Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) |
F3T Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład, (oraz 24 stycznia 2022 r. w godz. 12:15-13:45 w sali B300, zamiast 20 stycznia) |
E2 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - W30 Wykład |
E2 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - W30 Wykład |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | E1-C1 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia |
E1-C1 Szynal-Liana Anetta (FM) Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia |
E1 Świder Krzysztof (EA) Informatyka I (E1) - W30 Wykład |
E1 Świder Krzysztof (EA) Informatyka I (E1) - W30 Wykład |
T1-C1 Trojnar Mariusz (ET) Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia |
T1-C2 Trojnar Mariusz (ET) Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia |
A1-C1 Dudek Szymon (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia |
A1-C1 Dudek Szymon (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | Strzałka Dominik (ES) Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - W15 Wykład, (Moczuk Eugeniusz w B300) |
Kuraś Paweł (ES) Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Polakiewicz Artur w A112) |
T3 Sołtys Andrzej ks. (ZH) Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład |
T3 Sołtys Andrzej ks. (ZH) Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład |
E1-C1 Trojnar Mariusz (ET) Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1_) - C8 Ćwiczenia |
E1-C2 Trojnar Mariusz (ET) Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1_) - C8 Ćwiczenia |
E3 Plewako Jolanta (EE) Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład |
E3 Plewako Jolanta (EE) Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | Kuraś Paweł (ES) Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Polakiewicz Artur w A112) |
T3 Mazurkiewicz Adam (ED) MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład |
T3 Mazurkiewicz Adam (ED) MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład |
F3A Śnieżek Marek (EA) Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład |
F3A Śnieżek Marek (EA) Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
V18 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | E3 Rodziński Jan (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) |
E3 Rodziński Jan (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-5) |
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F1 Stec Artur (ZE) Ekonomia (F1) - W15 Wykład |
F1 Salach Mateusz (ES) Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C3) |
F1 Zając Tomasz (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład |
F1 Zając Tomasz (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład |
-x- | -x- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | F1-C5 Wędrychowicz Stanisław (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. |
F1-C5 Wędrychowicz Stanisław (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. |
F1 Woźny Artur (ZB) Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (F1) - W15 Wykład |
F1 Sołtys Andrzej ks. (ZH) Etyka (F1) - W15 Wykład |
-x- | -x- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | A4 Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład |
A4 Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - W25 Wykład |
F1-C3 Rzepka Beata (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
F1-C3 Rzepka Beata (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
A3 Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład |
A3 Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - W30 Wykład |
-x- | -x- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | A4 Trybus Bartosz (EA) Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład |
A4 Trybus Bartosz (EA) Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - W25 Wykład |
-x- | -x- | T1 Wędrychowicz Stanisław (FM) Matematyka I (T1) - W45 Wykład |
T1 Wędrychowicz Stanisław (FM) Matematyka I (T1) - W45 Wykład |
T3 Ostasz Grzegorz (ZH) Moduł humanistyczny I - Historia (T3) - W15 Wykład |
T3 Rejman Krzysztof (ZH) Moduł humanistyczny II - Socjologia (T3) - W15 Wykład |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | A4 Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
A4 Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
FS1 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład |
FS1 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||
16:30-16:45 | T1-C2 Wędrychowicz Stanisław (FM) Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C2 Wędrychowicz Stanisław (FM) Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | FS1-L8 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L7 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A111 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T4S, T4U Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład |
T4S, T4U Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład |
@07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | T1-DU Klepacki Dariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) |
T1-DU Klepacki Dariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) |
T4U Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU) Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - W30 Wykład, (oraz D. Klepacki) |
T4U Sabat Wiesław (EU), Kamuda Kazimierz (EU), Węglarski Mariusz (EU) Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - W30 Wykład, (oraz D. Klepacki) |
E4/D Kolek Andrzej (EP) Seminarium dyplomowe w EP (E4) - S15 Seminarium, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel) |
E4/D Kolek Andrzej (EP) Seminarium dyplomowe w EP (E4) - S15 Seminarium, (tylko 8 spotkań), (terminy ustala nauczyciel) |
A4 Habrat Witold (MO) Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład |
A4 Habrat Witold (MO) Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - W25 Wykład |
T4U Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład |
T4U Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | A1 Szlachta Anna (EM) Metrologia (A1) - W30 Wykład |
A1 Szlachta Anna (EM) Metrologia (A1) - W30 Wykład |
A4 Leniowski Ryszard (EA) Seminarium dyplomowe w EA (A4) - S15 Seminarium |
T4T Skoczylas Mariusz (EU) Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - W15 Wykład |
T1-C3 Walczyk Mariola (FM) Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C3 Walczyk Mariola (FM) Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia |
F3A Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład |
F3A Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | T1-C3 Kossowski Tomasz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C3 Kossowski Tomasz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia |
F1S-DU Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład, (oraz Karnas Grzegorz) |
F1S-DU Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład, (oraz Karnas Grzegorz) |
F1-C1 Walczyk Mariola (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. |
F1-C1 Walczyk Mariola (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 1. |
F2-C1 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C2 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia |
E1/O-DU Binkowski Tomasz (EE) Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład |
E1/O-DU Binkowski Tomasz (EE) Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | T1-DU Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład |
T1-DU Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład |
A3 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład |
A3 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - W30 Wykład |
F1-C4 Walczyk Mariola (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
F1-C4 Walczyk Mariola (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | A1-DU Świder Krzysztof (EA) Inżynieria oprogramowania (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
A1-DU Świder Krzysztof (EA) Inżynieria oprogramowania (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
A3 Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład |
A3 Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3S) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | F4 Rak Tomasz (EA) Seminarium dyplomowe w EA (F4) - S15 Seminarium |
--- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A112 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1S-DU Paszkiewicz Andrzej (ES) Zarządzanie ruchem w sieci (F1S-DU) - W20 Wykład |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | F1S-DU Bolanowski Marek (ES), Wroński Michał (ES) Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - W15 Wykład |
E4/PE Binkowski Tomasz (EE) Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład |
E4/PE Binkowski Tomasz (EE) Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład |
A2 Leniowski Ryszard (EA) Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład |
A2 Leniowski Ryszard (EA) Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład |
--- | --- | E1/O-DU Prokop Jan (ED) Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład |
E1/O-DU Prokop Jan (ED) Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład |
@08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | T1-DU-C1 Wisz Bogusław (EU) Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia |
T1-DU-C1 Wisz Bogusław (EU) Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia |
E2 Plewako Jolanta (EE) Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład |
E2 Plewako Jolanta (EE) Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład |
A2 Binkowski Tomasz (EE) Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład |
A2 Binkowski Tomasz (EE) Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład |
T1-DU Błąd Grzegorz (EU) Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład |
T1-DU Błąd Grzegorz (EU) Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | E2-C1 Homik Wojciech (MK) Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia |
E2-C2 Homik Wojciech (MK) Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia |
F3A Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład |
F3A Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład |
E1/PE-DU Korkosz Mariusz (ED) Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
E1/PE-DU Korkosz Mariusz (ED) Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
E2 Gołębiowski Marek (ET) Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład |
E2 Gołębiowski Marek (ET) Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład |
F1-C1 Żyła Gaweł (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia |
F1-C2 Żyła Gaweł (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | F4T Kolek Andrzej (EP) Seminarium dyplomowe w EP (F4) - S15 Seminarium |
F1 Polakiewicz Artur (ZH) Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C1), (Kuraś Paweł w B305) |
--- | --- | F1A-DU Kamuda Kazimierz (EU) Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład |
F1A-DU Kamuda Kazimierz (EU) Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład |
T4 Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
T4 Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
E1-C1 Żyła Gaweł (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1_) - C8 Ćwiczenia |
E1-C2 Żyła Gaweł (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1_) - C8 Ćwiczenia |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | Kluska Jacek (EA) Nowoczesne techniki informatyczne - Szkoła Doktorska Wykład, Projekt |
Kluska Jacek (EA) Nowoczesne techniki informatyczne - Szkoła Doktorska Wykład, Projekt |
15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | 15:15-15:30 | ||||||||||
15:30-15:45 | 15:30-15:45 | ||||||||||
@15:45-16:00 | --- | F1 Polakiewicz Artur (ZH) Historia idei i odkryć naukowych albo Społeczeństwo informacyjne (F1) - C15 Ćwiczenia, (grupa C2), (Kuraś Paweł w B305) |
E4/D Korkosz Mariusz (ED) Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - W30 Wykład |
E4/D Korkosz Mariusz (ED) Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - W30 Wykład |
F1-C1 Walczyk Mariola (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 2. |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | F1A-DU Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład |
F1A-DU Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A113 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | A2 Bogusz Piotr (ED) Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład |
A2 Świder Zbigniew (EA) Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład |
M1 Woźny Artur (ZB) Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (M1) - W15 Wykład |
M1 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (M1) - W15 Wykład |
F2-C3 Mączka Mariusz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C4 Mączka Mariusz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia |
E3/PE Wachta Henryk (EE) Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - W30 Wykład |
E3/PE Wachta Henryk (EE) Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - W30 Wykład |
E1/PE-DU Wysocki Marian (EA) Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
E1/PE-DU Wysocki Marian (EA) Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | A2-C1 Leniowski Ryszard (EA) Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia |
A2-C1 Leniowski Ryszard (EA) Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia |
A1 Woźny Artur (ZB) Bezpieczeństwo pracy i ergonomia (A1) - W15 Wykład |
A1 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład |
A1-DU Strojny Jacek (ZB) Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
A1-DU Strojny Jacek (ZB) Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
T1-C1 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C1 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia |
E1/PE-DU Wyderka Stanisław (EE) Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
E1/PE-DU Wyderka Stanisław (EE) Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | A2-C1 Świder Zbigniew (EA) Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia |
A2-C1 Świder Zbigniew (EA) Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia |
T1-DU Pondel Ewa (ZP) Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład |
T1-DU Pondel Ewa (ZP) Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład |
T2-C2 Ciura Łukasz (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia |
T2-C2 Ciura Łukasz (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia |
T1-C2 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C2 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia |
F2-C4 Ptak Piotr (EP) Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C3 Ptak Piotr (EP) Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | A3 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład |
A3 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - W25 Wykład |
T1-DU Skoczylas Mariusz (EU) Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład |
T1-DU Skoczylas Mariusz (EU) Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład |
T2-C1 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia |
F2-L7 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | A3 Trybus Bartosz (EA) Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład |
A3 Trybus Bartosz (EA) Przemysłowe bazy danych (A3S) - W30 Wykład |
T1-DU Wysocki Marian (EA) Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - W30 Wykład |
T1-DU Wysocki Marian (EA) Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A214 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | F1S-DU Dymora Paweł (ES) Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - W20 Wykład |
F1S-DU Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład |
--- | --- | F1-C3 Zając Tomasz (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia |
F1-C3 Zając Tomasz (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | BN2 Szlachta Anna (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład |
BN2 Szlachta Anna (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład |
F1S-DU Lal Kazimierz (EA) Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) |
F1S-DU Lal Kazimierz (EA) Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | BN2 Płoszyńska Jadwiga (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład |
BN2 Płoszyńska Jadwiga (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład |
M1 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka I (M1) - W30 Wykład |
M1 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka I (M1) - W30 Wykład |
T4 Kurzępa Elżbieta (ZP) Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
T4 Kurzępa Elżbieta (ZP) Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
M1-C2 Pacześniak Tomasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, ((7 i 14)-10-2021 - Teoria obwodów I) |
M1-C2 Pacześniak Tomasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, ((7 i 14)-10-2021 - Teoria obwodów I) |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | A1 Samolej Sławomir (EA) Informatyka (A1) - W45 Wykład |
A1 Samolej Sławomir (EA) Informatyka (A1) - W45 Wykład |
T1-C3 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C3 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia |
F1S-DU Kusy Maciej (EP) Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - W30 Wykład |
F1S-DU Kusy Maciej (EP) Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - W30 Wykład |
F1-C4 Dubiel Łukasz (FF) Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia |
F1-C3 Dubiel Łukasz (FF) Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia |
F2-C3 Suliga Mateusz (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C4 Suliga Mateusz (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | A1 Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) |
A1 Samolej Sławomir (EA), Kosior Elżbieta (ZP) Informatyka (A1) - W45 Wykład, (w tyg. 1-8), (Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 - Elżbieta Kosior - w tyg. 8-15) |
E1-DU Klepacki Dariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) |
E1-DU Klepacki Dariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) |
F3A Marnik Joanna (EA) Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład |
F3A Marnik Joanna (EA) Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład |
F1-C1 Szczepański Tomasz (FF) Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia |
F1-C2 Szczepański Tomasz (FF) Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A312 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | A3S-L2 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - L15 Ćwiczenia, (2 spotkania - daty w USOS) |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | --- | --- | A1 Prendecki Krzysztof (ZH) Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład |
A1 Prendecki Krzysztof (ZH) Moduł humanistyczny I - Socjologia (A1) - W30 Wykład |
A1-C2 Dudek Szymon (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia |
A1-C2 Dudek Szymon (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia |
A1 Stagraczyński Ryszard (FF) Fizyka (A1) - W30 Wykład |
A1 Stagraczyński Ryszard (FF) Fizyka (A1) - W30 Wykład |
--- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | E3/PE Binkowski Tomasz (EE) Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - W30 Wykład |
E3/PE Binkowski Tomasz (EE) Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - W30 Wykład |
F3A Górka Paweł (ED) Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład |
F3A Górka Paweł (ED) Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład |
F2-C1 Ptak Piotr (EP) Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C2 Ptak Piotr (EP) Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia |
A2 Ptak Piotr (EP) Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład |
A2 Ptak Piotr (EP) Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład |
T2-C1 Ciura Łukasz (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia |
T2-C1 Ciura Łukasz (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | M1-C2 Bednarz Paweł (FM) Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia |
M1-C2 Bednarz Paweł (FM) Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia |
A1 Dudek Szymon (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład |
A1 Dudek Szymon (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład |
A4 Lal Kazimierz (EA) Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład |
A4S-L3 Lal Kazimierz (EA) Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium |
T4U Ciura Łukasz (EP) Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład |
T4U Ciura Łukasz (EP) Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład |
T2-C3 Ciura Łukasz (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia |
T2-C3 Ciura Łukasz (EP) Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | E2-C1 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia |
E2-C2 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia |
A1-C1, A1-C2 Dudek Szymon (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia |
A1-C1, A1-C2 Dudek Szymon (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1_) - C20 Ćwiczenia |
A4S-L2 Lal Kazimierz (EA) Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium |
A4S-L1 Lal Kazimierz (EA) Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - L15 Laboratorium |
F1-C5 Madej Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
F1-C5 Madej Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | T2-C2 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia |
--- | F1-C2 Madej Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
F1-C2 Madej Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
--- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A313 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | E1-C1 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia |
E1-C1 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | F1-C4 Walczyk Mariola (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia |
F1-C4 Walczyk Mariola (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | T1-DU Kuryło Kazimierz (EU) Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład |
T1-DU Kuryło Kazimierz (EU) Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład |
T2-C3 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia |
T2-C3 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia |
M1-C1 Fal Jacek (FF) Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia |
M1-C2 Fal Jacek (FF) Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia |
@08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F1-DU Piętal Michał (ES) Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) |
F1-DU Piętal Michał (ES) Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) |
T1-DU Kuryło Kazimierz (EU) Zarządzanie jakością (T1-DU) - W15 Wykład |
E1/PE-DU Kuryło Kazimierz (EU) Zarządzanie jakością (E1/PE-DU) - W15 Wykład |
F2-C2 Suliga Mateusz (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C1 Suliga Mateusz (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia |
A4 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład |
A4 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - W30 Wykład |
F1-C3 Fal Jacek (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia |
F1-C4 Fal Jacek (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | T1-C1 Wędrychowicz Stanisław (FM) Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C1 Wędrychowicz Stanisław (FM) Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia |
F3T Drałus Grzegorz (ET) Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład |
F3T Drałus Grzegorz (ET) Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - W25 Wykład |
T2-C1 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia |
T2-C1 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia |
A4S-L1, A4S-L2 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - C15 Ćwiczenia |
A4S-L3 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - C15 Ćwiczenia |
M1-C2 Fal Jacek (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1_) - C8 Ćwiczenia |
M1-C1 Fal Jacek (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1_) - C8 Ćwiczenia |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | --- | F4S Strzałka Dominik (ES) Seminarium dyplomowe w ES (F4) - S15 Seminarium |
--- | A1-DU Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1P-DU) - W15 Wykład |
T2-C2 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia |
T2-C2 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia |
T1-DU-C1 Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - C15 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B303 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | A3S-L3 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - L15 Ćwiczenia, (135 minut bez przerwy), (2 spotkania - daty w USOS) |
--- | --- | N4 Woźniak Marian (ZO) Prowadzenie działalności na rynku (N4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
N4 Woźniak Marian (ZO) Prowadzenie działalności na rynku (N4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||
@08:45-09:00 | F4T Posiewała Witold (ET) Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład |
F4T Posiewała Witold (ET) Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład |
BN3 Masłowski Grzegorz (ET) Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład |
BN3 Masłowski Grzegorz (ET) Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład |
T1-C3 Trojnar Mariusz (ET) Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1_) - C8 Ćwiczenia |
E1/O-DU Gołębiowski Lesław (ET) Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład |
E1/O-DU Gołębiowski Lesław (ET) Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład |
@08:45-09:00 | |||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | --- | N4-C1 Woźniak Marian (ZO) Prowadzenie działalności na rynku (N4) - C30 Ćwiczenia, (w tyg. 1-10) |
N4-C1 Woźniak Marian (ZO) Prowadzenie działalności na rynku (N4) - C30 Ćwiczenia, (w tyg. 1-10) |
09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | E1/O-DU Masłowski Grzegorz (ET) Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład |
E1/O-DU Masłowski Grzegorz (ET) Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład |
T1-C1 Kossowski Tomasz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C1 Kossowski Tomasz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C1 Stagraczyński Ryszard (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia |
T1-C2 Stagraczyński Ryszard (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia |
E1/O-DU Łatka Małgorzata (EE) Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład |
E1/O-DU Łatka Małgorzata (EE) Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | E2-C2 Ziemba Robert (ET) Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia |
E2-C1 Ziemba Robert (ET) Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia |
T1-C2 Kossowski Tomasz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C2 Kossowski Tomasz (ET) Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia |
E3/EN Bogusz Piotr (ED) Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład |
E3/EN Bogusz Piotr (ED) Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład |
F1-C3 Kossowski Tomasz (ET) Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia |
F1-C4 Kossowski Tomasz (ET) Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia |
N4 Sobczyński Dariusz (EE) Seminarium dyplomowe w EE (N4) - S20 Seminarium |
N4 Sobczyński Dariusz (EE) Seminarium dyplomowe w EE (N4) - S20 Seminarium |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | T4T Kamuda Kazimierz (EU) Uregulowania prawne w telekomunikacji (T4T) - W15 Wykład |
--- | F4A Posiewała Witold (ET) Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład |
F4A Posiewała Witold (ET) Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład |
E3/EN Wachta Henryk (EE) Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład |
E3/EN Wachta Henryk (EE) Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | A1 Stagraczyński Ryszard (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1_) - C10 Ćwiczenia |
--- | --- | M1-C1 Trojnar Mariusz (ET) Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1_) - C8 Ćwiczenia |
M1-C2 Trojnar Mariusz (ET) Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1_) - C8 Ćwiczenia |
--- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B304 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | E1/PE-DU Masłowski Grzegorz (ET) Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
E1/PE-DU Masłowski Grzegorz (ET) Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
N4 Mazurkiewicz Adam (ED) Technologie internetowe (N4) - W30 Wykład |
N4 Mazurkiewicz Adam (ED) Technologie internetowe (N4) - W30 Wykład |
--- | E3/EN Beňa Lúbomir (EE) Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | M1-C2 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia, ((11 i 18)-10-2021 - Chemiczne źródła energii) |
M1-C2 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia, ((11 i 18)-10-2021 - Chemiczne źródła energii) |
E1/PE-DU Wachta Henryk (EE) Modelowanie cyfrowe układów świetlno-optycznych - p.w. (E1/PE-DU) - W15 Wykład |
T1-DU Kowalczyk Adam (EM) Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - W15 Wykład |
M1-C1 Pacześniak Tomasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia |
M1-C1 Pacześniak Tomasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia |
E2-C1 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia |
E2-C2 Pawłowski Stanisław (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia |
E1/O-DU Gołębiowski Marek (ET) Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia |
E1/O-DU Beňa Lúbomir (EE) Niekonwencjonalne źródła energii (E1/O-DU) - W15 Wykład |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | M1-C1 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia |
M1-C1 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia |
E1/PE-DU Prokop Jan (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
E1/PE-DU Prokop Jan (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - W30 Wykład |
E1-C1 Szczepański Tomasz (FF) Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia |
E1-C2 Szczepański Tomasz (FF) Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia |
F3A Wysocki Marian (EA) Zarządzanie projektami (F3A) - W15 Wykład |
A2-C1 Ptak Piotr (EP) Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia |
--- | E3/EN Beňa Lúbomir (EE) Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | 12:30-12:45 | |||||||||
12:45-13:00 | --- | 12:45-13:00 | |||||||||
13:00-13:15 | --- | 13:00-13:15 | |||||||||
13:15-13:30 | --- | 13:15-13:30 | |||||||||
13:30-13:45 | --- | 13:30-13:45 | |||||||||
13:45-14:00 | --- | 13:45-14:00 | |||||||||
@14:00-14:15 | E3/PE Rodziński Jan (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia |
E3/EN Rodziński Jan (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - C15 Ćwiczenia |
F1A-DU Grabowski Franciszek (ES) Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład |
F1A-DU Grabowski Franciszek (ES) Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład |
E1/PE-DU Łatka Małgorzata (EE) Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1/PE-DU) - W15 Wykład |
E1/PE-DU Kapuściński Tomasz (EA) Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - C15 Ćwiczenia |
E4/PE Łatka Małgorzata (EE) Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład |
E4/PE Łatka Małgorzata (EE) Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | F1A-DU Rak Tomasz (EA) Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład |
F1A-DU Rak Tomasz (EA) Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład |
--- | E4 Buczek Kazimierz (EE) Seminarium dyplomowe w EE (E4) - S15 Seminarium |
--- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | F1-DU Gamracki Mariusz (ET) Seminarium dyplomowe w ET (F1-DU) - S15 Seminarium |
F1-DU Kapuściński Tomasz (EA) Seminarium dyplomowe w EA (F1-DU) - S15 Seminarium |
--- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F202 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | A1-DU Trybus Leszek (EA) Teoria sterowania (A1P-DU) - W30 Wykład |
A1-DU Trybus Leszek (EA) Teoria sterowania (A1P-DU) - W30 Wykład |
E1-C2 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia |
E1-C2 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia |
F1-C2 Kossowski Tomasz (ET) Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia |
F1-C1 Kossowski Tomasz (ET) Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia |
FS1-L4 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L3 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | A1-DU-L1 Inglot Magdalena (ZB) Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1P-DU) - P15 Projekt |
A1-DU Warchoł Dawid (EA) Seminarium dyplomowe w EA (A1-DU) - S10 Seminarium |
A1-DU Trybus Leszek (EA), Bednarek Marcin (EA), Stec Andrzej (EA), Żabiński Tomasz (EA) Systemy informatyki przemysłowej (A1P-DU) - W15 Wykład |
A1-DU Bednarek Marcin (EA), Żabiński Tomasz (EA) Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1P-DU) - W15 Wykład |
Seminarium KIiA=EA |
Seminarium KIiA=EA |
A1-C1 Stagraczyński Ryszard (FF) Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia |
A1-C1 Stagraczyński Ryszard (FF) Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia |
FS1-L2 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L1 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | A1-DU Stadnicka Dorota (KO) Inżynieria produkcji (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
A1-DU Stadnicka Dorota (KO) Inżynieria produkcji (A1P-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) |
F1A-DU Sadolewski Jan (EA) Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład |
F1A-DU Sadolewski Jan (EA) Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład |
F1-C5 Stagraczyński Ryszard (FF) Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia |
F1-C5 Kossowski Tomasz (ET) Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia |
A1-C2 Stagraczyński Ryszard (FF) Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia |
A1-C2 Stagraczyński Ryszard (FF) Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia |
Czułno Łukasz (CJ) Międzywydziałowa grupa językowa - j. niemiecki - C30 Ćwiczenia |
Czułno Łukasz (CJ) Międzywydziałowa grupa językowa - j. niemiecki - C30 Ćwiczenia |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | A1-DU-L1 Stadnicka Dorota (KO) Inżynieria produkcji (A1P-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8) |
A1-DU-L1 Stadnicka Dorota (KO) Inżynieria produkcji (A1P-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8) |
T1-C3 Dubiel Łukasz (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1_) - C8 Ćwiczenia |
F1-C5 Dubiel Łukasz (FF) Przedmiot dodatkowy: Fizyka (F1_) - C10 Ćwiczenia |
E4/D Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC (E4D) - W30 Wykład |
E4/D Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC (E4D) - W30 Wykład |
F2-C1 Gerka Alicja (ES) Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C2 Gerka Alicja (ES) Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | T1-C3 Walczyk Mariola (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia |
T1-C3 Walczyk Mariola (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia |
E1-L2 Bachórz Olga (EA) Informatyka I (E1) - P15 Projekt |
--- | --- | FS1-L5 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
--- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F402 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1-C2 Bednarz Paweł (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (M1_) - C14 Ćwiczenia |
M1-C1 Michalski Adrian (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (M1_) - C14 Ćwiczenia |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | F4T-L4 Strzałka Dominik (ES) Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt |
F4T-L4 Strzałka Dominik (ES) Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt |
--- | E3/EN Leśko Marcin (EE) Techniki oświetlania (E3/EN) - C15 Ćwiczenia |
-x- | -x- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | M1-C1 Michalski Adrian (FM) Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia |
M1-C1 Michalski Adrian (FM) Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | FIP2-L3 Mazurek Mirosław (ES) Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - P15 Projekt, (w F305) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | FIP2-L1 Mazurek Mirosław (ES) Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - P15 Projekt, (w F305) |
FIP2-L2 Mazurek Mirosław (ES) Struktury danych w medycynie (FIP0-DI sem. 3.) - P15 Projekt, (w F305) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F203 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | FS2-L6 Dymora Paweł (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) |
FS2-L2 Dymora Paweł (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) |
--- | --- | --- | --- | --- | E1-L1 Czmil Sylwester (EA) Informatyka I (E1) - P15 Projekt |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | --- | --- | F1A-DU-L2 Grabowski Franciszek (ES) Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - P20 Projekt |
F1A-DU-L1 Grabowski Franciszek (ES) Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - P20 Projekt |
--- | --- | E1-L4 Stawarz Paweł (EA) Informatyka I (E1) - P15 Projekt |
E1-L3 Kalandyk Dawid (EA) Informatyka I (E1) - P15 Projekt |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | FS3-L3 Mazurek Mirosław (ES) Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) |
FS3-L3 Mazurek Mirosław (ES) Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) |
FS3-L1 Nycz Mariusz (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
FS3-L2 Nycz Mariusz (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | FS3-L4 Dymora Paweł (ES) Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F304) |
FS2-L1 Dymora Paweł (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F304) |
--- | --- | --- | FS3-L1 Mazurek Mirosław (ES) Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt, (w F305) |
FS3-L3 Nycz Mariusz (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
FS3-L4 Nycz Mariusz (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | T2-L1 Leśko Marcin (EE) Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | T2-L3 Leśko Marcin (EE) Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium |
T2-L4 Leśko Marcin (EE) Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | E2-L3 Baran Krzysztof (EE) Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L1 Baran Krzysztof (EE) Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | E2-L4 Baran Krzysztof (EE) Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L2 Baran Krzysztof (EE) Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium |
T2-L5 Leśko Marcin (EE) Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium |
T2-L2 Leśko Marcin (EE) Inżynieria materiałowa (T2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A208 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | A1-L1 Szlachta Anna (EM) Metrologia (A1) - L45 Laboratorium |
A1-L1 Szlachta Anna (EM) Metrologia (A1) - L45 Laboratorium |
--- | --- | A1-L2 Wilk Grzegorz (EM) Metrologia (A1) - L45 Laboratorium |
A1-L2 Wilk Grzegorz (EM) Metrologia (A1) - L45 Laboratorium |
08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | T2-L3 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L3 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
--- | T4S-L1 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||
@10:30-10:45 | T2-L1 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L1 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
BN2-L1 Szlachta Anna (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
BN2-L1 Szlachta Anna (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | A1-L3 Wilk Grzegorz (EM) Metrologia (A1) - L45 Laboratorium |
A1-L3 Wilk Grzegorz (EM) Metrologia (A1) - L45 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | T2-L4 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L4 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
BN2-L2 Kubiszyn Piotr (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
BN2-L2 Kubiszyn Piotr (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
T2-L5 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L5 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | T2-L2 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L2 Kubiszyn Piotr (EM) Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - L30 Laboratorium |
BN2-L3 Kubiszyn Piotr (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
BN2-L3 Kubiszyn Piotr (EM) Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A209 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | T2-L1 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L1 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
T4S-L1 Dorozhovets Mykhaylo (EM) Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - L15 Laboratorium |
--- | T2-L4 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L4 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | T2-L2 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L2 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | T2-L5 Nizioł Magdalena (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L5 Nizioł Magdalena (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | T2-L3 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
T2-L3 Chorzępa Rafał (EM) Miernictwo elektroniczne (T2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | T4S-L1 Tabisz Roman (EM) Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A211 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | E1/O-DU Wojturski Jakub (EM) Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce (E1/O-DU) - W15 Wykład |
E1/O-DU-L1 Wojturski Jakub (EM) Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce (E1/O-DU) - L15 Laboratorium |
E2-L4 Wilk Grzegorz (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
E2-L4 Wilk Grzegorz (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | T4S-L1 Wojturski Jakub (EM) Miernictwo przemysłowe - p.w. (T4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | E2-L2 Chorzępa Rafał (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
E2-L2 Chorzępa Rafał (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
E2-L1 Chorzępa Rafał (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
E2-L1 Chorzępa Rafał (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | E2-L3 Chorzępa Rafał (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
E2-L3 Chorzępa Rafał (EM) Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A212 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | T4S Wojturski Jakub (EM) Miernictwo przemysłowe - p.w. (T4S) - W30 Wykład |
T4S Wojturski Jakub (EM) Miernictwo przemysłowe - p.w. (T4S) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | T1-DU-L1 Kowalczyk Adam (EM) Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - P15 Projekt |
T1-DU-L2 Kowalczyk Adam (EM) Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - P15 Projekt |
FIP3-L1 Wilk Barbara (EM) Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FIP3-L2 Wilk Barbara (EM) Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | T2-L3 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium |
T2-L4 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium |
T4S Dorozhovets Mykhaylo (EM) Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład |
T4S Dorozhovets Mykhaylo (EM) Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład |
T2-C3 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia |
T2-L5 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium |
T4S Tabisz Roman (EM) Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład |
T4S Tabisz Roman (EM) Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład |
FIP3-L3 Wilk Barbara (EM) Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FIP3-L4 Wilk Barbara (EM) Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | T2-L1 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium |
T2-L2 Augustyn Małgorzata (EM) Metody probabilistyczne (T2) - L15 Laboratorium |
T4S Wilk Barbara (EM) Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - W15 Wykład |
T4S-L1 Wilk Barbara (EM) Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | T1-DU-L1 Hanus Robert (EM) Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - L15 Laboratorium |
T1-DU-L2 Hanus Robert (EM) Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | T4S Dorozhovets Mykhaylo (EM) Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład |
T4S Dorozhovets Mykhaylo (EM) Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A300 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | F2-L4 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L3 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | F2-L6 Mączka Mariusz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L5 Mączka Mariusz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium |
--- | F2-L7 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium |
FS3-L4 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
FS3-L4 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | --- | --- | F2-L2 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L1 Hałdaś Grzegorz (EP) Programowanie w języku C++ (F2) - L15 Laboratorium |
F4S-L3 Hałdaś Grzegorz (EP) Projekt/Pracownia problemowa w EP (F4) - P30 Projekt, (w A302) |
F4S-L3 Hałdaś Grzegorz (EP) Projekt/Pracownia problemowa w EP (F4) - P30 Projekt, (w A302) |
FS3-L3 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
FS3-L3 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F1S-DU-L1 Kusy Maciej (EP) Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium |
F1S-DU-L1 Kusy Maciej (EP) Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium |
FS3-L1 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
FS3-L1 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | FS3-L2 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
FS3-L2 Kusy Maciej (EP) Sztuczna inteligencja (FS0-DI sem. 5.) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A301 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | A2-L1 Ptak Piotr (EP) Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4-13) |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | A2-L2 Ptak Piotr (EP) Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 4-13) |
--- | --- | @14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A304 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | F2-L6 Mączka Mariusz (EP) Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
F2-L5 Mączka Mariusz (EP) Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | E2-L2 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | A3S-L3 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (3 spotkania - daty w USOS) |
T4U-L1 Ciura Łukasz (EP) Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
T4U-L1 Ciura Łukasz (EP) Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
--- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | F2-L3 Ptak Piotr (EP) Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
F2-L4 Ptak Piotr (EP) Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
--- | --- | --- | @10:30-10:45 | |||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | F2-L7 Ptak Piotr (EP) Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
--- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | --- | E2-L4 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L3 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium |
--- | A3S-L2 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (3 spotkania - daty w USOS) |
--- | --- | @12:15-12:30 | |||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
@14:00-14:15 | F2-L1 Mączka Mariusz (EP) Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
F2-L2 Mączka Mariusz (EP) Podstawy elektroniki (F2) - L15 Laboratorium, (od 4. tygodnia) |
--- | --- | --- | E2-L1 Ptak Piotr (EP) Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | @14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | A3S-L1 Sobaszek Mirosław (EP) Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (3 spotkania - daty w USOS) |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A308 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | T2-L2 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
T2-L2 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T2-L3 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
T2-L3 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | T2-L5 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
T2-L5 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T2-L1 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
T2-L1 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | T2-L4 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
T2-L4 Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) Elementy elektroniczne II (T2) - L30 Laboratorium, (135 minut bez przerwy), (w tyg. 4-13) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A50 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | T3-L4 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
T3-L4 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | E4P-L1 Pyt Patryk (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
E4P-L1 Pyt Patryk (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | E1/PE-DU-L2 Węglarski Mariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt |
E1/PE-DU-L2 Węglarski Mariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt |
F1A-DU-L1 Kamuda Kazimierz (EU) Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - P15 Projekt |
F1A-DU-L2 Kamuda Kazimierz (EU) Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - P15 Projekt |
--- | --- | E4P-L2 Pyt Patryk (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
E4P-L2 Pyt Patryk (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | T4T-L2 Kamuda Kazimierz (EU) Telefonia komórkowa (T4T) - L15 Laboratorium |
T4T-L1 Kamuda Kazimierz (EU) Telefonia komórkowa (T4T) - L15 Laboratorium |
T4T-L1 Kamuda Kazimierz (EU) Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - L15 Laboratorium |
T4T-L2 Kamuda Kazimierz (EU) Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - L15 Laboratorium |
F1A-DU-L2 Kamuda Kazimierz (EU) Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - L15 Laboratorium |
F1A-DU-L1 Kamuda Kazimierz (EU) Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - L15 Laboratorium |
E4D-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
E4D-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | T3-L2 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
T3-L2 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | E4D-L2 Skoczylas Mariusz (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
E4D-L2 Skoczylas Mariusz (EU) Technika mikroprocesorowa (E4) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | T3-L3 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
T3-L3 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | T4U-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Urządzenia elektroniki motoryzacyjnej - p.w. (T4U) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | T3-L1 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
T3-L1 Pyt Patryk (EU) Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A51 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | T4T-L2 Skoczylas Mariusz (EU) Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - L15 Laboratorium |
--- | T3-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt |
T3-L2 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | T4T-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - L15 Laboratorium |
T4T-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | T4T-L2 Skoczylas Mariusz (EU) Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | T3-L3 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt |
T3-L4 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | T1-DU-L2 Skoczylas Mariusz (EU) Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | T1-DU-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A52_53 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | T1-DU-L2 Błąd Grzegorz (EU) Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - L15 Laboratorium |
T1-DU-L1 Błąd Grzegorz (EU) Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A58C | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A59-lab.G2A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | F4S Dymora Paweł (ES), Salach Mateusz (ES), Kowal Bartosz (ES) Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - W25 Wykład |
F4S Dymora Paweł (ES), Salach Mateusz (ES), Kowal Bartosz (ES) Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - W25 Wykład |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | F4S-L3 Dymora Paweł (ES) Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - P15 Projekt |
F4S-L3 Salach Mateusz (ES) Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A69 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T3-L4 Sabat Wiesław (EU) Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L3 Sabat Wiesław (EU) Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T3-L1 Sabat Wiesław (EU) Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L2 Sabat Wiesław (EU) Technika b.w.cz. (T3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | F1S-DU-L1 Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium |
F1S-DU-L1 Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | T1-DU-L1 Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | T1-DU-L2 Sabat Wiesław (EU) Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A74 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T4U-L1 Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - L15 Laboratorium |
T4U-L1 Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - P15 Projekt |
--- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | T4T-L1 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - L15 Laboratorium |
T4T-L1 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - P15 Projekt |
T4T Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład |
T4T Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład |
Seminarium ZSEiT=EU |
Seminarium ZSEiT=EU |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | T4T-L2 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - L15 Laboratorium |
T4T-L2 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - P15 Projekt |
T4U-L1 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - L15 Laboratorium |
T4U-L1 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - P15 Projekt |
--- | --- | T4T Kamuda Kazimierz (EU) Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład |
T4T Kamuda Kazimierz (EU) Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | T4S-L1 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - L15 Laboratorium |
T4S-L1 Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | T4T Kamuda Kazimierz (EU) Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - W30 Wykład |
T4T Kamuda Kazimierz (EU) Systemy bezprzewodowe - p.w. (T4T) - W30 Wykład |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | T1-DU-L2 Węglarski Mariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - P20 Projekt |
T1-DU-L2 Węglarski Mariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroniki (w j. angielskim) (T1-DU) - P20 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A75 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | T3-L4 Potencki Jerzy (EU) Systemy EDA (T3) - P15 Projekt |
T3-L3 Potencki Jerzy (EU) Systemy EDA (T3) - P15 Projekt |
T3-L2 Klepacki Dariusz (EU) Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L1 Klepacki Dariusz (EU) Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | T3-L1 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L2 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | T1-L2 Klepacki Dariusz (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L1 Klepacki Dariusz (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L6 Klepacki Dariusz (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L5 Klepacki Dariusz (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium |
E1/PE-DU-L1 Kuryło Kazimierz (EU) Zarządzanie jakością (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium |
E1/PE-DU-L2 Kuryło Kazimierz (EU) Zarządzanie jakością (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium |
T3-L4 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L3 Skoczylas Mariusz (EU) Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | T1-L4 Klepacki Dariusz (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L3 Klepacki Dariusz (EU) Wprowadzenie do CAD-u (T1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | T3-L3 Klepacki Dariusz (EU) Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L4 Klepacki Dariusz (EU) Systemy EDA (T3) - L15 Laboratorium |
T1-DU-L2 Kuryło Kazimierz (EU) Zarządzanie jakością (T1-DU) - L15 Laboratorium |
T1-DU-L1 Kuryło Kazimierz (EU) Zarządzanie jakością (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E1/PE-DU-L1 Klepacki Dariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt |
E1/PE-DU-L1 Klepacki Dariusz (EU) Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - P20 Projekt |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | T3-L2 Potencki Jerzy (EU) Systemy EDA (T3) - P15 Projekt |
T3-L1 Potencki Jerzy (EU) Systemy EDA (T3) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
A8_9-lab.ASSECO | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | F2-L1 Salach Mateusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L2 Salach Mateusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
--- | F2-L7 Salach Mateusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | F2-L3 Salach Mateusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L4 Salach Mateusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | F2-L5 Salach Mateusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L6 Salach Mateusz (ES) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B100a | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | E1/O-DU-L1 Prokop Jan (ED) Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | E1/PE-DU-L2 Prokop Jan (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - P15 Projekt |
E1/PE-DU-L1 Prokop Jan (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - P15 Projekt |
--- | --- | T3-L4 Mazurkiewicz Adam (ED) MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L3 Mazurkiewicz Adam (ED) MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | T3-L2 Mazurkiewicz Adam (ED) MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L1 Mazurkiewicz Adam (ED) MEMS i mikronapędy (T3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B100b | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | E3/EN-L2 Daraż Mateusz (ED) DD Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
E3/EN-L1 Bogusz Piotr (ED) Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - L15 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | E1/PE-DU-L2 Pakla Bartłomiej (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium |
E1/PE-DU-L2 Pakla Bartłomiej (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium |
R.A2-L3-NapędyElektryczne Pakla Bartłomiej (ED) Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium |
--- | E2-L3 Pakla Bartłomiej (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L4 Pakla Bartłomiej (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | E1/PE-DU-L1 Pakla Bartłomiej (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium |
E1/PE-DU-L1 Pakla Bartłomiej (ED) Modelowanie elektromechanicznych systemów napędowych (E1/PE-DU) - L30 Laboratorium |
E1/O-DU-L1 Pakla Bartłomiej (ED) Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - L30 Laboratorium |
E1/O-DU-L1 Pakla Bartłomiej (ED) Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - L30 Laboratorium |
--- | --- | N4-L2 Mazurkiewicz Adam (ED) Technologie internetowe (N4) - L15 Laboratorium |
N4-L1 Mazurkiewicz Adam (ED) Technologie internetowe (N4) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | F3A-L1 Gotówko Łukasz (ED) Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium |
F3A-L1 Gotówko Łukasz (ED) Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium |
A2-L2 Pakla Bartłomiej (ED) Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium |
A2-L1 Pakla Bartłomiej (ED) Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium |
F3T-L5 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L5 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium |
F3S-L3 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3S) - L30 Laboratorium |
F3S-L3 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3S) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | F3A-L2 Gotówko Łukasz (ED) Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium |
F3A-L2 Gotówko Łukasz (ED) Technologie sieci WEB (F3A) - L25 Laboratorium |
E2-L2 Pakla Bartłomiej (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L1 Pakla Bartłomiej (ED) Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium |
F3T-L4 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L4 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | F3T-L6 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L6 Prokop Jan (ED), Gotówko Łukasz (ED) Technologie WEB i JAVA (F3T) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B11 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | Górka Paweł (ED) Podstawy elektrotechniki i elektroniki (MI0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
Górka Paweł (ED) Podstawy elektrotechniki i elektroniki (MI0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B12 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E4D-L2 Płoszyńska Jadwiga (ED) Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - P15 Projekt |
E4D-L1 Płoszyńska Jadwiga (ED) Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - P15 Projekt |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B16 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | E3/PE-L1 Wachta Henryk (EE) Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - P20 Projekt |
E3/PE-L2 Wachta Henryk (EE) Komputerowe wspomaganie prac projektowych instalacji elektrycznych (E3P) - P20 Projekt |
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | E1/PE-DU-L2 Leśko Marcin (EE) Modelowanie cyfrowe układów świetlno-optycznych - p.w. (E1/PE-DU) - P15 Projekt |
E1/PE-DU-L1 Leśko Marcin (EE) Modelowanie cyfrowe układów świetlno-optycznych - p.w. (E1/PE-DU) - P15 Projekt |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | E3/EN-L1 Nowak Marek (EE) Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium |
E4P-L1 Łatka Małgorzata (EE) Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium |
E4P-L1 Łatka Małgorzata (EE) Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium |
--- | --- | N4-L1 Buczek Kazimierz (EE) Pracownia problemowa (N4) - P15 Projekt |
N4-L2 Buczek Kazimierz (EE) Pracownia problemowa (N4) - P15 Projekt |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | E3/EN-L2 Nowak Marek (EE) Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium |
E3/EN-L2 Nowak Marek (EE) Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium |
E4P-L2 Łatka Małgorzata (EE) Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium |
E4P-L2 Łatka Małgorzata (EE) Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - L25 Laboratorium |
Seminarium KEiE=EE |
Seminarium KEiE=EE |
E1/PE-DU-L2 Wyderka Stanisław (EE) Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt |
E1/PE-DU-L2 Wyderka Stanisław (EE) Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt |
E1/PE-DU-L1 Wyderka Stanisław (EE) Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt |
E1/PE-DU-L1 Wyderka Stanisław (EE) Zakłócenia w układach elektroenergetycznych (E1/PE-DU) - P30 Projekt |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F2-L6 Nowak Marek (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L6 Nowak Marek (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B17 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F2-L3 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L3 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L4 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L4 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
E3/EN-L1 Nowak Marek (EE) Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - L25 Laboratorium |
E1/O-DU-L1 Parfianowicz Kamil (EE) Niekonwencjonalne źródła energii (E1/O-DU) - P15 Projekt |
E4P-L2 Pawłowski Piotr (EE) Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium |
E4P-L2 Pawłowski Piotr (EE) Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F2-L5 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L5 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L1 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L1 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
E3/PE-L1 Baran Krzysztof (EE) Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - P15 Projekt |
E3/PE-L2 Baran Krzysztof (EE) Oświetlenie użytkowe (E3/DP) - P15 Projekt |
E3/PE-L1 Nowak Marek (EE) Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - P15 Projekt |
E3/PE-L2 Nowak Marek (EE) Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - P15 Projekt |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F2-L2 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L2 Malska Wiesława (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L7 Nowak Marek (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L7 Nowak Marek (EE) Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | N4-L1 Leśko Marcin (EE) Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium |
N4-L1 Leśko Marcin (EE) Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | E4P-L1 Pawłowski Piotr (EE) Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium |
E4P-L1 Pawłowski Piotr (EE) Technika cyfrowa (E4P) - L25 Laboratorium |
N4-L2 Leśko Marcin (EE) Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium |
N4-L2 Leśko Marcin (EE) Oświetlenie drogowe - p.w. (N4TE) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B18 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | E1/O-DU-L1 Binkowski Tomasz (EE) Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - L20 Laboratorium |
E1/O-DU-L1 Binkowski Tomasz (EE) Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - L20 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B200 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B200b | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | E2-L2 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L4 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | E2-L1 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium, (oraz w czwartek o 8:45 - szczegóły spotkań w USOS) |
E2-L3 Karnas Grzegorz (ET) Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium, (oraz w czwartek o 8:45 - szczegóły spotkań w USOS) |
M1-L1 Hajder Sebastian (ET) Teoria obwodów I (M1) - L15 Laboratorium |
M1-L2 Hajder Sebastian (ET) Teoria obwodów I (M1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | Karnas Grzegorz (ET) Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium, (oraz w środę o 10:30 - szczegóły spotkań w USOS) |
Karnas Grzegorz (ET) Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium, (oraz w środę o 10:30 - szczegóły spotkań w USOS) |
--- | --- | M1-L3 Hajder Sebastian (ET) Teoria obwodów I (M1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B205 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | T1-L5 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L6 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium |
F1-L4 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L3 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
--- | M1-L2 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (M1) - L15 Laboratorium |
F1-L10 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L9 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
FS1-L1 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
FS1-L2 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | T1-L1 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L2 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium |
F1-L8 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L7 Drałus Grzegorz (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
F3T-L4 Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L4 Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium |
T3-L3 Gołębiowski Marek (ET) Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L4 Gołębiowski Marek (ET) Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium |
FS1-L3 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
FS1-L4 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | T1-L3 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L4 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (T1) - L15 Laboratorium |
F1-L4 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L3 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F3T-L6 Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L6 Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium |
F1-L2 Szczepański Antoni (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L1 Szczepański Antoni (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
FS1-L5 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
FS1-L6 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | E1/PE-DU-L2 Hajder Sebastian (ET) Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium, (oraz w B3A) |
E1/PE-DU-L1 Hajder Sebastian (ET) Układy impulsowe wielkich mocy (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium, (oraz w B3A) |
F1-L6 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L5 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F3T-L5 Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L5 Szczepański Antoni (ET) Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - L30 Laboratorium |
F1-L6 Szczepański Antoni (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L5 Szczepański Antoni (ET) Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium |
FS1-L7 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
FS1-L8 Szczepański Antoni (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | 14:15-14:30 | ||||||||||
14:30-14:45 | 14:30-14:45 | ||||||||||
14:45-15:00 | 14:45-15:00 | ||||||||||
15:00-15:15 | 15:00-15:15 | ||||||||||
15:15-15:30 | 15:15-15:30 | ||||||||||
15:30-15:45 | 15:30-15:45 | ||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F4A-L1 Posiewała Witold (ET) Systemy integracyjne (F4A) - L15 Laboratorium |
F4A-L2 Posiewała Witold (ET) Systemy integracyjne (F4A) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B210 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | E1/O-DU Ziemba Robert (ET) Ochrona odgromowa i przepięciowa - p.w. (E1/O-DU) - W15 Wykład |
E1/O-DU-L1 Ziemba Robert (ET) Ochrona odgromowa i przepięciowa - p.w. (E1/O-DU) - L15 Laboratorium |
F1-L2 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L1 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
M1-L1 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (M1) - L15 Laboratorium |
Borkowski Mariusz (ET), Bolanowski Marek (ES), Binkowski Tomasz (EE), Pawłowicz Bartosz (EU), Wojturski Jakub (EM), Rzońca Dariusz (EA), Gerka Alicja (ES) Zebranie Wydziałowej Komisji ds. Zapewnienia Jakości Kształcenia |
E1-L4 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium |
E1-L3 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium |
FS1-L2 Czmil Anna (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
FS1-L1 Czmil Anna (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F4T-L4 Posiewała Witold (ET) Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - L15 Laboratorium |
F4T-L5 Posiewała Witold (ET) Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - L15 Laboratorium |
T1-L5 Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L6 Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium |
M1-L3 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (M1) - L15 Laboratorium |
--- | E1-L2 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium |
E1-L1 Gamracki Mariusz (ET) Technologie informacyjne (E1) - L15 Laboratorium |
FS1-L4 Czmil Anna (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
FS1-L3 Czmil Anna (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | E1/O-DU-L1 Masłowski Grzegorz (ET) Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - P20 Projekt |
E1/O-DU-L1 Masłowski Grzegorz (ET) Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - P20 Projekt |
T1-L1 Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L2 Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium |
F1-L8 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L7 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F3T-L5 Drałus Grzegorz (ET) Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium |
F3T-L6 Drałus Grzegorz (ET) Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium |
FS1-L6 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L5 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | 13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | 13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | E1/O-DU-L1 Gołębiowski Marek (ET) Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - L30 Laboratorium |
E1/O-DU-L1 Gołębiowski Marek (ET) Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - L30 Laboratorium |
T1-L3 Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium |
T1-L4 Trojnar Mariusz (ET), Hajder Sebastian (ET) Obwody i sygnały I (T1) - L15 Laboratorium |
F1-L10 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L9 Szczupak Paweł (ET) Sygnały i systemy (F1) - L15 Laboratorium |
A1-L1 Trojnar Mariusz (ET) Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium |
A1-L2 Trojnar Mariusz (ET) Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium |
FS1-L8 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
FS1-L7 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | 14:15-14:30 | ||||||||||
14:30-14:45 | 14:30-14:45 | ||||||||||
14:45-15:00 | 14:45-15:00 | ||||||||||
15:00-15:15 | 15:00-15:15 | ||||||||||
15:15-15:30 | 15:15-15:30 | ||||||||||
15:30-15:45 | 15:30-15:45 | ||||||||||
@15:45-16:00 | T3-L1 Gołębiowski Marek (ET) Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium |
T3-L2 Gołębiowski Marek (ET) Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - L15 Laboratorium |
A1-L3 Trojnar Mariusz (ET) Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | FS1-L6 Kwiatkowski Bogdan (ET) Wstęp do programowania (FS0-DI sem. 1.) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | F3T-L4 Drałus Grzegorz (ET) Systemy sztucznej inteligencji - p.w. (F3T) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B21 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E3/EN-L1 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
E3/EN-L1 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E3/EN-L2 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
E3/EN-L2 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | E3/PE-L2 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
E3/PE-L2 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | E3/PE-L1 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
E3/PE-L1 Plewako Jolanta (EE) Urządzenia elektryczne (E3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B22 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B5 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E1/PE-DU-L1 Nowak Marek (EE) Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium |
E1/PE-DU-L2 Nowak Marek (EE) Jakość energii elektrycznej - p.w. (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E3/PE-L2 Suliga Mateusz (EE) Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - L15 Laboratorium |
E3/PE-L1 Suliga Mateusz (EE) Układy sterowania w energoelektronice (E3P) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | A2-L1 Sztajmec Elżbieta (EE) Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium |
A2-L2 Sztajmec Elżbieta (EE) Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | E1/O-DU-L1 Nowak Marek (EE) Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - L20 Laboratorium |
E1/O-DU-L1 Nowak Marek (EE) Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B50 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Pliś Danuta (ED) Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
Pliś Danuta (ED) Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Pliś Danuta (ED) Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
Pliś Danuta (ED) Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Pliś Danuta (ED) Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
Pliś Danuta (ED) Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B57 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E4D-L1 Korkosz Mariusz (ED) Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - L15 Laboratorium |
E4D-L2 Podskarbi Grzegorz (ED) Awaryjność i diagnostyka układów elektromaszynowych (E4D) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | E3/EN-L2 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
E3/EN-L2 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
BN2-L2 Płoszyńska Jadwiga (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
BN2-L3 Płoszyńska Jadwiga (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
--- | --- | E3/EN-L1 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
E3/EN-L1 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | E3/PE-L2 Pakla Bartłomiej (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
E3/PE-L2 Pakla Bartłomiej (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
BN2-L3 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
BN2-L1 Płoszyńska Jadwiga (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
E3/PE-L1 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
E3/PE-L1 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium |
E1/PE-DU-L1 Korkosz Mariusz (ED) Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) |
E1/PE-DU-L1 Korkosz Mariusz (ED) Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | BN2-L1 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
BN2-L2 Podskarbi Grzegorz (ED) Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
--- | --- | E1/PE-DU-L2 Podskarbi Grzegorz (ED) Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) |
E1/PE-DU-L2 Podskarbi Grzegorz (ED) Sygnały diagnostyczne w układach napędowych (E1/PE-DU) - L25 Laboratorium, (oraz w B12) |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
B7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | F2-L3 Sztajmec Elżbieta (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L4 Sztajmec Elżbieta (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | F2-L7 Sztajmec Elżbieta (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium |
--- | F2-L5 Sztajmec Elżbieta (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L6 Sztajmec Elżbieta (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F2-L1 Sztajmec Elżbieta (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L2 Sztajmec Elżbieta (EE) Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
C.LOM_12 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | A4S-L3 Żółkoś Marcin (MO) Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | A4S-L1 Żółkoś Marcin (MO) Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | A4S-L2 Żółkoś Marcin (MO) Programowanie maszyn CNC - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
D109aut | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | A2-L2 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium |
A2-L2 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | FIP3-L3 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
FIP3-L3 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | A2-L1 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium |
A2-L1 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | FIP3-L1 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
FIP3-L1 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | FIP3-L2 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
FIP3-L2 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
--- | --- | E2-L3 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L4 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | FIP3-L4 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
FIP3-L4 Bożek Andrzej (EA) Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - L30 Laboratorium |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | E2-L1 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium |
E2-L2 Markiewicz Michał (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
D109mech | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. |
A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 1. |
-x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. |
A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 2. |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. |
A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 3. |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 4. |
A1-DU-L1 Piecuch Grzegorz (EA) Projekt (A1P-DU) - P75 Projekt, Część 4. |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
D3a | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F1A-DU-L1 Sadolewski Jan (EA) Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
F1A-DU-L2 Sadolewski Jan (EA) Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | E1-L3 Warchoł Dawid (EA) Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | F2-L2 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L1 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | E1-L1 Warchoł Dawid (EA) Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium |
E1-L2 Warchoł Dawid (EA) Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | T1-DU-L1 Kapuściński Tomasz (EA) Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - L15 Laboratorium |
T1-DU-L2 Kapuściński Tomasz (EA) Metody optymalizacji - p.w. (T1-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | F1-L5 Marnik Joanna (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L6 Marnik Joanna (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F2-C3 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia |
F2-C4 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | E1-L4 Dec Grzegorz (EA) DD Informatyka I (E1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
D3b | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | A3S-L3 Zajdel Roman (EA) Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | A1-L2 Stawarz Paweł (EA) Informatyka (A1) - L30 Laboratorium |
A1-L2 Stawarz Paweł (EA) Informatyka (A1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | A3S-L1 Zajdel Roman (EA) Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - L15 Laboratorium |
A3S-L2 Zajdel Roman (EA) Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - L15 Laboratorium |
F2-L4 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L3 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | F2-L6 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
F2-L5 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
A1-L1 Stawarz Paweł (EA) Informatyka (A1) - L30 Laboratorium |
A1-L1 Stawarz Paweł (EA) Informatyka (A1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F2-L7 Stawarz Paweł (EA) Systemy operacyjne (F2) - L30 Laboratorium |
--- | Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia |
Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
D7 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | F3A-L2 Rak Tomasz (EA) Sieci komputerowe II (F3A) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
F3A-L1 Rak Tomasz (EA) Sieci komputerowe II (F3A) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F3A-L1 Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - L15 Laboratorium |
F3A-L2 Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - L15 Laboratorium |
--- | --- | A3S-L2 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium |
A3S-L2 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | A4S-L2 Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA) Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | F1A-DU-L2 Rak Tomasz (EA) Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium |
F1A-DU-L1 Rak Tomasz (EA) Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium |
--- | Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1P-DU) - L15 Laboratorium |
--- | --- | A3S-L1 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium |
A3S-L1 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | F1A-DU-L1 Rak Tomasz (EA) Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium |
F1A-DU-L2 Rak Tomasz (EA) Aplikacje internetowe (F1A-DU) - L30 Laboratorium |
--- | --- | A4S-L1 Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA) Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
A4S-L3 Trybus Bartosz (EA), Hubacz Marcin (EA) Systemy operacyjne w automatyce - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
A3S-L3 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium |
A3S-L3 Lal Kazimierz (EA) Sieci komputerowe (A3S) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
D9 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | A4S-L1 Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
A4S-L2 Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | F3A-L1 Stec Andrzej (EA) Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium |
F3A-L2 Stec Andrzej (EA) Rozproszone systemy sterowania - p.w. (F3A) - L15 Laboratorium |
--- | A4S-L3 Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) Projektowanie systemów wbudowanych - p.w. (A4S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | F1S-DU-L1 Lal Kazimierz (EA) Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - P25 Projekt |
--- | A1-DU-L1 Stec Andrzej (EA) Systemy informatyki przemysłowej (A1P-DU) - L15 Laboratorium |
A1-DU-L1 Bednarek Marcin (EA), Piecuch Grzegorz (EA) Diagnostyka i nadzorowanie procesów - p.w. (A1P-DU) - L15 Laboratorium, (oraz w sali D7) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F102 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | F1A-DU-L2 Jędrzejec Bartosz (EA) Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
F1A-DU-L1 Jędrzejec Bartosz (EA) Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
--- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | A3S-L1 Krzeszowski Tomasz (EA), Tomecki Krzysztof (EA) Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - L15 Laboratorium |
A3S-L2 Krzeszowski Tomasz (EA), Tomecki Krzysztof (EA) Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - L15 Laboratorium |
F1-L3 Marnik Joanna (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L4 Marnik Joanna (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
A2-C1 Trybus Leszek (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia |
A2-C1 Trybus Leszek (EA) Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | A3S-L3 Krzeszowski Tomasz (EA), Tomecki Krzysztof (EA) Nowoczesne technologie programistyczne (A3S) - L15 Laboratorium |
A3S-L3 Tomecki Krzysztof (EA) Przemysłowe bazy danych (A3S) - L15 Laboratorium |
F1-L7 Woźniak Piotr (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L8 Woźniak Piotr (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | A3S-L3 Wiktorowicz Krzysztof (EA) Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - C15 Ćwiczenia |
A3S-L1, A3S-L2 Wiktorowicz Krzysztof (EA) Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3S) - C15 Ćwiczenia |
F3 Kurs IBM Laboratorium |
F3 Kurs IBM Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | A3S-L2 Tomecki Krzysztof (EA) Przemysłowe bazy danych (A3S) - L15 Laboratorium |
A3S-L1 Tomecki Krzysztof (EA) Przemysłowe bazy danych (A3S) - L15 Laboratorium |
--- | --- | A1-L3 Warchoł Dawid (EA) Informatyka (A1) - L30 Laboratorium |
A1-L3 Warchoł Dawid (EA) Informatyka (A1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | E2-C2 Hubacz Marcin (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia |
E2-C1 Hubacz Marcin (EA) Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia |
A2-L2 Ożóg Dominik (EA) Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium |
--- | F1-L9 Woźniak Piotr (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
F1-L10 Ożóg Dominik (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
--- | A2-L1 Ożóg Dominik (EA) Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium |
@14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | F1-L1 Ożóg Dominik (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
--- | A1-DU-C1 Bożek Andrzej (EA) Teoria sterowania (A1P-DU) - C15 Ćwiczenia |
--- | --- | F1-L2 Ożóg Dominik (EA) Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F104 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F3A-L1 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium |
F3A-L2 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | F3A-L2 Oszust Mariusz (EA) Zarządzanie projektami (F3A) - L15 Laboratorium |
F3A-L1 Stępień Igor (EA) Zarządzanie projektami (F3A) - L15 Laboratorium |
F3T-L5 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium |
F3T-L4 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | E1/PE-DU-L1 Oszust Mariusz (EA) Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium |
E1/PE-DU-L2 Oszust Mariusz (EA) Metody obliczeniowe optymalizacji (E1/PE-DU) - L15 Laboratorium |
A4S-L3 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium |
A4S-L3 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium |
F3A-L2 Marnik Joanna (EA) Wizja komputerowa (F3A) - L15 Laboratorium |
F3A-L1 Marnik Joanna (EA) Wizja komputerowa (F3A) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | F3T-L6 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium |
F3S-L3 Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | A4S-L1 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium |
A4S-L1 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | A4S-L2 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium |
A4S-L2 Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4S) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F105 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F2-L5 Dec Grzegorz (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | F2-L6 Dec Grzegorz (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | F2-L7 Dec Grzegorz (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | F2-L4 Dec Grzegorz (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L3 Dec Grzegorz (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | A1-DU-L1 Samolej Sławomir (EA), Rak Tomasz (EA) Programowanie współbieżne i rozproszone - p.w. (A1P-DU) - L15 Laboratorium |
A2-L2 Ożóg Dominik (EA) Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium |
F2-L2 Dec Grzegorz (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium |
F2-L1 Dec Grzegorz (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | A2-L1 Ożóg Dominik (EA) Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F107 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | A3S-L3 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - L20 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | E4D-L1 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium |
E4D-L1 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | A3S-L2 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - L20 Laboratorium |
A3S-L1 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC i PAC - p.w. (A3S) - L20 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | E4D-L2 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium |
E4D-L2 Hajduk Zbigniew (EA) Programowanie sterowników PLC (E4D) - L20 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F206 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | F3A-L1 Śnieżek Marek (EA) Programowanie niskopoziomowe (F3A) - L15 Laboratorium |
F3A-L2 Śnieżek Marek (EA) Programowanie niskopoziomowe (F3A) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | A2-L1 Świder Zbigniew (EA) Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium |
A2-L2 Świder Zbigniew (EA) Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | A2 Świder Zbigniew (EA) Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) |
A2 Świder Zbigniew (EA) Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F502 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F2-L2 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt |
F2-L1 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt |
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Kowal Bartosz (ES), Grabowski Franciszek (ES) Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) |
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Kowal Bartosz (ES), Grabowski Franciszek (ES) Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) |
F3S-L3 Mazurek Mirosław (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - L30 Laboratorium |
F3S-L3 Mazurek Mirosław (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - L30 Laboratorium |
F1S-DU-L1 Kowal Bartosz (ES) Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium |
F1S-DU-L1 Kowal Bartosz (ES) Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium |
FS2-L6 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
FS2-L6 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | F2-L4 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt |
F2-L3 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt |
FS2-L3 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
FS2-L3 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
F3S-L3 Kuraś Paweł (ES) Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - L20 Laboratorium |
F3S-L3 Kuraś Paweł (ES) Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - L20 Laboratorium |
FS3-L1 Kuraś Paweł (ES) Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L2 Kuraś Paweł (ES) Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS2-L5 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
FS2-L5 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 | F2-L6 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt |
F2-L5 Gniewek Lesław (EA) Języki, automaty i obliczenia (F2) - P15 Projekt |
Seminarium ZSZ=ES |
Seminarium ZSZ=ES |
FS3-L1 Hadaj Piotr (ES) Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L2 Hadaj Piotr (ES) Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS2-L2 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
FS2-L2 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
FS2-L4 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
FS2-L4 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | 12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | 12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | 13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | 13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | FS3-L4 Kuraś Paweł (ES) Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L3 Kuraś Paweł (ES) Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L1 Hadaj Piotr (ES) Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L2 Hadaj Piotr (ES) Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS2-L1 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
FS2-L1 Kowal Bartosz (ES) Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F505 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1A-DU-L2 Piętal Michał (ES) Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt |
F1A-DU-L1 Piętal Michał (ES) Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt |
F3S Mazurek Mirosław (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - W30 Wykład |
F3S Mazurek Mirosław (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - W30 Wykład |
F3T-L6, F3T-L5 Grabowski Franciszek (ES) Systemy teleinformatyczne (F3T) - P10 Projekt |
F3T-L5, F3T-L4 Grabowski Franciszek (ES) Systemy teleinformatyczne (F3T) - P10 Projekt |
--- | --- | FS1-L3 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L4 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F3S Dymora Paweł (ES) Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - W25 Wykład |
F3S Dymora Paweł (ES) Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - W25 Wykład |
F1S-DU-L1 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L20 Laboratorium |
F1S-DU-L1 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L20 Laboratorium |
--- | --- | F3S Nycz Mariusz (ES) Modelowanie systemów i sieci komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład |
F3S Nycz Mariusz (ES) Modelowanie systemów i sieci komputerowych - p.w. (F3S) - W25 Wykład |
FS1-L1 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L2 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F1A-DU-L1 Piętal Michał (ES) Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt |
F1A-DU-L2 Piętal Michał (ES) Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - P20 Projekt |
--- | F3S-L3 Nycz Mariusz (ES) Modelowanie systemów i sieci komputerowych - p.w. (F3S) - L15 Laboratorium |
F3T-L4 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L4 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium |
FS3-L2 Hadaj Piotr (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L1 Hadaj Piotr (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS1-L7 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L8 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | 12:30-12:45 | |||||||||
12:45-13:00 | --- | 12:45-13:00 | |||||||||
13:00-13:15 | --- | 13:00-13:15 | |||||||||
13:15-13:30 | --- | 13:15-13:30 | |||||||||
13:30-13:45 | --- | 13:30-13:45 | |||||||||
13:45-14:00 | --- | 13:45-14:00 | |||||||||
@14:00-14:15 | FS3-L3 Gerka Alicja (ES) Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
FS3-L4 Gerka Alicja (ES) Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
FS3-L3 Hadaj Piotr (ES) Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L4 Hadaj Piotr (ES) Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
F3T-L6 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L6 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium |
FS3-L4 Hadaj Piotr (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L3 Hadaj Piotr (ES) Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS1-L5 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
FS1-L6 Borkowski Mariusz (ET) Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - P15 Projekt |
@14:00-14:15 |
14:15-14:30 | 14:15-14:30 | ||||||||||
14:30-14:45 | 14:30-14:45 | ||||||||||
14:45-15:00 | 14:45-15:00 | ||||||||||
15:00-15:15 | 15:00-15:15 | ||||||||||
15:15-15:30 | 15:15-15:30 | ||||||||||
15:30-15:45 | 15:30-15:45 | ||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS3-L3 Hadaj Piotr (ES) Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
FS3-L4 Hadaj Piotr (ES) Moduł wybierany IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - L15 Laboratorium |
F3T-L5 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L5 Nycz Mariusz (ES) Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F602 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | FS3-L1 Paszkiewicz Andrzej (ES) Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | FS2-L5 Bolanowski Marek (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
FS2-L6 Paszkiewicz Andrzej (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
F3T-L4 Paszkiewicz Andrzej (ES) Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L4 Paszkiewicz Andrzej (ES) Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | FS2-L3 Bolanowski Marek (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
FS2-L4 Paszkiewicz Andrzej (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
F3T-L6 Paszkiewicz Andrzej (ES) Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L6 Paszkiewicz Andrzej (ES) Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | F1S-DU-L1 Paszkiewicz Andrzej (ES) Zarządzanie ruchem w sieci (F1S-DU) - P20 Projekt, (135 minut bez przerwy) |
FS2-L2 Paszkiewicz Andrzej (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
F4T-L5 Strzałka Dominik (ES) Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
F604 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | F1S-DU-L1 Bolanowski Marek (ES) Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - P20 Projekt, Część 1. |
FS3-L2 Bolanowski Marek (ES) Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - P15 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | F3T-L5 Bolanowski Marek (ES) Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium |
F3T-L5 Bolanowski Marek (ES) Sieci komputerowe II (F3T) - L30 Laboratorium |
E3/PE-L2 Hadaj Piotr (ES) Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium |
E3/PE-L1 Hadaj Piotr (ES) Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | FS2-L2 Wroński Michał (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
FS2-L1 Wroński Michał (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | F3S-L3 Bolanowski Marek (ES) Sieci komputerowe II (F3S) - L30 Laboratorium |
F3S-L3 Bolanowski Marek (ES) Sieci komputerowe II (F3S) - L30 Laboratorium |
E3/EN-L2 Hadaj Piotr (ES) Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium |
E3/EN-L1 Hadaj Piotr (ES) Sieci komputerowe (E3) - L15 Laboratorium |
--- | --- | FS2-L4 Wroński Michał (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
FS2-L3 Wroński Michał (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | --- | F1S-DU-L1 Wroński Michał (ES) Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) |
--- | --- | F3S-L3 Gerka Alicja (ES), Grabowski Franciszek (ES) Systemy teleinformatyczne (F3S) - L20+P10 Laboratorium, Projekt |
F3S-L3 Gerka Alicja (ES), Grabowski Franciszek (ES) Systemy teleinformatyczne (F3S) - L20+P10 Laboratorium, Projekt |
F3T-L6 Gerka Alicja (ES) Systemy teleinformatyczne (F3T) - L15 Laboratorium |
F3T-L5 Gerka Alicja (ES) Systemy teleinformatyczne (F3T) - L15 Laboratorium |
FS2-L6 Wroński Michał (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
FS2-L5 Wroński Michał (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | FS2-L1 Bolanowski Marek (ES) Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt |
F3T-L4 Gerka Alicja (ES) Systemy teleinformatyczne (F3T) - L15 Laboratorium |
F4T-L5 Strzałka Dominik (ES) Projekt/Pracownia problemowa w ES (F4) - P30 Projekt |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | F1S-DU-L1 Bolanowski Marek (ES) Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - P20 Projekt, Część 2. |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
K.32 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | F1-L7, F1-L8 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
F1-L7, F1-L8 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | T1-L5, T1-L6 Katedra Fizyki2 (FF) Fizyka (T1) - L30 Laboratorium |
T1-L5, T1-L6 Katedra Fizyki2 (FF) Fizyka (T1) - L30 Laboratorium |
F1-L5, F1-L6 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
F1-L5, F1-L6 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | T1-L3, T1-L4 Katedra Fizyki2 (FF) Fizyka (T1) - L30 Laboratorium |
T1-L3, T1-L4 Katedra Fizyki2 (FF) Fizyka (T1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | F1-L9, F1-L10 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
F1-L9, F1-L10 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
F1-L3, F1-L4 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
F1-L3, F1-L4 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
T1-L1, T1-L2 Katedra Fizyki2 (FF) Fizyka (T1) - L30 Laboratorium |
T1-L1, T1-L2 Katedra Fizyki2 (FF) Fizyka (T1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | F1-L1, F1-L2 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
F1-L1, F1-L2 Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | R.F1-L11-Fizyka Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium, U11 |
R.F1-L11-Fizyka Katedra Fizyki1 (FF) Fizyka (F1) - L30 Laboratorium, U11 |
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
L-28.300B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E1-L1 Jagiełowicz Patrycja (MK) Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium |
E1-L2 Jagiełowicz Patrycja (MK) Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E1-L3 Jagiełowicz Patrycja (MK) Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium |
E1-L4 Jagiełowicz Patrycja (MK) Geometria i grafika inżynierska (E1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | M1-L1 Gontarz Małgorzata (MK) Geometria i grafika inżynierska (M1) - L15 Laboratorium |
M1-L2 Gontarz Małgorzata (MK) Geometria i grafika inżynierska (M1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | M1-L3 Gontarz Małgorzata (MK) Geometria i grafika inżynierska (M1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
L-28.335B | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
P.9(P-2.300) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | E1-C2 Michalski Adrian (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia |
E1-C2 Michalski Adrian (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
P.8(223) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | F1-C5 Wędrychowicz Stanisław (FM) Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia, Część 2. |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
P.20(426) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | F1-C1 Walczyk Mariola (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
F1-C1 Walczyk Mariola (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1_) - C20 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | T1-C1 Ochab Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia |
T1-C1 Ochab Justyna (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1_) - C14 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | R.F1-C6-Fizyka Dubiel Łukasz (FF) Fizyka (F1) - C15 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
P.22(P-2.500) | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
V12 - lab. komp. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | M1-L2 Michalski Adrian (FM) Matematyka I (M1) - L15 Laboratorium |
M1-L1 Michalski Adrian (FM) Matematyka I (M1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | M1-L3 Bednarz Paweł (FM) Matematyka I (M1) - L15 Laboratorium |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
V13 - lab. komp. | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | E1-C1 Michalski Adrian (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia |
E1-C1 Michalski Adrian (FM) Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1_) - C14 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
H224 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | M1-L3 Florczak Łukasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) |
--- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 | |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | M1-L2 Pacześniak Tomasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) |
M1-L1 Pacześniak Tomasz (CH) Chemiczne źródła energii (M1) - L15 Laboratorium, (w tyg. 8-15) |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
S2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | T1 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - W30 Wykład |
T1 Jakubczyk Dorota (FF) Fizyka (T1) - W30 Wykład |
F1 Żyła Gaweł (FF) Fizyka (F1) - W30 Wykład |
F1 Żyła Gaweł (FF) Fizyka (F1) - W30 Wykład |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | E1 Żyła Gaweł (FF) Fizyka I (E1) - W30 Wykład |
E1 Żyła Gaweł (FF) Fizyka I (E1) - W30 Wykład |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
Hala PRz | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | F1-C3, F1-C5 Naucz. 3 (CS) Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia |
F1-C3, F1-C5 Naucz. 3 (CS) Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | --- | --- | E1-C1, E1-C2 Naucz. 2 (CS) Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia |
E1-C1, E1-C2 Naucz. 2 (CS) Wychowanie fizyczne (E1) - C30 Ćwiczenia |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | A1-C1, A1-C2 Naucz. 1 (CS) Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia |
A1-C1, A1-C2 Naucz. 1 (CS) Wychowanie fizyczne (A1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | F1-C1, F1-C2 Naucz. 3 (CS) Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia |
F1-C1, F1-C2 Naucz. 3 (CS) Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | M1-C1, M1-C2 Naucz. 6 (CS) Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia |
M1-C1, M1-C2 Naucz. 6 (CS) Wychowanie fizyczne (M1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | T1-C1, T1-C2 Naucz. 5 (CS) Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia |
T1-C1, T1-C2 Naucz. 5 (CS) Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
Pływalnia ROSiR | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | T1-C3 Naucz. 5 (CS) Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (18:45-21:00) |
T1-C3 Naucz. 5 (CS) Wychowanie fizyczne (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA, (18:45-21:00) |
F1-C4 Naucz. 3 (CS) Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA |
F1-C4 Naucz. 3 (CS) Wychowanie fizyczne (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:45), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CSA |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
V8 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Ochab Barbara (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat |
Ochab Barbara (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Piątkiewicz Paweł (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat |
Piątkiewicz Paweł (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Fleszar Mateusz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
Fleszar Mateusz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | M1 Bieniasz Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat |
M1 Bieniasz Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
V9 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | A2 Wawrzkiewicz Justyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat |
A2 Wawrzkiewicz Justyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Szal Mateusz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
Szal Mateusz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J001 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | A1-DU Paluch Magdalena (CJ) Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat |
A1-DU Paluch Magdalena (CJ) Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | Wyrostek Anna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat |
Wyrostek Anna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (A2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J002 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Mamczur Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
Mamczur Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J003 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Jagiełło Małgorzata (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
Jagiełło Małgorzata (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | A3 Kania Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat |
A3 Kania Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (A3) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Mazurek Jolanta (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
Mazurek Jolanta (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J004 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Kalandyk Izabela (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
Kalandyk Izabela (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Kalandyk Izabela (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
Kalandyk Izabela (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | F2 Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
F2 Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | Mazurek Jolanta (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat |
Mazurek Jolanta (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J005 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T1 Kolasa Ewa (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
T1 Kolasa Ewa (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | Jagiełło Małgorzata (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat |
Jagiełło Małgorzata (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (M1) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J006 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Jagusztyn Iwona (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
Jagusztyn Iwona (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Jagusztyn Iwona (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
Jagusztyn Iwona (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J202 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | T2 Bieniasz Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
T2 Bieniasz Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J207 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Kosturek-Dybaś Kamila (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
Kosturek-Dybaś Kamila (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (T2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Potocka Karolina (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
Potocka Karolina (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J208 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Kurek Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
Kurek Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J301 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Lach Helena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
Lach Helena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Lach Helena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
Lach Helena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Kurek Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
Kurek Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J302 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F3 Gajdek Tomasz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
F3 Gajdek Tomasz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E3 Gajdek Tomasz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
E3 Gajdek Tomasz (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Kosturek-Dybaś Kamila (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
Kosturek-Dybaś Kamila (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (F2) - K30 Lektorat |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J303 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Sękowski Kamil (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
Sękowski Kamil (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (E3) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J304 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | E2 Młodochowska Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat |
E2 Młodochowska Katarzyna (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J305 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Mamczur Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
Mamczur Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.3 (F3) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Mamczur Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
Mamczur Magdalena (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (T1) - K30 Lektorat |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |
J306 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00-08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00-08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Oleksiewicz Barbara (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat |
Oleksiewicz Barbara (CJ) Język obcy - lektorat z języka angielskiego cz.1 (E2) - K30 Lektorat |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.1.0 on 1/19/22 9:37 PM |