Institution name: | Politechnika Rzeszowska, Wydział Elektrotechniki i Informatyki, ul. Wincentego Pola 2, 35-959 Rzeszów, semestr zimowy r. ak. 2022/23 |
---|
Comments: | Oficjalny rozkład zajęć na semestr zimowy roku akademickiego 2022/23 na WEiI PRz - studia stacjonarne. |
---|
Table of contents
A1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | A1-C1, A1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Strzałka Dominik (ES) A113 |
A1 Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
|
|
|
|
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) B300 |
A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) B300 |
--- | --- | A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 1 (CS) Hala PRz |
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) B305 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) B305 |
|
|
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) B304 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) B304 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | A1 Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8) Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8) Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład Bilan Svitlana (ZH) V18 |
A1 Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład Bilan Svitlana (ZH) V18 |
--- | --- |
|
|
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | A1-C1, A1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Dudek Szymon (FM) A312 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
A1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | --- | A1 Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
|
Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Strzałka Dominik (ES) F202 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A313 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A313 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- |
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- |
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- |
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- |
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- |
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- |
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) B300 |
A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) B300 |
--- | --- | A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 1 (CS) Hala PRz |
A1-C1, A1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 1 (CS) Hala PRz |
|
|
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) B305 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) B305 |
|
|
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | A1 Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8) Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8) Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład Bilan Svitlana (ZH) V18 |
A1 Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład Bilan Svitlana (ZH) V18 |
|
|
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Dudek Szymon (FM) A312 |
--- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
A1-C3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | -x- | -x- | A1-C1, A1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Strzałka Dominik (ES) A113 |
A1 Technologie informacyjne (A1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
A1-C3, E1-C3 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
A1-C3, E1-C3 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
--- | --- | A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
A1 Fizyka (A1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) B300 |
A1 Metrologia (A1) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) B300 |
A1-L5 Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) F102 |
A1-L5 Informatyka (A1) - L30 Laboratorium Krzeszowski Tomasz (EA) F102 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) F202 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) F202 |
--- | --- | --- | A1-L1, A1-L5 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Kowalik Marcin (FF) A312 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Informatyka (A1) - W45 Wykład Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) B305 |
A1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (A1) - W30 Wykład Dudek Szymon (FM) B305 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | A1-L5 Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
A1-L5 Metrologia (A1) - L45 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | A1 Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 8-15), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8) Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Ochrona własności intelektualnej (A1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (Informatyka (A1) - W45 w tyg. 1-8) Kosior Elżbieta (ZP), Samolej Sławomir (EA) B300 |
A1 Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład Bilan Svitlana (ZH) V18 |
A1 Etyka biznesu -p.w. (A1) - W30 Wykład Bilan Svitlana (ZH) V18 |
--- | --- | Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Stagraczyński Ryszard (FF) F202 |
@14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | A1-C1, A1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (A1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Dudek Szymon (FM) A312 |
--- | --- | A1-L5 Technologie informacyjne (A1) - L15 Laboratorium Trojnar Mariusz (ET) B210 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
A2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A113 |
A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A113 |
--- | --- | A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład Świder Zbigniew (EA) B305 |
--- | Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) F102 |
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) F102 |
A2 Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A113 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) A113 |
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) A113 |
|
|
A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A112 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A112 |
A2 Język obcy (A2) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
A2 Język obcy (A2) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A112 |
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A112 |
|
|
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA) B300 |
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA) B300 |
--- | --- | -x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) Świder Zbigniew (EA) F206 |
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
A2-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A113 |
A2 Podstawy robotyki (A2) - W30 Wykład Leniowski Ryszard (EA) A113 |
--- | --- | A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - W15 Wykład Świder Zbigniew (EA) B305 |
--- | Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) F202 |
Podstawy robotyki (A2) - C30 Ćwiczenia Leniowski Ryszard (EA) F202 |
A2 Napędy w automatyce (A2) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) A113 |
--- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||
@10:30-10:45 | Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A112 |
Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) A112 |
--- | A2-L3 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - L15 Laboratorium Sztajmec Elżbieta (EE) B5 |
A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Energoelektroniczne elementy automatyki i robotyki (A2) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A112 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A112 |
A2 Elementy i układy elektroniczne (A2) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A112 |
A2 Język obcy (A2) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
A2 Język obcy (A2) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | A2-L3 Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
A2-L3 Podstawy robotyki (A2) - L30 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) F105 |
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA) B300 |
A2 Automatyka i sterowanie (A2) - W45 Wykład Trybus Leszek (EA), Świder Zbigniew (EA) B300 |
A2-L3 Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
A2-L3 Automatyka i sterowanie (A2) - L30 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | A2-L3 Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED) B100b |
--- | Elementy i układy elektroniczne (A2) - C15 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A111 |
--- | --- | -x- | @14:00-14:15 | ||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | A2-L3 Elementy i układy elektroniczne (A2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 6, 8, 10, 12, Wtorek B) Ptak Piotr (EP) A301 |
--- | --- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | A2-L3 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium Świder Zbigniew (EA) F206 |
A2 Sterowniki mikroprocesorowe (A2) - L15 Laboratorium, (termin dla studentów wskazanych przez prof. Z. Świdra) Świder Zbigniew (EA) F206 |
--- | Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) F102 |
Automatyka i sterowanie (A2) - C30 Ćwiczenia Świder Zbigniew (EA) F102 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
A3S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
|
|
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Mleczko Krzysztof (EP) A214 |
A3 Technika cyfrowa (A3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Mleczko Krzysztof (EP) A214 |
--- | A3S-L1, A3S-L2 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - C15 Ćwiczenia Wiktorowicz Krzysztof (EA) F102 |
A3 Język obcy (A3) - C30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) J006 |
A3 Język obcy (A3) - C30 Lektorat Wawrzkiewicz Justyna (CJ) J006 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
--- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
--- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
--- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
--- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
--- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
|
|
A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) B305 |
A3 Nowoczesne technologie programistyczne (A3) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA), Trybus Bartosz (EA), Dec Grzegorz (EA), Krzeszowski Tomasz (EA), Rzońca Dariusz (EA) B305 |
|
|
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | A3 Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A113 |
A3 Sieci komputerowe (A3) - W30 Wykład Lal Kazimierz (EA) A113 |
A3 Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A111 |
A3 Programowanie sterowników PLC i PAC -p.w. (A3) - W25 Wykład Hajduk Zbigniew (EA) A111 |
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | A3 Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Przemysłowe bazy danych (A3) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA) A113 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
A3 Programowanie i projektowanie systemów czasu rzeczywistego (A3) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Stec Andrzej (EA), Rzońca Dariusz (EA) A111 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
A3 Metody sztucznej inteligencji w sterowaniu (A3) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA) A61 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
A4S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
A4 Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
A4 Programowanie maszyn CNC -p.w. (A4) - W25 Wykład Habrat Witold (MO) A111 |
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
--- |
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- |
|
|
--- |
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- |
|
--- |
|
|
A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
A4 Wizja i grafika komputerowa w automatyce i robotyce (A4) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA), Samolej Sławomir (EA) A313 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
--- |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | A4 Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
A4 Projektowanie systemów wbudowanych -p.w. (A4) - W25 Wykład Rzońca Dariusz (EA), Stec Andrzej (EA) V18 |
|
--- | A4 Organizacja i zarządzanie małą firmą informatyczną (A4) - W15 Wykład Lal Kazimierz (EA) A312 |
|
|
|
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
--- |
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | A4 Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
A4 Systemy operacyjne w automatyce -p.w. (A4) - W25 Wykład Trybus Bartosz (EA) V18 |
A4 Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład Mazurek Mirosław (ES) A113 |
A4 Eksploatacja i bezpieczeństwo systemów (A4S) - W25 Wykład Mazurek Mirosław (ES) A113 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- |
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
A4 Wykład monograficzny (A4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Żabiński Tomasz (EA), Oszust Mariusz (EA), Bożek Andrzej (EA) V18 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E1-C1 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||
08:00:08:15 | Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A313 |
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A313 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
@08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- |
|
|
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
--- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | E1 Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
|
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) V18 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) V18 |
|
|
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Warchoł Dawid (EA) B107 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Warchoł Dawid (EA) B107 |
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) V18 |
--- | --- | --- | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Szynal-Liana Anetta (FM) F202 |
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.) Kulig Magdalena (FF) F402 |
E1 Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B107 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E1-C2 | |||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||
08:00:08:15 | Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
@08:45-09:00 | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B304 |
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B304 |
|
|
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
E1-C1, E1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (E1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | E1 Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
E1-L1, E1-L3, E1-L4 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.) Masłowski Grzegorz (ET) B305 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) V18 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) V18 |
|
|
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Warchoł Dawid (EA) B107 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Warchoł Dawid (EA) B107 |
--- | Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) V18 |
--- | --- | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | E1-C2, E1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.) Szczepański Tomasz (FF) F402 |
E1-C2, E1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B107 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E1-C3 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
A1-C3, E1-C3 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
A1-C3, E1-C3 Wychowanie fizyczne cz.1. (A1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 2 (CS) Hala PRz |
|
|
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
E1 Matematyka I (E1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B305 |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | E1 Technologie informacyjne (E1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
--- | E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) V18 |
E1 Geometria i grafika inżynierska (E1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) V18 |
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) A113 |
Matematyka I (E1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) A113 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
E1 Fizyka I (E1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Warchoł Dawid (EA) B107 |
E1 Informatyka I (E1) - W30 Wykład Warchoł Dawid (EA) B107 |
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A112 |
Teoria obwodów I (E1) - C30 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) A112 |
|
|
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
E1 Teoria obwodów I (E1) - W30 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | E1-L5, E1-L6, E1-L2 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (E1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.) Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | E1-C2, E1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (E1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.) Szczepański Tomasz (FF) F402 |
E1-C2, E1-C3 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (E1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
E1 Społeczeństwo informacyjne (E1) - W15 Wykład Mazur Damian (ET) B107 |
Fizyka I (E1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) V18 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A312 |
E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A312 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
--- | --- | --- |
|
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- |
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- |
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- |
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- |
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- |
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) A312 |
E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) A312 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
--- | --- | Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A214 |
|
E2 Język obcy (E2) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
E2 Język obcy (E2) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia Homik Wojciech (MK) A312 |
Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B303 |
|
|
|
|
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET) A112 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET) A112 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia Mleczko Krzysztof (EP) A312 |
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
--- |
|
|
|
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- |
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- |
|
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- |
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- |
|
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- |
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E2-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | E2-L3 Elektronika I (E2) - L15 Laboratorium, (w tyg. 3, 5, 7, 9, 11) Mleczko Krzysztof (EP) A301 |
--- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |
@08:45-09:00 | E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A312 |
E2 Metrologia elektryczna (E2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) A312 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
E2 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
--- | --- | E2-L3 Teoria obwodów III (E2) - L15 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
--- | --- | @08:45-09:00 | |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) A312 |
E2 Mechanika i mechatronika (E2) - W30 Wykład Homik Wojciech (MK) A312 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
E2 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
--- | --- | E2-L3 Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - L15 Laboratorium Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED) B100b |
Teoria pola elektromagnetycznego (E2) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A214 |
E2 Język obcy (E2) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
E2 Język obcy (E2) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Teoria obwodów III (E2) - C15 Ćwiczenia Karnas Grzegorz (ET) B303 |
Mechanika i mechatronika (E2) - C15 Ćwiczenia Homik Wojciech (MK) A312 |
Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - C15 Ćwiczenia Hubacz Marcin (EA) F102 |
E2-L3 Materiałoznawstwo elektryczne (E2) - L15 Laboratorium Plewako Jolanta (EE) A1 |
--- | --- | E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET) A112 |
E2 Teoria obwodów III (E2) - W30 Wykład Gołębiowski Marek (ET), Trojnar Mariusz (ET) A112 |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | E2-L3 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - L15 Laboratorium Markiewicz Michał (EA) D109aut |
Elektronika I (E2) - C15 Ćwiczenia Mleczko Krzysztof (EP) A312 |
--- | --- | E2-L3 Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
E2-L3 Metrologia elektryczna (E2) - L30 Laboratorium Chorzępa Rafał (EM) A211 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
E2 Elektronika I (E2) - W30 Wykład Mleczko Krzysztof (EP) B107 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
E2 Automatyka i regulacja automatyczna I (E2) - W30 Wykład Żabiński Tomasz (EA) B107 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E3/EN | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
@07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
E3 Bezpieczeństwo użytkowania urządzeń elektrycznych (E3) - W30 Wykład Plewako Jolanta (EE) A112 |
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) A111 |
Techniki oświetlania (E3/EN) - W30 Wykład Wachta Henryk (EE) A111 |
|
|
E3 Język obcy (E3) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J302 |
E3 Język obcy (E3) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J302 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A113 |
E3 Urządzenia elektryczne (E3) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A113 |
|
|
|
|
--- |
|
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
|
|
--- |
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
|
|
--- |
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
|
|
--- |
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
|
|
--- |
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
|
|
--- |
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
|
|
--- |
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
|
|
E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Rodziński Jan (ED) B303 |
E3 Maszyny elektryczne II (E3) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Rodziński Jan (ED) B303 |
|
|
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | E3 Sieci komputerowe (E3) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B300 |
|
|
|
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B305 |
Modelowanie układów elektroenergetycznych (E3/EN) - W30 Wykład Bogusz Piotr (ED) B305 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- | E3 Prawo gospodarcze (E3) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) B305 |
Przesył energii elektrycznej (E3/EN) - W30 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
-x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E4/EN | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- | Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B303 |
Gospodarka energetyczna (E4/EN) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B303 |
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- |
|
--- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | --- | --- | E4 Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład Sołtys Andrzej (ZH) B305 |
E4 Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład Sołtys Andrzej (ZH) B305 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A61 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A61 |
--- | Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B303 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | --- | --- | E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET) B107 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET) B107 |
|
|
--- | Układy i urządzenia potrzeb własnych elektrowni (E4/EN) - W30 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B303 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- |
|
-x- |
|
@14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- |
|
-x- |
|
14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- |
|
-x- |
|
14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- |
|
-x- |
|
14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- |
|
-x- |
|
15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- |
|
-x- |
|
15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- |
|
-x- |
|
15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) B303 |
Systemy Smart Grid (E4/EN) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) B303 |
--- | Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B303 |
-x- |
|
@15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- |
|
16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- |
|
16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- |
|
16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- |
|
16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- |
|
17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- |
|
17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | Eksploatacja instalacji energetycznych (E4/EN) - W30 Wykład Kutsyk Andriy (ED) B303 |
-x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E4/PE | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | -x- | -x- |
|
|
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B303 |
Ochrona przepięciowa (E4P) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B303 |
|
|
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- |
|
|
E4 Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład Sołtys Andrzej (ZH) B305 |
E4 Przedmiot humanistyczny (E4) - W30 Wykład Sołtys Andrzej (ZH) B305 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A61 |
E4 Technika mikroprocesorowa (E4) - W30 Wykład Węglarski Mariusz (EU) A61 |
--- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- |
|
|
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET) B107 |
E4 Wykład monograficzny (E4) - W30 Wykład Mazur Damian (ET), Gołębiowski Marek (ET), Borkowski Mariusz (ET) B107 |
Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A113 |
Technika cyfrowa (E4P) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) A113 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B303 |
Gospodarka i zarządzanie w elektroenergetyce (E4P) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B303 |
-x- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
|
|
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W15 Wykład Kossowski Tomasz (ET) A61 |
|
|
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
--- | Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
|
|
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
|
|
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
|
|
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F1-C1, F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 1.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
F1-C1, F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 1.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
--- | --- | F1-C1, F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Strzałka Dominik (ES) F202 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
|
|
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W15 Wykład Kossowski Tomasz (ET) A61 |
--- | --- | F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1-C1, F1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
--- | --- |
|
|
|
|
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F1-C1, F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 1.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
F1-C1, F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 1.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
F1-C1, F1-C2 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Strzałka Dominik (ES) F202 |
--- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1-C3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A214 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A214 |
-x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W15 Wykład Kossowski Tomasz (ET) A61 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
|
|
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
|
|
--- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
--- | --- | --- | --- | Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1-C3, F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 2.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
F1-C3, F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 2.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
|
|
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | F1-C3, F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Strzałka Dominik (ES) F202 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1-C4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) V18 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) V18 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W15 Wykład Kossowski Tomasz (ET) A61 |
|
|
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
|
|
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
--- | --- |
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
--- | --- | --- | --- | --- | Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1-C3, F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 2.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
F1-C3, F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 2.) Walczyk Mariola (FM) A112 |
|
|
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | F1-C3, F1-C4 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Strzałka Dominik (ES) F202 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | F1-C4, F1-C6 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS Nauczyciel 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
F1-C4, F1-C6 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS Nauczyciel 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1-C5 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1-C3, F1-C5 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 3 (CS) Hala PRz |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W15 Wykład Kossowski Tomasz (ET) A61 |
--- | Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) V18 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Madej Justyna (FM) V18 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
|
|
--- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
--- | --- |
|
|
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | F1-C5, F1-C6 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.) Madej Justyna (FM) V18 |
F1-C5, F1-C6 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.) Madej Justyna (FM) V18 |
--- | --- |
|
|
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F1-C5, F1-C6 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 3.) Strzałka Dominik (ES) F202 |
Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.) Madej Justyna (FM) F202 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1-C6 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
F1 Programowanie w języku C (F1) - W30 Wykład Marnik Joanna (EA) A61 |
--- | F1-L11 Programowanie w języku C (F1) - L15 Laboratorium Ożóg Dominik (EA) D3b |
F1 Logika i teoria mnogości (F1) - W15 Wykład Wiktorowicz Krzysztof (EA) A61 |
F1 Sygnały i systemy (F1) - W15 Wykład Kossowski Tomasz (ET) A61 |
Sygnały i systemy (F1) - C15 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
--- | F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
F1 Narzędzia dla programistów (F1) - W25 Wykład Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA) A61 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
F1 Wstęp do programowania (F1) - W30 Wykład Drałus Grzegorz (ET) A61 |
--- | --- | F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
F1 Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - W30 Wykład Walczyk Mariola (FM) A61 |
F1-L11 Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
--- | F1-L11 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A211 |
F1-L11 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - L30 Laboratorium Wilk Barbara (EM) A211 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||
@12:15-12:30 | F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
F1 Technika informacyjno-pomiarowa (F1) - W30 Wykład Wilk Barbara (EM) A61 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | F1-C5, F1-C6 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.) Madej Justyna (FM) V18 |
F1-C5, F1-C6 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (F1) - C20 Ćwiczenia, (grupa 3.) Madej Justyna (FM) V18 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F1 Języki, automaty i obliczenia (F1) - W25 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
--- | --- | --- | --- | Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) F402 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) F402 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | F1-L11 Języki, automaty i obliczenia (F1) - P15 Projekt Gniewek Lesław (EA) F202 |
--- | F1-C5, F1-C6 Przedmiot dodatkowy: Matematyczne podstawy przetwarzania danych (F1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 3.) Strzałka Dominik (ES) F202 |
F1-L11 Narzędzia dla programistów (F1) - L15 Laboratorium Śnieżek Marek (EA) D3a |
--- | --- | F1-L11 Wstęp do programowania (F1) - L15 Laboratorium Kwiatkowski Bogdan (ET) B205 |
Analiza matematyczna i algebra liniowa (F1) - C45 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) F402 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | F1-L11 Języki, automaty i obliczenia (F1) - L15 Laboratorium Dec Grzegorz (EA) F105 |
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | F1-C4, F1-C6 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS Nauczyciel 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
F1-C4, F1-C6 Wychowanie fizyczne cz.1. (F1) - C30 Ćwiczenia, (19:30-21:00), Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS Nauczyciel 3 (CS) Pływalnia ROSiR |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
|
|
Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
|
|
Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Organiściak Patryk (ES) A112 |
Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A214 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F2-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
|
|
|
|
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
|
|
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A312 |
F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
|
|
--- | --- | F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
--- | --- | Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Hałdaś Grzegorz (EP) A214 |
Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Organiściak Patryk (ES) A112 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F2-C3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
|
|
Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A113 |
Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
|
|
--- | --- | F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
--- | --- | Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Stawarz Paweł (EA) D3a |
Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A313 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F2-C4 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
--- | --- | Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - C15 Ćwiczenia Suliga Mateusz (EE) A313 |
Programowanie w języku C++ (F2) - C15 Ćwiczenia Mączka Mariusz (EP) A113 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
F2 Metody probabilistyczne i statystyka (F2) - W30 Wykład Malska Wiesława (EE) A61 |
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Język obcy (F2) - C30 Lektorat Gajdek Tomasz (CJ) J002 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
F2 Języki, automaty i obliczenia (F2) - W30 Wykład Gniewek Lesław (EA) A61 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
|
|
--- | --- | F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Programowanie w języku C++ (F2) - W30 Wykład Hałdaś Grzegorz (EP) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
F2 Układy zasilające w systemach komputerowych (F2) - W15 Wykład, (w tyg. 2-9) Sobczyński Dariusz (EE) A61 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
F2 Systemy operacyjne (F2) - W30 Wykład Trybus Bartosz (EA), Nycz Mariusz (ES) A61 |
--- | --- | Podstawy elektroniki (F2) - C15 Ćwiczenia Ptak Piotr (EP) A313 |
Systemy operacyjne (F2) - C15 Ćwiczenia Stawarz Paweł (EA) D3a |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
F2 Podstawy elektroniki (F2) - W30 Wykład, (w tyg. 1-10) Mączka Mariusz (EP) A61 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F3A | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
|
|
|
--- | F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy (F3) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
F3 Język obcy (F3) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
|
--- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
|
--- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
|
--- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
|
--- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
|
--- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
|
--- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A312 |
Technologie sieci WEB (F3A) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) A312 |
|
--- | Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) B107 |
Sieci komputerowe II (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) B107 |
--- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
--- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
--- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
--- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
--- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
--- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) A112 |
Systemy operacyjne LINUX i QNX (F3A) - W25 Wykład Dec Grzegorz (EA), Trybus Bartosz (EA) A112 |
|
|
Systemy teletransmisyjne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) B107 |
Systemy teletransmisyjne -p.w. (F3A) - W25 Wykład Lal Kazimierz (EA) B107 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
--- | --- | Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład Marnik Joanna (EA) A112 |
Wizja komputerowa (F3A) - W25 Wykład Marnik Joanna (EA) A112 |
--- | Zarządzanie projektami (F3A) - W15 Wykład Wysocki Marian (EA) A111 |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- |
|
--- | --- | Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
Programowanie niskopoziomowe (F3A) - W25 Wykład Śnieżek Marek (EA) B305 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- |
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- |
|
--- | --- | --- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F3S | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | F3S-L4 Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - L30 Laboratorium Mazurek Mirosław (ES) F502 |
F3S-L4 Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - L30 Laboratorium Mazurek Mirosław (ES) F502 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (~ED) B107 |
F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (~ED) B107 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - W30 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F502 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3S) - W30 Wykład Mazurek Mirosław (ES) F502 |
--- | --- | F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy (F3) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
F3 Język obcy (F3) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
@08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F505 |
Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) F505 |
F3S-L4 Sieci komputerowe II (F3S) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F604 |
F3S-L4 Sieci komputerowe II (F3S) - L30 Laboratorium Bolanowski Marek (ES) F604 |
F3S-L4 Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - L20 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
F3S-L4 Eksploatacja systemów bazodanowych (F3S) - L20 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F502 |
Modelowanie systemów i sieci komputerowych -p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F604 |
Modelowanie systemów i sieci komputerowych -p.w. (F3S) - W25 Wykład Nycz Mariusz (ES) F604 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES) B107 |
F3S-L4 Modelowanie systemów i sieci komputerowych -p.w. (F3S) - L15 Laboratorium Kuraś Paweł (ES) F505 |
--- | F3S-L4 Systemy teleinformatyczne (F3S) - L20 Laboratorium Organiściak Patryk (ES) F604 |
F3S-L4 Systemy teleinformatyczne (F3S) - L20 Laboratorium Organiściak Patryk (ES) F604 |
F3S-L4 Technologie WEB i JAVA (F3S) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
F3S-L4 Technologie WEB i JAVA (F3S) - L30 Laboratorium Prokop Jan (ED), Mazurkiewicz Adam (ED) B100b |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |||||||
@14:00-14:15 | F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) A111 |
F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) A111 |
F3S-L4 Systemy teleinformatyczne (F3S) - P10 Projekt Piętal Michał (ES) F604 |
F3S-L4 Interakcja człowiek-komputer (F3) - L15 Laboratorium Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) F104 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F3T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (~ED) B107 |
F3S, F3T Technologie WEB i JAVA (F3S+T) - W30 Wykład Prokop Jan (ED), Górka Paweł (~ED) B107 |
|
|
--- | --- | F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Interakcja człowiek-komputer (F3) - W30 Wykład Kapuściński Tomasz (EA), Marnik Joanna (EA) B107 |
F3 Język obcy (F3) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
F3 Język obcy (F3) - C30 Lektorat Doroszkiewicz Małgorzata (CJ) J207 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych (F3T) - W30 Wykład Nycz Mariusz (ES) B107 |
|
|
|
|
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B305 |
Systemy mobilne i satelitarne (F3T) - W30 Wykład Szczepański Antoni (ET) B305 |
Programowanie w języku R i Ruby (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) B107 |
Programowanie w języku R i Ruby (F3T) - W25 Wykład Drałus Grzegorz (ET) B107 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) B107 |
F3S, F3T Sieci komputerowe II (F3S+T) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES) B107 |
--- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) A111 |
F3S, F3T Systemy teleinformatyczne (F3S+T) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) A111 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F4A | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | Projekt inżynierski (F4 w ET) - P45 Projekt, (grupa 1.) Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET) B200 |
Projekt inżynierski (F4 w ET) - P45 Projekt, (grupa 1.) Drałus Grzegorz (ET), Posiewała Witold (ET), Borkowski Mariusz (ET) B200 |
-x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - W20 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) A111 |
Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - W20 Wykład Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) A111 |
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład Rodziński Jan (ED) B107 |
Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
Systemy integracyjne (F4A) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) B303 |
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F4A) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
Bezpieczeństwo systemów informatycznych (F4A) - W25 Wykład Bednarek Marcin (EA) B305 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | Techniki multimedialne (F4A) - W25 Wykład Kapuściński Tomasz (EA) B304 |
Techniki multimedialne (F4A) - W25 Wykład Kapuściński Tomasz (EA) B304 |
|
|
|
|
F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.) Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.) Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak) Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA) B300 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak) Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA) B300 |
--- | --- | --- | --- | F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.) Kusy Maciej (EP) A300 |
F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.) Kusy Maciej (EP) A300 |
-x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F4S | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | F4S-L3 Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 1.) Mazurek Mirosław (ES), Dymora Paweł (ES) F202 |
Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 1.) Dymora Paweł (ES) F604 |
-x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | F4S, F4T Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 2.), (14 godz.) Nycz Mariusz (ES) F203 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | @08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | |||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||
10:15-10:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||
@10:30-10:45 | F4S-L3 Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F4S) - L15 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F604 |
F4S-L3 Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F4S) - P15 Projekt Piętal Michał (ES) F604 |
F4S-L3 Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - L15 Laboratorium Salach Mateusz (ES) A59-lab.G2A |
F4S-L3 Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - P15 Projekt Dymora Paweł (ES), Salach Mateusz (ES) A59-lab.G2A |
Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) A59-lab.G2A |
Systemy wirtualnej rzeczywistości (F4S) - W25 Wykład Dymora Paweł (ES) A59-lab.G2A |
--- | --- | Projekt inżynierski (F4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 3.) Marnik Joanna (EA), Śnieżek Marek (EA), Kapuściński Tomasz (EA), Markiewicz Michał (EA) F104 |
Projekt inżynierski (F4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 3.) Marnik Joanna (EA), Śnieżek Marek (EA), Kapuściński Tomasz (EA), Markiewicz Michał (EA) F104 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F4S) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) F604 |
Zarządzanie systemami i sieciami komputerowymi (F4S) - W25 Wykład Piętal Michał (ES) F604 |
--- | F4S-L3 Programowanie w języku Python (F4S) - L15 Laboratorium Organiściak Patryk (ES) F505 |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | |||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | |||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | |||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | |||
@14:00-14:15 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład Rodziński Jan (ED) B107 |
--- | F4S-L3 Programowanie w języku Python (F4S) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES), Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | Programowanie w języku Python (F4S) - W25 Wykład Bolanowski Marek (ES) F604 |
Programowanie w języku Python (F4S) - W25 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | --- | --- | --- | F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.) Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.) Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak) Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA) B300 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak) Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA) B300 |
--- | --- | --- | --- | F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.) Kusy Maciej (EP) A300 |
F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.) Kusy Maciej (EP) A300 |
-x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F4T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
F4S, F4T Projekt inżynierski (F4 w ES) - P45 Projekt, (grupa 2.), (14 godz.) Nycz Mariusz (ES) F203 |
--- | Projekt inżynierski (F4 w ET) - P45 Projekt, Część 1., (grupa 2.) Szczepański Antoni (ET) B205 |
Projekt inżynierski (F4 w ET) - P45 Projekt, Część 1., (grupa 2.) Szczepański Antoni (ET) B205 |
|
|
-x- | -x- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- |
|
|
-x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
Badania operacyjne i optymalizacja dyskretna (F4T) - W25 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
Badania operacyjne i optymalizacja dyskretna (F4T) - W25 Wykład Szczepański Antoni (ET) B303 |
Projektowanie systemów informacyjnych (F4T) - W25 Wykład Ziemba Robert (ET) B303 |
Projektowanie systemów informacyjnych (F4T) - W25 Wykład Ziemba Robert (ET) B303 |
|
|
Projekt inżynierski (F4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 4.) Lal Kazimierz (EA), Rak Tomasz (EA), Samolej Sławomir (EA), Warchoł Dawid (EA), Oszust Mariusz (EA) F105 |
Projekt inżynierski (F4 w EA) - P45 Projekt, (grupa 4.) Lal Kazimierz (EA), Rak Tomasz (EA), Samolej Sławomir (EA), Warchoł Dawid (EA), Oszust Mariusz (EA) F105 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) A111 |
Open source w przedsiębiorstwach (F4T) - W25 Wykład Posiewała Witold (ET) A111 |
|
|
--- | --- |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład Rodziński Jan (ED) B107 |
F4 Problemy społeczne i zawodowe informatyki (F4) - W20 Wykład Rodziński Jan (ED) B107 |
|
--- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
--- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
--- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
--- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
--- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
--- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
--- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.) Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (18 godz. + 4 godz.), (grupa 1.) Mączka Mariusz (EP), Hałdaś Grzegorz (EP) A300 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak) Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA) B300 |
F4 Wykład monograficzny (F4) - W30 Wykład, (oraz dr T. Rak) Sadolewski Jan (EA), Śnieżek Marek (EA), Oszust Mariusz (EA), Żabiński Tomasz (EA) B300 |
--- | --- | --- | --- | F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.) Kusy Maciej (EP) A300 |
F4 Projekt inżynierski (F4 w EP) - P45 Projekt, (23 godz.), (grupa 1.), (od 13-10-2022 r.) Kusy Maciej (EP) A300 |
-x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
M1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
-x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
|
|
--- | --- | M1 Język obcy (M1) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
M1 Język obcy (M1) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | M1 Chemiczne źródła energii (M1) - W15 Wykład Pacześniak Tomasz (CH) B305 |
M1 Technologie informacyjne (M1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia Pacześniak Tomasz (CH) A111 |
Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia Pacześniak Tomasz (CH) A111 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2., (2, 9 i 16.12.2022 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów dla M1) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2., (2, 9 i 16.12.2022 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów dla M1) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Szczupak Paweł (ET) B304 |
Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Szczupak Paweł (ET) B304 |
M1 Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) A312 |
M1 Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) A312 |
|
|
|
|
M1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.) Bąk Andrzej (FF) B303 |
M1 Ocena ryzyka zawodowego i zarządzanie bezpieczeństwem stanowisk pracy (M1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A313 |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (M1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 6 (CS) Hala PRz |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (M1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 6 (CS) Hala PRz |
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
|
|
--- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- |
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- |
|
|
--- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- |
|
|
--- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | M1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1) - C12 Ćwiczenia, (8.11, 22.11 i 6.12.2022) Trojnar Mariusz (ET) B305 |
M1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (M1) - C10 Ćwiczenia, (w sali P9) Michalski Adrian (FM) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
M1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
M1 Matematyka I (M1) - W45 Wykład Szynal-Liana Anetta (FM) B300 |
-x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
--- | --- |
|
|
M1 Język obcy (M1) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
M1 Język obcy (M1) - C30 Lektorat Jagiełło Małgorzata (CJ) J004 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Szczupak Paweł (ET) B304 |
Teoria obwodów I (M1) - C30 Ćwiczenia Szczupak Paweł (ET) B304 |
M1 Chemiczne źródła energii (M1) - W15 Wykład Pacześniak Tomasz (CH) B305 |
M1 Technologie informacyjne (M1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
|
|
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
M1 Fizyka I (M1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2., (2, 9 i 16.12.2022 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów dla M1) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
M1 Teoria obwodów I (M1) - W30 Wykład, Część 2., (2, 9 i 16.12.2022 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów dla M1) Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, (5 paźdz. w godz. 15:45-17:15 w sali A.112 zamiast 3 paźdz.) Pacześniak Tomasz (CH) A113 |
Chemiczne źródła energii (M1) - C30 Ćwiczenia, (5 paźdz. w godz. 15:45-17:15 w sali A.112 zamiast 3 paźdz.) Pacześniak Tomasz (CH) A113 |
M1 Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) A312 |
M1 Geometria i grafika inżynierska (M1) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Jagiełowicz Patrycja (MK) A312 |
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
Matematyka I (M1) - C30 Ćwiczenia Szynal-Liana Anetta (FM) B304 |
|
|
M1 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (M1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.) Bąk Andrzej (FF) B303 |
M1 Ocena ryzyka zawodowego i zarządzanie bezpieczeństwem stanowisk pracy (M1) - W15 Wykład Woźny Artur (ZB) B107 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | Fizyka I (M1) - C15 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A313 |
--- | M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (M1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 6 (CS) Hala PRz |
M1-C1, M1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (M1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 6 (CS) Hala PRz |
--- | --- |
|
|
--- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- |
|
|
--- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | M1 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (M1) - C12 Ćwiczenia, (8.11, 22.11 i 6.12.2022) Trojnar Mariusz (ET) B305 |
M1 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (M1) - C10 Ćwiczenia, (w sali P9) Michalski Adrian (FM) |
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
M2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
M2 Sensory (M2) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
M2 Sensory (M2) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
|
|
--- | --- | M2 Autoprezentacja (M2) - W15 Wykład, (w sali P16) Kruk Adam (WZ) |
--- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | Podstawy teoretyczne automatyki w pojazdach (M2) - C15 Ćwiczenia Stec Andrzej (EA) F102 |
--- | M2 Język obcy (M2) - C30 Ćwiczenia Bieniasz Magdalena (CJ) J208 |
M2 Język obcy (M2) - C30 Ćwiczenia Bieniasz Magdalena (CJ) J208 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
Mechanika ruchu pojazdów drogowych (M2) - C15 Ćwiczenia, (w sali L-29.254) Jaworski Artur (ME) |
M2 Mechanika ruchu pojazdów drogowych (M2) - W30 Wykład Jaworski Artur (ME) B303 |
M2 Mechanika ruchu pojazdów drogowych (M2) - W30 Wykład Jaworski Artur (ME) B303 |
|
|
M2 Podstawy teoretyczne automatyki w pojazdach (M2) - W30 Wykład Stec Andrzej (EA) F402 |
M2 Podstawy teoretyczne automatyki w pojazdach (M2) - W30 Wykład Stec Andrzej (EA) F402 |
Autoprezentacja (M2) - C15 Ćwiczenia, (w sali P16) Kruk Adam (WZ) |
--- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
--- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
--- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
--- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
--- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
--- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
--- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | M2 Systemy informatyczne w elektromobilności (M2) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) Mazurek Mirosław (ES) B304 |
M2 Systemy informatyczne w elektromobilności (M2) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) Mazurek Mirosław (ES) B304 |
M2 Przetworniki elektromaszynowe w pojazdach (M2) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A312 |
M2 Przetworniki elektromaszynowe w pojazdach (M2) - W30 Wykład Korkosz Mariusz (ED) A312 |
|
|
M2 Podstawy elektromagnetyzmu (M2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
M2 Podstawy elektromagnetyzmu (M2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) B304 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
|
|
M2 Elektronika (M2) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
M2 Elektronika (M2) - W30 Wykład Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
Elektronika (M2) - C15 Ćwiczenia Sobaszek Mirosław (EP) A312 |
Podstawy elektromagnetyzmu (M2) - C15 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A312 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T1-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | -x- | -x- | T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Nalepa Rafał (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Nalepa Rafał (FM) V18 |
--- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1-C1, T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.) Dubiel Łukasz (FF) A113 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B304 |
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B304 |
--- |
|
T1-L1, T1-L2 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki (FF) K.32 |
T1-L1, T1-L2 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki (FF) K.32 |
T1 Język obcy (T1) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J002 |
T1 Język obcy (T1) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J002 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- |
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- |
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- |
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- |
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- |
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- |
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Ochab Justyna (FM) A313 |
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Ochab Justyna (FM) A313 |
|
|
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Twaróg Dariusz (FF) F202 |
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Twaróg Dariusz (FF) F202 |
--- | --- | T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B305 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- |
|
T1 Bezpieczeństwo informacji niejawnych w organizacji (T1) - W15 Wykład Moczuk Eugeniusz (ZB) V18 |
--- | T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (T1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (T1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 5 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- |
|
--- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- |
|
--- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- |
|
--- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- |
|
--- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- |
|
--- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- |
|
--- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | T1-L1, T1-L2, T1-L3 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 1.) Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T1-C2 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | -x- | -x- | T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Nalepa Rafał (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Nalepa Rafał (FM) V18 |
--- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
--- | T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | T1-L3, T1-L4 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki (FF) K.32 |
T1-L3, T1-L4 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki (FF) K.32 |
--- | --- | --- | T1-L1, T1-L3, T1-L4 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 1.) Madej Justyna (FM) B304 |
--- | --- | T1 Język obcy (T1) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J002 |
T1 Język obcy (T1) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J002 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B304 |
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) B304 |
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A214 |
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Dudek Szymon (FM) A214 |
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Twaróg Dariusz (FF) A214 |
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Twaróg Dariusz (FF) A214 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B305 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B305 |
|
|
T1 Bezpieczeństwo informacji niejawnych w organizacji (T1) - W15 Wykład Moczuk Eugeniusz (ZB) V18 |
Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 2.) Stagraczyński Ryszard (FF) B107 |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (T1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 5 (CS) Hala PRz |
T1-C1, T1-C2 Wychowanie fizyczne cz.1. (T1) - C30 Ćwiczenia Nauczyciel 5 (CS) Hala PRz |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T1-C3 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | -x- | -x- | T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Nalepa Rafał (FM) V18 |
T1 Matematyka I (T1) - W45 Wykład Nalepa Rafał (FM) V18 |
--- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
T1 Technologie informacyjne (T1) - W15 Wykład Gamracki Mariusz (ET) B107 |
T1-C1, T1-C3 Przedmiot dodatkowy: Fizyka (T1) - C08 Ćwiczenia, (grupa 1.) Dubiel Łukasz (FF) A113 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Fizyka (T1) - W30 Wykład Jakubczyk Dorota (FF) S2 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 2. Trojnar Mariusz (ET) B300 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- |
|
|
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Twaróg Dariusz (FF) A113 |
Fizyka (T1) - C30 Ćwiczenia Twaróg Dariusz (FF) A113 |
--- | --- | T1 Język obcy (T1) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J002 |
T1 Język obcy (T1) - C30 Lektorat Młodochowska Katarzyna (CJ) J002 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | T1-L5, T1-L6 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki (FF) K.32 |
T1-L5, T1-L6 Fizyka (T1) - L30 Laboratorium Katedra Fizyki (FF) K.32 |
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
Matematyka I (T1) - C30 Ćwiczenia Walczyk Mariola (FM) A111 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T1 Wprowadzenie do CAD-u (T1) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B305 |
T1 Obwody i sygnały I (T1) - W45 Wykład, Część 1. Trojnar Mariusz (ET) B305 |
--- | T1-L2, T1-L5, T1-L6 Przedmiot dodatkowy: Matematyka (T1) - C10 Ćwiczenia, (grupa 2.) Madej Justyna (FM) F202 |
T1 Bezpieczeństwo informacji niejawnych w organizacji (T1) - W15 Wykład Moczuk Eugeniusz (ZB) V18 |
--- | Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
Obwody i sygnały I (T1) - C30 Ćwiczenia Kossowski Tomasz (ET) A312 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | T1-L4, T1-L5, T1-L6 Przedmiot dodatkowy: Podstawy fizyczne teorii obwodów (T1) - C12 Ćwiczenia, (grupa 2.), (28-11, 12-12-2022 oraz 16-01, 23-01 i 30-01-2023) Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||
@17:30-17:45 | Wychowanie fizyczne cz.1. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS, (19:30-21:00) Nauczyciel 5 (CS) Pływalnia ROSiR |
Wychowanie fizyczne cz.1. (T1) - C30 Ćwiczenia, Zapisy na konkretną godzinę w Hali PRz, w godzinach pracy CFiS, (19:30-21:00) Nauczyciel 5 (CS) Pływalnia ROSiR |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A312 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
|
|
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Język obcy (T2) - C30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T2 Język obcy (T2) - C30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T2 Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
|
|
Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia Augustyn Małgorzata (EM) B300 |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T2-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 1. Kolek Andrzej (EP) A61 |
|
|
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
T2 Analogowe układy elektroniczne I (T2) - W45 Wykład, Część 2. Kolek Andrzej (EP) B305 |
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
T2 Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - W30 Wykład Pawłowski Stanisław (ED) A61 |
|
|
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Systemy pomiarowe wielkości fizycznych (T2) - W30 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
T2 Język obcy (T2) - C30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
T2 Język obcy (T2) - C30 Lektorat Kolasa Ewa (CJ) J005 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
T2 Inżynieria materiałowa (T2) - W30 Wykład Wyderka Stanisław (EE) A61 |
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A113 |
Analogowe układy elektroniczne I (T2) - C30 Ćwiczenia Ciura Łukasz (EP) A113 |
T2 Elementy elektroniczne II (T2) - W15 Wykład Machowska-Podsiadło Elżbieta (EP) B300 |
T2 Metody probabilistyczne (T2) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) B300 |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
T2 Miernictwo elektroniczne (T2) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Dorozhovets Mykhaylo (EM) B107 |
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
Teoria pola elektromagnetycznego (T2) - C30 Ćwiczenia Pawłowski Stanisław (ED) A313 |
--- | Metody probabilistyczne (T2) - C15 Ćwiczenia Augustyn Małgorzata (EM) B300 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T3-C1 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B300 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B300 |
|
|
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
|
|
-x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B300 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B300 |
--- | --- | T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) B305 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
T3 Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej (ZH) B305 |
T3 Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład Michalski Krzysztof (ZH) B305 |
--- | --- | T3 Historia (T3) - W15 Wykład Ostasz Grzegorz (ZH) V18 |
T3 Socjologia (T3) - W15 Wykład Rejman Krzysztof (ZH) V18 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T3-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Systemy EDA (T3) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B300 |
T3 MEMS i mikronapędy (T3) - W30 Wykład Mazurkiewicz Adam (ED) B300 |
|
|
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Technika b.w.cz. (T3) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
T3 Podstawy techniki mikroprocesorowej (T3) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) B300 |
|
|
-x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B300 |
T3 Technika obliczeniowa i symulacyjna (T3) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B300 |
|
|
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) B305 |
T3 Architektura komputerów i systemy operacyjne (T3) - W30 Wykład Klepacki Dariusz (EU), Potencki Jerzy (EU) B305 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
T3 Moduł humanistyczny III - Etyka (T3) - W15 Wykład Sołtys Andrzej (ZH) B305 |
T3 Moduł humanistyczny IV - Filozofia (T3) - W15 Wykład Michalski Krzysztof (ZH) B305 |
|
|
T3 Historia (T3) - W15 Wykład Ostasz Grzegorz (ZH) V18 |
T3 Socjologia (T3) - W15 Wykład Rejman Krzysztof (ZH) V18 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T4S | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- |
|
|
|
|
08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- |
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- |
|
|
|
|
08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- |
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- |
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
|
|
--- | --- |
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- |
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A214 |
Systemy akwizycji danych pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A214 |
Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
Przemysłowe systemy pomiarowo-diagnostyczne (T4S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A214 |
Układy kondycjonowania sygnałów pomiarowych (T4S) - W30 Wykład Dorozhovets Mykhaylo (EM) A214 |
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 2.) Wojturski Jakub (EM) A212 |
Cyfrowe przetwarzanie sygnałów biomedycznych (T4S) - W15 Wykład Wilk Barbara (EM) A214 |
Graficzne środowiska programowania systemów pomiarowych (T4S) - W15 Wykład Hanus Robert (EM) A214 |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | Miernictwo przemysłowe -p.w. (T4S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
Miernictwo przemysłowe -p.w. (T4S) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) B107 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) B107 |
--- | T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) V18 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | T4S, T4T, T4U Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.) Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP) A212 |
T4S, T4T, T4U Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.) Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP) A212 |
--- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T4T | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
Anteny i propagacja fal radiowych (T4T) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
|
|
|
|
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
|
|
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A111 |
Szumy w aparaturze telekomunikacyjnej (T4T) - W30 Wykład Ptak Piotr (EP) A111 |
--- | --- | Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
Telefonia komórkowa (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
--- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
|
|
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
Systemy bezprzewodowe -p.w. (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
Systemy bezprzewodowe -p.w. (T4T) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A74 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | Uregulowania prawne w telekomunikacji (T4T) - W15 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A112 |
Telekomunikacja światłowodowa (T4T) - W15 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A112 |
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) B107 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) B107 |
--- | T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) V18 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | T4S, T4T, T4U Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.) Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP) A212 |
T4S, T4T, T4U Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.) Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP) A212 |
--- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T4U | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | T4U-L1 Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - L15 Laboratorium Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
T4U-L1 Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - P15 Projekt Wilczkiewicz Bartłomiej (EU) A74 |
T4U-L1 Projekt inżynierski (T4 w EU) - P45 Projekt, (grupa 3.), (oraz dr M. Trojnar) Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Węglarski Mariusz (EU), Górka Paweł (~ED) A111 |
T4U-L1 Projekt inżynierski (T4 w EU) - P45 Projekt, (grupa 3.), (oraz dr M. Trojnar) Potencki Jerzy (EU), Kuryło Kazimierz (EU), Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU), Mazurkiewicz Adam (ED), Węglarski Mariusz (EU), Górka Paweł (~ED) A111 |
08:00:08:15 |
08:15-08:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | --- | --- | T4U-L1 Lasery i ich zastosowania -p.w. (T4U) - L15 Laboratorium Skoczylas Mariusz (EU) A51 |
--- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | |||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||
09:30-09:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | |||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | T4U-L1 Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (w tyg. 4-13) Ciura Łukasz (EP) A304 |
T4U-L1 Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - L30 Laboratorium, (w tyg. 4-13) Ciura Łukasz (EP) A304 |
09:45-10:00 | |||
10:00-10:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | |||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | T4U-L1 Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - L15 Laboratorium, (grupa 3.) Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4U-L1 Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - P15 Projekt, (grupa 3.) Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4U-L1 Urządzenia elektroakustyczne (T4U) - L15 Laboratorium Błąd Grzegorz (EU) A52_53 |
--- | T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
T4S, T4U Anteny i propagacja fal radiowych (T4SU) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A111 |
@10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | --- | 11:00-11:15 | |||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | --- | 11:30-11:45 | |||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
Urządzenia peryferyjne komputerów (T4U) - W30 Wykład Jankowski-Mihułowicz Piotr (EU) A74 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
T4 Wykład monograficzny (T4) - W30 Wykład Potencki Jerzy (EU) A61 |
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład Ciura Łukasz (EP) B303 |
Programowa obsługa aparatury elektronicznej (T4U) - W30 Wykład Ciura Łukasz (EP) B303 |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | -x- | -x- | --- | --- | Urządzenia elektroakustyczne (T4U) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A51 |
Urządzenia elektroakustyczne (T4U) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A51 |
Lasery i ich zastosowania -p.w. (T4U) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A113 |
Lasery i ich zastosowania -p.w. (T4U) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A113 |
-x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | --- | --- | T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) B107 |
T4 Moduł ekonomiczny I (T4) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Hajduk-Stelmachowicz Marzena (ZE) B107 |
--- | T4 Moduł ekonomiczny II (T4) - W15 Wykład Olewiński Bogusław (ZP) V18 |
-x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | -x- | -x- | T4S, T4T, T4U Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.) Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP) A212 |
T4S, T4T, T4U Projekt inżynierski (T4 w EM) - P45 Projekt, (grupa 3.) Wojturski Jakub (EM), Hanus Robert (EM), Kossowski Tomasz (ET), Dorozhovets Mykhaylo (EM), Mleczko Krzysztof (EP) A212 |
--- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | |||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | |||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | |||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
A1-DU-C1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - C30 Ćwiczenia Paluch Magdalena (CJ) J202 |
A1-DU Język angielski w nauce i technice (A1-DU) - C30 Ćwiczenia Paluch Magdalena (CJ) J202 |
08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | A1-DU Teoria sterowania (A1-DU) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA), Bożek Andrzej (EA) F202 |
A1-DU Teoria sterowania (A1-DU) - W30 Wykład Trybus Leszek (EA), Bożek Andrzej (EA) F202 |
Teoria sterowania (A1-DU) - C30 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F104 |
Teoria sterowania (A1-DU) - C30 Ćwiczenia Bożek Andrzej (EA) F104 |
A1-DU-L1 Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
A1-DU-L1 Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 1. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
@08:45-09:00 | ||
09:00-09:15 | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | A1-DU-L1 Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - P15 Projekt Inglot Magdalena (ZB) F202 |
A1-DU Prawne i ekonomiczne aspekty działalności inżynierskiej (A1-DU) - W15 Wykład Strojny Jacek (ZB) F202 |
A1-DU Diagnostyka i nadzorowanie procesów -p.w. (A1-DU) - W15 Wykład Bednarek Marcin (EA), Żabiński Tomasz (EA) F202 |
A1-DU Systemy informatyki przemysłowej (A1-DU) - W15 Wykład Bednarek Marcin (EA), Stec Andrzej (EA), Żabiński Tomasz (EA) F202 |
--- | --- | A1-DU-L1 Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
A1-DU-L1 Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 2. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
-x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | A1-DU Inżynieria produkcji (A1-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
A1-DU Inżynieria produkcji (A1-DU) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
A1-DU-L1 Diagnostyka i nadzorowanie procesów -p.w. (A1-DU) - L15 Laboratorium, (oraz w sali D7) Bednarek Marcin (EA), Piecuch Grzegorz (EA) D9 |
A1-DU-L1 Systemy informatyki przemysłowej (A1-DU) - L15 Laboratorium Stec Andrzej (EA) D9 |
--- | --- | A1-DU-L1 Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
A1-DU-L1 Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 3. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
-x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | A1-DU-L1 Inżynieria produkcji (A1-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
A1-DU-L1 Inżynieria produkcji (A1-DU) - P15 Projekt, (w tyg. 1-8) Stadnicka Dorota (KO) F202 |
--- | --- | --- | --- | A1-DU-L1 Projekt (A1-DU) - P75 Projekt, Część 4. Piecuch Grzegorz (EA) D109mech |
--- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | |||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | |||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | |||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | |||
@15:45-16:00 | --- | A1-DU-L1 Inżynieria oprogramowania (A1-DU) - L15 Laboratorium Marnik Joanna (EA) D3a |
--- | --- | A1-DU Systemy mobilne i internetowe -p.w. (A1-DU) - W15 Wykład Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) A112 |
A1-DU-L1 Systemy mobilne i internetowe -p.w. (A1-DU) - L15 Laboratorium Trybus Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) D3a |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | A1-DU Inżynieria oprogramowania (A1-DU) - W15 Wykład Dec Grzegorz (EA) A112 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | |||
16:15-16:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | A1-DU Seminarium dyplomowe (A1-DU w EA) - C10 Seminarium Kluska Jacek (EA) F202 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
E1/O-DU | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B303 |
Logiczne sterowanie procesami energetycznymi (E1/O-DU) - W30 Wykład Binkowski Tomasz (EE) B303 |
|
|
Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) A112 |
Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - W30 Wykład Mazur Damian (ET) A112 |
--- | --- | Układy elektromagnetyczne w energoelektronice (E1/O-DU) - C15 Ćwiczenia Gołębiowski Marek (ET), Kuras Romuald (ET) B304 |
Niekonwencjonalne źródła energii (E1/O-DU) - W15 Wykład Beňa Lúbomir (EE) B304 |
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B303 |
Współczesne problemy energetyki jądrowej (E1/O-DU) - W30 Wykład Karnas Grzegorz (ET) B303 |
Systemy pomiarowe i diagnostyczne w energetyce -p.w. (E1/O-DU) - W15 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
Ochrona odgromowa i przepięciowa -p.w. (E1/O-DU) - W15 Wykład Ziemba Robert (ET) A214 |
|
|
--- | --- | Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) B304 |
Modelowanie układów energetyki odnawialnej (E1/O-DU) - W30 Wykład Prokop Jan (ED) B304 |
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- |
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- |
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- |
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- |
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- |
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- |
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
--- | --- | --- |
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
E1-DU Wybrane zagadnienia elektrotechniki i elektroenergetyki (w j. obcym) (E1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą 1.) Klepacki Dariusz (EU) A214 |
|
|
--- |
|
--- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
|
|
--- |
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
|
|
--- |
|
--- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
|
|
--- |
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
|
|
--- |
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
|
|
--- |
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
|
|
--- |
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
Wybrane zagadnienia jakości energii elektrycznej (E1/O-DU) - W30 Wykład Łatka Małgorzata (EE) B304 |
-x- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1A-DU | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Strzałka Dominik (ES) A313 |
F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Strzałka Dominik (ES) A313 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
Programowanie funkcjonalne (F1A-DU) - W30 Wykład Sadolewski Jan (EA) A113 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Grabowski Franciszek (ES) B304 |
Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - W30 Wykład Grabowski Franciszek (ES) B304 |
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A113 |
Inteligentne sieci sensorowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kamuda Kazimierz (EU) A113 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) Grabowski Franciszek (ES), Ćmil Michał (ES) F604 |
F1A-DU-L1, F1A-DU-L2 Przetwarzanie rozproszone (F1A-DU) - C20 Ćwiczenia, (zostaje 10 godzin na projekty) Grabowski Franciszek (ES), Ćmil Michał (ES) F604 |
Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) A113 |
Aplikacje internetowe (F1A-DU) - W30 Wykład Rak Tomasz (EA) A113 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) A112 |
Inteligentne systemy komputerowe (F1A-DU) - W30 Wykład Kluska Jacek (EA), Wysocki Marian (EA) A112 |
--- | F1-DU Seminarium dyplomowe (F1-DU w EA) - C15 Seminarium Kluska Jacek (EA) A113 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | |||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | |||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | |||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | |||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | |||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | |||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
F1S-DU | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | Zarządzanie ruchem w sieci (F1S-DU) - W20 Wykład Paszkiewicz Andrzej (ES) F604 |
--- | Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - W20 Wykład Dymora Paweł (ES) B304 |
Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład Nycz Mariusz (ES) B304 |
F1S-DU-L1 Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium, (135 minut bez przerwy) Organiściak Patryk (ES) F604 |
--- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - W15 Wykład Bolanowski Marek (ES) F604 |
F1S-DU-L1 Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - P25 Projekt, Część 1. Lal Kazimierz (EA) D7 |
--- | --- | -x- | -x- | @08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | |||||
@10:30-10:45 | F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Strzałka Dominik (ES) A313 |
F1-DU Wybrane zagadnienia z informatyki w języku obcym (F1-DU) - W10 Wykład, Projekt, (zostaje 20 godzin na projekty z grupą F1S-DU-L1) Strzałka Dominik (ES) A313 |
F1S-DU-L1 Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L20 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
F1S-DU-L1 Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L20 Laboratorium Nycz Mariusz (ES) F505 |
F1S-DU-L1 Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
F1S-DU-L1 Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium Karnas Grzegorz (ET) B200b |
--- | --- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||
@12:15-12:30 | Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) Lal Kazimierz (EA) F505 |
Zastosowania informatyki II (F1S-DU) - W20 Wykład, (zostaje 10 godzin na projekty) Lal Kazimierz (EA) F505 |
Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład Karnas Grzegorz (ET), Sabat Wiesław (EU) A111 |
Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - W20 Wykład Karnas Grzegorz (ET), Sabat Wiesław (EU) A111 |
Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - W30 Wykład Kusy Maciej (EP) F505 |
Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - W30 Wykład Kusy Maciej (EP) F505 |
--- | --- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||
@14:00-14:15 | F1S-DU-L1 Zarządzanie ruchem w sieci (F1S-DU) - P20 Projekt, (135 minut bez przerwy) Paszkiewicz Andrzej (ES) F602 |
--- | F1S-DU-L1 Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
F1S-DU-L1 Kompatybilność elektromagnetyczna systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - L30 Laboratorium Sabat Wiesław (EU) A69 |
F1S-DU-L1 Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
F1S-DU-L1 Wybrane metody inteligencji obliczeniowej (F1S-DU) - L30 Laboratorium Kusy Maciej (EP) A300 |
--- | --- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | F1S-DU-L1 Projektowanie i eksploatacja sieci komputerowych II (F1S-DU) - P20 Projekt, (135 minut bez przerwy) Bolanowski Marek (ES) F604 |
--- | --- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | F1S-DU-L1 Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F502 |
F1S-DU-L1 Administracja sieciowych systemów operacyjnych II (F1S-DU) - L20 Laboratorium Smalara Krzysztof (ES) F502 |
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | |||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | |||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | F1S-DU-L1 Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych (F1S-DU) - P15 Projekt Nycz Mariusz (ES) |
-x- | --- | F1-DU Seminarium dyplomowe (F1-DU w EA) - C15 Seminarium Kluska Jacek (EA) A113 |
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | -x- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
T1-DU-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 |
|
|
T1-DU Zarządzanie jakością (T1-DU) - W15 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
T1-DU Procesy stochastyczne w elektronice (T1-DU) - W15 Wykład Kowalczyk Adam (EM) A313 |
T1-DU Programowanie współczesnych przyrządów pomiarowych (T1-DU) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
T1-DU Programowanie współczesnych przyrządów pomiarowych (T1-DU) - W30 Wykład Wojturski Jakub (EM) A214 |
T1-DU Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A113 |
T1-DU Wstęp do nanotechnologii (T1-DU) - W30 Wykład Błąd Grzegorz (EU) A113 |
-x- | -x- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
-x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
-x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
-x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
-x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
-x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
-x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A111 |
Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - C30 Ćwiczenia Wisz Bogusław (EU) A111 |
T1-DU Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
T1-DU Równania różniczkowe cząstkowe w technice (T1-DU) - W30 Wykład Kuryło Kazimierz (EU) A313 |
|
|
--- | Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - C15 Ćwiczenia Sabat Wiesław (EU) B304 |
-x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
--- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
--- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
--- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
T1-DU Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład Pondel Ewa (ZP) A313 |
T1-DU Wynalazczość i ochrona patentowa (T1-DU)- W20 Wykład Pondel Ewa (ZP) A313 |
|
|
|
|
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 |
|
|
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
T1-DU Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A313 |
T1-DU Technika światłowodowa i fotonika (T1-DU) - W30 Wykład Skoczylas Mariusz (EU) A313 |
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 |
|
|
T1-DU Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A113 |
T1-DU Kompatybilność elektromagnetyczna (T1-DU) - W30 Wykład Sabat Wiesław (EU) A113 |
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
-x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
R.E3-C2-Masz.Elektr.II | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | R.E3-L4-Masz.Elektr.II Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
R.E3-L4-Masz.Elektr.II Maszyny elektryczne II (E3) - L30 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
R.F1-C1-Fizyka | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A313 |
Fizyka (A1) - C30 Ćwiczenia Kudła Sylwia (FF) A313 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
R.F4A-C2-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - L15 Laboratorium Jędrzejec Bartosz (EA), Sadolewski Jan (EA) F102 |
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython Analiza danych w językach R i Python (F4A-DI) - P15 Projekt Jędrzejec Bartosz (EA) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython Systemy integracyjne (F4A) - L15 Laboratorium Posiewała Witold (ET) B205 |
R.F4A-L7-SystemyIntegracyjne-i-AnalizaDanychwJęzykachRiPython Systemy integracyjne (F4A) - P15 Projekt Posiewała Witold (ET) B205 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
R.A3S-C2-TechnikaCyfrowa | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | R.A3S-L3-TechnikaCyfrowa Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
R.A3S-L3-TechnikaCyfrowa Technika cyfrowa (A3) - L15 Laboratorium, (w tyg. 7-14) Mleczko Krzysztof (EP) A304 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
R.E4P-C2-OchronaPrzepięciowa | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | R.E4P-L3-OchronaPrzepięciowa Ochrona przepięciowa (E4P) - L15 Laboratorium Ziemba Robert (ET) B210 |
R.E4P-L3-OchronaPrzepięciowa Ochrona przepięciowa (E4P) - P15 Projekt Ziemba Robert (ET) B210 |
@07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
R.A2-C2-NapędywAutomatyce | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | R.A2-L4-NapędywAutomatyce Napędy w automatyce (A2) - L15 Laboratorium Krzywdzińska-Kornak Krystyna (ED) B100b |
--- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
R.F1-C6-LogikaiTeoriaMnogości | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | R.F1-L12-LogikaiTeoriaMnogości Logika i teoria mnogości (F1) - L15 Laboratorium Wiktorowicz Krzysztof (EA) F104 |
--- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS1-C1 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w S2) Drałus Grzegorz (ET) |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
@08:45-09:00 | |||||||||
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS1-C2 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w S2) Drałus Grzegorz (ET) |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
@08:45-09:00 | |||||||||
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS1-C3 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w S2) Drałus Grzegorz (ET) |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @08:45-09:00 | |||||||||
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
@14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS1-C4 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
@07:00-7:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||
07:15-07:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||
07:30-07:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||
07:45-08:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||
08:00:08:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||
08:15-08:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||
08:30-08:45 | FS1 Algorytmy i struktury danych (FS0-DI sem. 1.) - W15 Wykład, (w S2) Drałus Grzegorz (ET) |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||
@08:45-09:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @08:45-09:00 | |||||||||
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
@14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- |
|
|
15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- |
|
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 |
|
|
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- |
|
|
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||
14:15-14:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS2-C2 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
|
|
-x- | -x- | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- |
|
|
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS2-C3 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | FS2-L5 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Bolanowski Marek (ES) F602 |
--- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |
09:15-09:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |
09:30-09:45 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |
09:45-10:00 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |
10:00-10:15 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |
10:15-10:30 | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |
@10:30-10:45 | --- | --- | FS2-L5 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - P10 Projekt, (w F305) Dymora Paweł (ES) |
--- | -x- | -x- | --- | --- | FS2-L5 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
FS2-L5 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Kowal Bartosz (ES) F502 |
@10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | FS2-L5 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Organiściak Patryk (ES) F604 |
@12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
FS2 Bazy danych (FS0-DI sem. 3.) - W30 Wykład, (w sali S2) Dymora Paweł (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
FS2 Projektowanie systemów i sieci komputerowych (FS0-DI sem. 3.) - W20 Wykład Bolanowski Marek (ES) B300 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS3-C1 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- |
|
--- |
|
--- | -x- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | -x- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | -x- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | -x- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | -x- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | -x- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
--- |
|
--- | -x- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | FS3 Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Mazurek Mirosław (ES) |
FS3 Zajęcia wybieralne IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | FS3 Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Dymora Paweł (ES) |
FS3 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS3-C2 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
@08:45-09:00 | FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
|
|
--- | --- | --- |
|
-x- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 |
|
|
--- | --- | --- |
|
-x- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||
09:15-09:30 |
|
|
--- | --- | --- |
|
-x- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||
09:30-09:45 |
|
|
--- | --- | --- |
|
-x- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||
09:45-10:00 |
|
|
--- | --- | --- |
|
-x- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||
10:00-10:15 |
|
|
--- | --- | --- |
|
-x- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||
10:15-10:30 |
|
|
--- | --- | --- |
|
-x- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | FS3 Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Mazurek Mirosław (ES) |
FS3 Zajęcia wybieralne IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | FS3 Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Dymora Paweł (ES) |
FS3 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS3-C3 | |||||||||||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||||||||||
@08:45-09:00 | FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
FS3 Projektowanie systemów bezpieczeństwa (FS0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali P15) Nycz Mariusz (ES) |
--- | --- |
|
|
|
|
-x- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- |
|
|
|
|
-x- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | FS3 Bezpieczeństwo i ochrona danych (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Mazurek Mirosław (ES) |
FS3 Zajęcia wybieralne IV - Aplikacje internetowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Mazurek Mirosław (ES) |
--- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
-x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | FS3 Aplikacje bazodanowe (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Dymora Paweł (ES) |
FS3 Wprowadzenie do programowania w języku Python (FS0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w sali P15) Paszkiewicz Andrzej (ES) |
--- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- |
|
|
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||||||||||
@17:30-17:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||||||||||
18:00-18:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||||||||||
18:15-18:30 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||||||||||
18:30-18:45 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||||||||||
18:45-19:00 |
|
|
--- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||||||||||
19:00-19:15 |
|
|
--- | --- |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FS4-C1 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
@17:30-17:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
BN2-C1 | |||||||||||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 | ||||||||||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 | ||||||||||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 | ||||||||||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 | ||||||||||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 | ||||||||||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 | ||||||||||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 | ||||||||||||||||
@08:45-09:00 | BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 | ||||||||||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||||||||||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||||||||||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||||||||||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||||||||||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||||||||||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||||||||||||||||||
@10:30-10:45 | BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Rodziński Jan (ED) A214 |
BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Rodziński Jan (ED) A214 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 | ||||||||||||||||
10:45-11:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||||||||||||||||||
11:00-11:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||||||||||||||||||
11:15-11:30 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||||||||||||||||||
11:30-11:45 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||||||||||||||||||
11:45-12:00 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||||||||||||||||||
12:00-12:15 |
|
|
-x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||||||||||||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 | ||||||||||||||||
12:30-12:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||||||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||||||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||||||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||||||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||||||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||||||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 | ||||||||||||||||
14:15-14:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 | ||||||||||||||||
14:30-14:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 | ||||||||||||||||
14:45-15:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 | ||||||||||||||||
15:00-15:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 | ||||||||||||||||
15:15-15:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 | ||||||||||||||||
15:30-15:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 | ||||||||||||||||
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 | ||||||||||||||||
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 | ||||||||||||||||
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 | ||||||||||||||||
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 | ||||||||||||||||
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 | ||||||||||||||||
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 | ||||||||||||||||
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 | ||||||||||||||||
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 | ||||||||||||||||
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 | ||||||||||||||||
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 | ||||||||||||||||
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 | ||||||||||||||||
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 | ||||||||||||||||
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 | ||||||||||||||||
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 | ||||||||||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
BN2-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
BN2 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Szlachta Anna (EM) A214 |
--- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:00-09:15 | ||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:15-09:30 | ||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:30-09:45 | ||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 09:45-10:00 | ||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:00-10:15 | ||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:15-10:30 | ||
@10:30-10:45 | BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Rodziński Jan (ED) A214 |
BN2 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - W30 Wykład Rodziński Jan (ED) A214 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 10:45-11:00 | ||
11:00-11:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:00-11:15 | ||
11:15-11:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:15-11:30 | ||
11:30-11:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:30-11:45 | ||
11:45-12:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | BN2-L3 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Podskarbi Grzegorz (ED) B57 |
BN2-L3 Maszyny elektryczne (BN0-DI sem. 3.) - P15 Projekt Korkosz Mariusz (ED) B57 |
BN2-L3 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
BN2-L3 Metrologia (BN0-DI sem. 3.) - L30 Laboratorium Wilk Grzegorz (EM) A208 |
--- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | -x- | -x- | -x- | -x- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | -x- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
BN3-C1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
BN3 Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - W30 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B303 |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | Energetyka jądrowa (BN0-DI sem. 5.) - C15 Ćwiczenia Masłowski Grzegorz (ET) B304 |
--- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
BN4-C1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | BN4-L1 Projekt dyplomowy (BN0-DI sem. 7.) - P60 Projekt, Część 1. Sobczyński Dariusz (EE) B16 |
BN4-L1 Projekt dyplomowy (BN0-DI sem. 7.) - P60 Projekt, Część 1. Sobczyński Dariusz (EE) B16 |
BN4-L1 Projekt dyplomowy (BN0-DI sem. 7.) - P60 Projekt, Część 2., (w sali P.16(P-2.402)) Sobczyński Dariusz (EE) |
BN4-L1 Projekt dyplomowy (BN0-DI sem. 7.) - P60 Projekt, Część 2., (w sali P.16(P-2.402)) Sobczyński Dariusz (EE) |
--- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | BN4 Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - W20 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B200 |
BN4 Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - W20 Wykład Masłowski Grzegorz (ET) B200 |
--- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - C20 Ćwiczenia Hajder Sebastian (ET) B200 |
Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - C20 Ćwiczenia Hajder Sebastian (ET) B200 |
--- | --- | @10:30-10:45 | ||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | BN4-L1 Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 7-13) Hajder Sebastian (ET) A1 |
BN4-L1 Inżynieria wysokich napięć (BN0-DI sem. 7.) - L20 Laboratorium, (w tyg. 7-14) Hajder Sebastian (ET) A1 |
--- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
BG/A | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | Energetyczne i teletechniczne sieci uzbrojenia terenu (BG/A-DI sem. 5.) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B200 |
Energetyczne i teletechniczne sieci uzbrojenia terenu (BG/A-DI sem. 5.) - W30 Wykład Ziemba Robert (ET) B200 |
--- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | BG/A-L1 Energetyczne i teletechniczne sieci uzbrojenia terenu (BG/A-DI sem. 5.) - P15 Projekt Ziemba Robert (ET) B200 |
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FIP2-C1 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FIP2-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FIP3-C1 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
FIP3 Elementy inżynierii biomedycznej (FIP0-DI sem. 5.) - W15 Wykład, (w tyg. 1-8), (w sali V6) Wilk Barbara (EM) |
--- | --- |
|
|
@08:45-09:00 | ||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
09:00-09:15 | ||||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
09:15-09:30 | ||||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
09:30-09:45 | ||||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
09:45-10:00 | ||||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
10:00-10:15 | ||||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
10:15-10:30 | ||||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
@10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
FIP3 Automatyka i robotyka w medycynie (FIP0-DI sem. 5.) - W30 Wykład, (w sali V6) Bożek Andrzej (EA) |
--- | --- |
|
|
@12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:30-12:45 | ||||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
12:45-13:00 | ||||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:00-13:15 | ||||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:15-13:30 | ||||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:30-13:45 | ||||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
|
13:45-14:00 | ||||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
FIM1-DU-C1 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | FIM1-DU Rzeczywistość wirtualna i rozszerzona VR/AR (FIM0-DU sem. 2.) - W15 Wykład Dymora Paweł (ES), Salach Mateusz (ES) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | |||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | |||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | |||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | |||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | |||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | |||||||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
MP/B-DU-C1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | @08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 12:30-12:45 | ||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 12:45-13:00 | ||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:00-13:15 | ||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:15-13:30 | ||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:30-13:45 | ||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:45-14:00 | ||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | MP/B-DU Wprowadzenie do języków inżynierii danych (MP/B-DU sem. 2.) - W15 Wykład, (w sali L-29.254) Sadolewski Jan (EA) |
--- | --- | @14:00-14:15 | ||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | |||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | |||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | |||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | |||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | |||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | |||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
MP/F-DI-C1 | |||||||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||||||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||||||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||||||
@10:30-10:45 | MP/F-DI Języki programowania (MP/F-DI sem. 5.) - W15 (tylko w tyg. B), (w sali L-29.148) Sadolewski Jan (EA) |
MP/F-DI Języki programowania (MP/F-DI sem. 5.) - W15 (tylko w tyg. B), (w sali L-29.148) Sadolewski Jan (EA) |
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||||||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||||||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||||||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||||||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||||||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||||||||
@12:15-12:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @12:15-12:30 | ||||||||
12:30-12:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | ||||||||
12:45-13:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | ||||||||
13:00-13:15 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | ||||||||
13:15-13:30 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | ||||||||
13:30-13:45 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | ||||||||
13:45-14:00 |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | ||||||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||||||
@17:30-17:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||||||
17:45-18:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||||||
18:00-18:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||||||
18:15-18:30 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||||||
18:30-18:45 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||||||
18:45-19:00 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||||||
19:00-19:15 | --- | --- |
|
|
--- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
ME0-DI-C1 | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||||||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 | ||||
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 | ||||
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 | ||||
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 | ||||
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 | ||||
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 | ||||
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 | ||||
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 | ||||
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 | ||||
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 | ||||
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 | ||||
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 | ||||
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 | ||||
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 | ||||
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | @10:30-10:45 | ||||
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 10:45-11:00 | ||||
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 11:00-11:15 | ||||
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 11:15-11:30 | ||||
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 11:30-11:45 | ||||
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 11:45-12:00 | ||||
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | --- | 12:00-12:15 | ||||
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
ME0-DI Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) |
--- | --- | @12:15-12:30 | ||||
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 12:30-12:45 | |||||
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 12:45-13:00 | |||||
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:00-13:15 | |||||
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:15-13:30 | |||||
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:30-13:45 | |||||
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- |
|
--- | --- | 13:45-14:00 | |||||
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 | ||||
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 | ||||
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 | ||||
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 | ||||
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 | ||||
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 | ||||
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 | ||||
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 | ||||
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 | ||||
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 | ||||
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 | ||||
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 | ||||
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 | ||||
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 | ||||
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 | ||||
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 | ||||
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 | ||||
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 | ||||
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 | ||||
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 | ||||
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 | ||||
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |
ME0-DI-C2 | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Poniedziałek A | Poniedziałek B | Wtorek A | Wtorek B | Środa A | Środa B | Czwartek A | Czwartek B | Piątek A | Piątek B | ||
@07:00-7:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @07:00-7:15 |
07:15-07:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:15-07:30 |
07:30-07:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:30-07:45 |
07:45-08:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 07:45-08:00 |
08:00:08:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:00:08:15 |
08:15-08:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:15-08:30 |
08:30-08:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 08:30-08:45 |
@08:45-09:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @08:45-09:00 |
09:00-09:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:00-09:15 |
09:15-09:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:15-09:30 |
09:30-09:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:30-09:45 |
09:45-10:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 09:45-10:00 |
10:00-10:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:00-10:15 |
10:15-10:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:15-10:30 |
@10:30-10:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ME0-DI-L3 Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - L15 Laboratorium Pliś Danuta (ED) B50 |
--- | --- | @10:30-10:45 |
10:45-11:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 10:45-11:00 | |
11:00-11:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:00-11:15 | |
11:15-11:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:15-11:30 | |
11:30-11:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:30-11:45 | |
11:45-12:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 11:45-12:00 | |
12:00-12:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:00-12:15 | |
@12:15-12:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | ME0-DI Napędy elektryczne (ME0-DI sem. 3.) - W15 Wykład Bogusz Piotr (ED) |
--- | --- | @12:15-12:30 |
12:30-12:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:30-12:45 | |
12:45-13:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 12:45-13:00 | |
13:00-13:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:00-13:15 | |
13:15-13:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:15-13:30 | |
13:30-13:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:30-13:45 | |
13:45-14:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 13:45-14:00 | |
@14:00-14:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @14:00-14:15 |
14:15-14:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:15-14:30 |
14:30-14:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:30-14:45 |
14:45-15:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 14:45-15:00 |
15:00-15:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:00-15:15 |
15:15-15:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:15-15:30 |
15:30-15:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 15:30-15:45 |
@15:45-16:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @15:45-16:00 |
16:00-16:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:00-16:15 |
16:15-16:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:15-16:30 |
16:30-16:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:30-16:45 |
16:45-17:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 16:45-17:00 |
17:00-17:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:00-17:15 |
17:15-17:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:15-17:30 |
@17:30-17:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | @17:30-17:45 |
17:45-18:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 17:45-18:00 |
18:00-18:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:00-18:15 |
18:15-18:30 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:15-18:30 |
18:30-18:45 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:30-18:45 |
18:45-19:00 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 18:45-19:00 |
19:00-19:15 | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | --- | 19:00-19:15 |
Timetable generated with FET 6.5.3 on 12/5/22 9:20 PM |